Belka - Chihiros A351

Moderator: =Fresz=

Belka - Chihiros A351

Postprzez Redzik » Wt 03 sty, 2017 13:02

Witam,

czy ktoś z Was może spotkał się z tym oświetleniem i może podzielić się doświadczeniem?

Planuje zakup tej belki do kostki 35x35x35 i zastanawiam się czy będzie dobrym wyborem.

http://allegro.pl/chihiros-oswietlenie- ... 66205.html

Ewentualnie chętnie poczytam jakie "gotowce" polecalibyście do tej kostki ;-).

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!
Redzik
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): So 31 gru, 2016 13:50

Re: Belka - Chihiros A351

Postprzez diakon » Śr 04 sty, 2017 21:29

Posiadam lampę Chihiros - A901 mam ja koło roku czasu i jestem bardzo z niej zadowolony mój model posiada płynną regulację mocy świecenia.Jakość wykonania belki jest na najwyższym poziomie i mogę ja śmiało polecić każdemu
Avatar użytkownika
diakon
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt 16 sie, 2016 15:06
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Belka - Chihiros A351

Postprzez kaboom » Cz 05 sty, 2017 13:02

Chihirosy są estetyczne i niedrogie, natomiast mnie osobiście przeszkadza ich barwa światła która jest zbyt biała, brakuje tam innych pasm które by trochę łamały biały kolor.
Jak szukasz lampki z ładnych światłem i możesz się szarpnąć na Azoo Flexi mini to polecam, Sakury pod tym światłem są 2x bardziej czerwone niż pod innymi lampkami :-) Jedynie co to bardziej wymagających roślin nie będziesz mógł trzymać ale bucki, mchy rosną bardzo dobrze przy takim litrażu i tej lampce.
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Belka - Chihiros A351

Postprzez Redzik » So 14 sty, 2017 15:27

Dziękuje bardzo za pomoc.

Zdecydowałem się na tą belke. Dam znać jak sie spisuje ;-) .

Pozdrawiam!
Redzik
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): So 31 gru, 2016 13:50

Re: Belka - Chihiros A351

Postprzez cthulhu » N 15 sty, 2017 19:54

Jak szukasz lampki z ładnych światłem i możesz się szarpnąć na Azoo Flexi mini to polecam


A jak one się mają do Aquela Leddy 6W? Szukam czegoś innego innego/ ciut mocniejszego niż te Aquele i w sumie ciekawa ta lampka, tylko cena trochę odstraszająca. Jest znaczne różnica w tych lampkach?
Avatar użytkownika
cthulhu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 532
Dołączył(a): N 06 gru, 2015 08:52
Lokalizacja: Tarnów


Powrót do OŚWIETLENIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron