,,Chwytaki,, do pokrywy

Zrób to sam...

Moderator: =Fresz=

Re: ,,Chwytaki,, do pokrywy

Postprzez =Fresz= » Cz 14 lut, 2019 15:37

Tak bardzo szybko wymieniają lampki grzałki i tym podobny szajsowaty od nich sprzęt :P chociaż czymś nadrabiają heh
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: ,,Chwytaki,, do pokrywy

Postprzez Mieciu121 » Śr 20 lut, 2019 11:05

Bardzo fajna firma paczkę dostałem na następny dzień od daty zakupu , przyszły identyczne szybki do tej która mi pękła i ogólnie jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta oraz niskim kosztem przesyłki jak i bardzo dobrym zapakowaniu szyb
Avatar użytkownika
Mieciu121
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 233
Dołączył(a): Wt 28 lis, 2017 15:10
Lokalizacja: Mielec

Re: ,,Chwytaki,, do pokrywy

Postprzez Mr.Kreweta » Śr 20 lut, 2019 13:29

=Fresz= napisał(a):Tak bardzo szybko wymieniają lampki grzałki i tym podobny szajsowaty od nich sprzęt :P chociaż czymś nadrabiają heh



Jak na razie jedyne co jest dla mnie w miarę bez zarzutu z Aquaela, to głowica pat-a... aczkolwiek w tamtym roku jedna sfajcyła się dwa tygodnie po zakupie...") Na razie używam z Aquaela tylko jednej pokrywy na zbiornik, i raczej nigdy nic nie kupię z tej firmy, a często się wkurzony zastanawiałem, czy ci którzy to projektują,, mieli w domu jakiekolwiek akwarium...
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: ,,Chwytaki,, do pokrywy

Postprzez =Fresz= » Śr 20 lut, 2019 13:54

Mr.Kreweta napisał(a):
=Fresz= napisał(a):Tak bardzo szybko wymieniają lampki grzałki i tym podobny szajsowaty od nich sprzęt :P chociaż czymś nadrabiają heh



Jak na razie jedyne co jest dla mnie w miarę bez zarzutu z Aquaela, to głowica pat-a... aczkolwiek w tamtym roku jedna sfajcyła się dwa tygodnie po zakupie...") Na razie używam z Aquaela tylko jednej pokrywy na zbiornik, i raczej nigdy nic nie kupię z tej firmy, a często się wkurzony zastanawiałem, czy ci którzy to projektują,, mieli w domu jakiekolwiek akwarium...


Falerne były lampki do tych małych akwarii i felerne te elektroniczne grzałki neoheter czy jak im tam, nie jednemu ugotowały akwarium hehe

Teraz ta firma zaszalała ze zbiornikiem typowo morskim i to tak samo wygląda jak opisujesz, kto wie czy kiedykolwiek mieli w domu morskie akwarium hehe Poza tym akwarium wycenili strasznie drogo i po głosach ludzi na forum poszli po rozum do głowy i obniżyli cenę o około tysiąca złotych, już nie pamiętam dokładnie ile :P na nano-reef był taki temat.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: ,,Chwytaki,, do pokrywy

Postprzez Mieciu121 » Śr 20 lut, 2019 17:01

Ja tam do nich nic nie mam lampki jak i paty działają znakomicie . Niektóre z patów mają już blisko 4 lata tak samo jak jedna z lamp i dalej działają jak powinny ...
Avatar użytkownika
Mieciu121
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 233
Dołączył(a): Wt 28 lis, 2017 15:10
Lokalizacja: Mielec

Poprzednia strona

Powrót do PROJEKTY DIY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości