Spotted galaxy tiger

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Spotted galaxy tiger

Postprzez Raffy » Cz 20 lip, 2017 21:27

Hejo

Dziś byłem w hurtowni po 100 zywego danio dla moich trzech wiecznie głodnych arapaim gigas... ;-) Zawsze rzucam okiem w regalik krewetkowy, ale zazwyczaj podstawy bywają - dla przyjemności patrzę, i widzę napis "Spotted galaxy tiger 10,-" :shock: Poleciałem od razu po worek i siateczkę, niestety tylko 3 sztuki były. Siedzą w miseczce, na szybkiego na zagranicznych stronach znalazłem, że to jakaś forma tigera z południowych chin, i wymaga wody jak CR. Niektóre źródła to potwierdziły, że w wyższym kh i ph schodziły raczej, żyły dobrze w niskich parametrach. Więc wpuszczam je do baniaka z wodą 280us, miały być taiwany, blue tigery i 100 innych pomysłów, a ta trójka wszystko zmieniła :oops: Mam nadzieję, że jakaś parka będzie... :!: Ale i tak mam kilka wolnych hulających akwariów i cały regał, więc jeszcze nawymyślę :-D


Ktoś je ma? Ktoś coś wie więcej o nich?
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: Spotted galaxy tiger

Postprzez Trolki » Cz 20 lip, 2017 22:11

3 lata temu kupiłem je na giełdzie w krakowie jako tigery zwykłe podstawowe potwierdzone było że z importu, ja miałem je 3 miesiące później znajomemu podarowałem do roślinniaka na neutralnym bo myślałem, że nie mam żadnej parki u niego zaczęły sie rozmnażać na potęgę, ale później zapuścił akwarium i zniknęły. trzymał je na kranówie. teraz ich szukałem ale nie mogę nigdzie znaleźć różnią się trochę od podstawowych bo mają kropki od połowy pasków:) bardzo pożądane w krzyżówkach.
Trolki
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 210
Dołączył(a): N 29 lis, 2015 22:54

Re: Spotted galaxy tiger

Postprzez Raffy » Cz 20 lip, 2017 22:28

Obrazek

Tak toto wyglada od gory, z boku ma kropeczki z przodu ciala :) sympatyczne to
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22


Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości