Dwa pytania

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Dwa pytania

Postprzez kruszon95 » Cz 12 paź, 2017 18:22

Pierwsze pytanie, posiadam pinto zebry/piano, ale wiadomo, że maluchy nie zawsze mają taki wzór jak mieć powinny i tu się pojawia moje pytanie, jak nazywać takie krewetki np po pinto cała czarna to będzie taiwan extreme czy nazwać to hybrydą po pinto, albo jak ma na grzbiecie tylko jeden pasek to co z nazewnictwem takiego osobnika, wiem, ze nazewnictwo to ciężka sprawa, ale na pewno jakieś jest dla nich a nie chcę, żeby w przyszłości jakbym się z kimś wymieniał, oddawał lub odsprzedawał krewetki, zeby osoba nie wiedziała co to jest bo sam bym wolał wiedzieć.
Mam takiego delikwenta jak na zdjęciu, który nie posiada bieli przy głowie.
Obrazek
I teraz moje pytanie jest takie, czy to jest cecha pożądana czy wręcz przeciwnie? Na mój gust to jest pożądana bo się chyba dąży do tego by SRC miały jak najmniej bieli czyli zasadniczo dąży się do tego by ją całkowicie wyeliminować, ale nie jestem pewny więc wolę zapytać.
kruszon95
Potencjalny Maniak
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt 17 sty, 2014 19:28

Re: Dwa pytania

Postprzez Inc0gnit0 » Cz 12 paź, 2017 19:28

Czy podoba ci się SCR cała czerwona ?
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Dwa pytania

Postprzez kruszon95 » Pn 16 paź, 2017 12:37

Ciekawie wygląda natomiast to nie ma aż takiego znaczenie bo mnie osobiście bardziej interesuje co jest w kanonie krewetek SRC o ile można się tak wyrazić.
kruszon95
Potencjalny Maniak
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt 17 sty, 2014 19:28


Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości