Woda do krewetek CR

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Re: Woda do krewetek CR

Postprzez piteroo21 » Wt 15 maja, 2018 06:29

Ja odebrałem to troszkę inaczej:) Ale spoko.

Polecialy juz 3 wylinki na 10szt PBLek:)
piteroo21
Potencjalny Maniak
 
Posty: 12
Dołączył(a): N 01 kwi, 2018 21:44

Re: Woda do krewetek CR

Postprzez piteroo21 » Pt 25 maja, 2018 05:32

Na ten moment nic nie padło.Nic też nie nosi jajkow:( Dosadzono bucephalandry i pojawilo się więcej zieleni.
Obrazek
piteroo21
Potencjalny Maniak
 
Posty: 12
Dołączył(a): N 01 kwi, 2018 21:44

Re: Woda do krewetek CR

Postprzez piteroo21 » Cz 31 maja, 2018 21:36

Inc0gnit0 napisał(a):Odradzam ci wodę ze wszelkich cudownych źródełek z powodów czysto profilaktycznych bo do końca nie wiesz co tak naprawdę w tej wodzie prócz GH i KH siedzi, ale cie nie będę na sile odciągał od eksperymentowania może akurat w tej wodzie nic złego nie ma i wystarczy demineralizować gh do 5-6 i będzie gitara a możne wyzdychają ci krewetki bo niekoniecznie co dobre dla ludzi będzie służyć na zdrowie krewetkom. gl


5l podmienilem wcześniej domineralizowalem i wsio żyje. Nic nie nosi jaj. W sumie to krewety sa młode ale nie wiem konkret ile mają bo sprzedajacy nie dał jednoznacznej konkretnej odp.

Na dzień 15czerwiec 2018 zauważyłem samice z jajkami. Nie jest obwieszona jak to ma w zwyczaju RC:) ale jak chodzi po szybie to widać jajeczka pod odwlokiem:)

Oko 4 trupy jednego dnia:)
w sumie 8 trupow, problem z wylinka. Peka pancerz na grzbiecie ale dalej nie idzie. Podmiany i cuda nie widy mosury o kant rozbic. Poza tym wydaje sie ze krewetki byly starsze niz mlodsze skoro juz nosily jajca:)
piteroo21
Potencjalny Maniak
 
Posty: 12
Dołączył(a): N 01 kwi, 2018 21:44

Re: Woda do krewetek CR

Postprzez wilczek » Pn 18 lut, 2019 08:58

Co dajesz do wody?? oprócz mineralizatora???
wilczek
Potencjalny Maniak
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt 15 sty, 2019 10:36

Poprzednia strona

Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron