krzyżówka RC i white pearl

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

krzyżówka RC i white pearl

Postprzez Dorota21 » N 18 wrz, 2011 16:42

co wyjdzie z tego połączenia?jak wyglądają takie kundelki :-) ?
102l-2 glonojady niewiemjakie, 4 platki i 6 otosków
Dorota21
Potencjalny Maniak
 
Posty: 5
Dołączył(a): N 04 wrz, 2011 18:53
Lokalizacja: wawa

Postprzez aquahobby1 » Pn 19 wrz, 2011 00:15

krzyżówka tych krewetek wygląda jak dzika heteropoda, nazywana kundelkiem ze względu na swoje szare ubarwienie. A wygląda tak: http://www.aquarienkrebse.de/algengarne ... opoda.html
Wiedza jest osiągnięta dzięki ciężkiej pracy. Bądź pokorny, i słuchaj tych, którzy szli ścieżką przed Tobą.
aquahobby1
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 616
Dołączył(a): So 22 lis, 2008 23:44
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Dorota21 » Pn 19 wrz, 2011 19:58

dzięki za odpowiedź. szkoda że niezbyt ładne te krzyżówki bo WP i RC ładnie by razem wyglądały w akwa :-/
102l-2 glonojady niewiemjakie, 4 platki i 6 otosków
Dorota21
Potencjalny Maniak
 
Posty: 5
Dołączył(a): N 04 wrz, 2011 18:53
Lokalizacja: wawa

Postprzez MarSz » Wt 20 wrz, 2011 11:09

Ja nie widzę problemu w takiej kombinacji.
Kiedyś w jednym akwarium miałem red cherry, white pearl i yellow - wszystkie na prawdę ładnie wybarwione, idealne kolory, żadnych kundelków brązowych i mieszańców.

Spytasz pewnie jak to zrobiłem - odpowiedź jest prosta - w tym akwarium miałem same samice wybrane z kilku innych zbiorników. Jeśli zależy ci na efekcie wizualnym a nie na hodowli (potem i tak zawsze jest problem z tymi młodymi, których jest pełno) to proponuję takie rozwiązanie.
MarSz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 520
Dołączył(a): Śr 12 maja, 2010 20:11

Postprzez kamilxxx » Śr 21 wrz, 2011 14:16

Dorota21 napisał(a):co wyjdzie z tego połączenia

na poczatku roznie moze wyjsc ci taka brazowa ale po jakims czasie mi np: wyszlo cala ciemno niebieska to zalezy chyba od genow jakie ma krewetka
kamilxxx
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 21
Dołączył(a): Wt 06 wrz, 2011 19:04
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Bard » Śr 21 wrz, 2011 19:28

kamilxxx napisał(a):na poczatku roznie moze wyjsc ci taka brazowa ale po jakims czasie mi np: wyszlo cala ciemno niebieska to zalezy chyba od genow jakie ma krewetka

No co Ty nie powiesz? a ja myślałem że ubarwienie krewetki zależy od fazy księżyca w której się wykluła!
FU O_o 4chan
Avatar użytkownika
Bard
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 818
Dołączył(a): So 07 cze, 2008 15:46
Lokalizacja: Katowice


Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości