Spiknik.pl - Wyjdź Do Ludzi! - Wymiany, Zloty Forum

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Spiknik.pl - Wyjdź Do Ludzi! - Wymiany, Zloty Forum

Postprzez superkb » Wt 11 kwi, 2017 12:48

Cześć!

Z forum jestem związany od dawna i jestem posiadam parę baniaków z krewetkami.
Chciałbym (za zgodą Batman-ki) troszkę ułatwić wszystkim organizację spotkań forum, wymiany krewetek, doświadczeń itp, więc do rzeczy:

Startuję właśnie z portalem SPIKNIK.PL z dostępnym dla wszystkich katalogiem wydarzeń i mapą wydarzeń dla ludzi mających ciekawe inicjatywy, jednak brak w najbliższym otoczeniu towarzystwa do zrealizowania pomysłu.
Pomyślałem że warto by rozruszać trochę forum i zorganizować spotkanie użytkowników przy pomocy Spiknika , odsyłając również do forum.
Każdy na tym zyska, Wy zbliżenie znajomości, poznanie nowych ludzi, a Spiknik będzie mógł się wypełnić wydarzeniami których na start potrzebuje.
Na Spikniku można też organizować różne wymiany krewetek, wyjazdy na wystawy itp.

Każdy z nas ma też swoje mniej lub bardziej uzewnętrzniane zainteresowania, poniekąd przez brak podobnych ludzi w otoczeniu, czy choćby na FB. W Spikniku nie ograniczając się tylko do najbliższych znajomych, łatwiej będzie można znaleźć bratnie dusze o podobnych zainteresowaniach, do realizacji wspólnych pomysłów, do czego gorąco zachęcam. Dzięki mapie wydarzeń łatwo odnajdziemy co w naszej okolicy, a katalog wydarzeń pozwoli wybrać kategorię ze zbiorem wydarzeń nas interesujących.


Adres:

https://spiknik.pl/" target="_blank


Oczywiście korzystanie z portalu nic nie kosztuje :)

Pozdrawiam,
Karol
superkb
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 63
Dołączył(a): Wt 01 maja, 2012 21:43

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron