Wędkarstwo

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez Tobik » Pt 14 mar, 2008 22:05

nie nie, on jest normalny :D
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez mariusz199044 » Pt 14 mar, 2008 22:36

batmanka mi chodzi o to aby nie dodawac duzo do zanety chleba.
mariusz199044
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 74
Dołączył(a): So 09 lut, 2008 19:08
Lokalizacja: Piecki (mazury)

Postprzez =Fresz= » Pt 14 mar, 2008 23:46

Kurcze tak czytam te tematy bo od mojego się zaczęło i wszystko jest dziwne bo Tobik lubi baty sądzę że pewnie dostawać :-P za to że podjada kumplowi kulki proteinowe :-P kto inny jeszcze widział jak „wędkarz” zarzucił ustami przynętę na taaaaką rybkę :-P Włosi natomiast nie dowierzali że na kolanko od kranu można złowić japońca hmm sam bym był zdumiony hehehe ktoś inny jeszcze w akcie desperacji i głodu zjadł pokarm dla rybek kto wie może pomyślał że to zminiaturyzowane chipsy :-P Ale najwspanialsze jest to że mamy wspaniałą wędkarkę jaką jest batmanka i tylko Kot to do tej pory zauważył :-P panowie czy to normalne że kobieta hmm z "wędką"? :-P nic tylko życzyć wielkich sukcesów naszej koleżance:) tym miłym akcentem kończę ten dzień i pamiętajcie że każdy dzień daje nam radość trzeba tylko to dostrzec :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Tobik » So 15 mar, 2008 22:53

Fresz co to miało być ? Skąd Ty znasz takie teksty?? Chodziłeś do jednej klasy z Mikołajem Rejem?
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez kot » So 15 mar, 2008 22:55

Tobik napisał(a): Chodziłeś do jednej klasy z Mikołajem Rejem?



Raczej z Mikołajem Kopernikiem ;-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
kot
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt 01 sty, 2008 23:11
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Tobik » So 15 mar, 2008 23:07

Albo OJCEM DYREKTOREM :P
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez =Fresz= » So 15 mar, 2008 23:11

Hehehe Do Reja mi daleko ale kto wie :-P dochodzę do konsensusu i myślę że studia tak wpływają na człowieka :-P a wracając do wędkarstwa to pasją tą zaraził mnie mój chrzestny i z nim zawsze jeździłem na rybki, nie zapomnę sytuacji kiedy to ja młody chłopak wyciągałem większe ryby od Niego i sie denerwował hehe a teraz się pochwalę jeszcze bardziej że na zawodach młodzików organizowanych przez toruńskie pzw zawsze wygrywałem i tu należą mi sie gromkie brawa :-P a teraz na wesoło moje pierwsze starcie z PZW było wtedy gdy zatrzymali mi strażnicy wędkę hehe za co? za to że łowię na spining bez karty bo takowej jeszcze nie miałem hehe no i powiedzieli mi "przyjdź z mamą" hehe no to co trzeba było iść co zrobić hehe wędki oddali pogrozili palcem i zapytali "czy chcesz chodzić na kółko wędkarskie?" ja bez chwili zastanowienia stwierdziłem "no pewnie" heh no i zaczęły się interesujące zajęcia na których np robiłem z balsy spławiki, woblery takie jak robił pan Gutkiewicza na filmie wideo bo dvd wtedy to jeszcze cód techniki :-P takie samoróbki mam gdzieś jeszcze i jak odkopie to się pochwale fotką :mrgreen: no to poznaliście rąbka tajemnicy o moim zainteresowaniu juz bardziej profesjonalnym jakim jest wędkarstwo :-D

Pozdrawiam miłośników wędki :mrgreen:
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez kot » Pn 17 mar, 2008 13:45

Ja przez moje 25 lat wędkowania jeszcze żadnej kontroli nie miałem. :mrgreen:
Avatar użytkownika
kot
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt 01 sty, 2008 23:11
Lokalizacja: Toruń

Postprzez =Fresz= » Pn 17 mar, 2008 18:20

No widzisz a ja nawet dobrze nie wprawiłem się w wędkarstwo wtedy i bach prosze pokazać karty wędkarskie hehe Jak to Jacek znany w Toruniu powiedział by "no śmiech na sali" hehe
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez batman-ka » Śr 19 mar, 2008 17:14

Muszę w końcu reprezentować kobiety (te które nie nadają się do łowienia,naprawy aut itp:P) i oczywiście wszystkie niedocenione blondynki hehe.
Jeśli chodzi o kontrolę na odrze jest to bardzo częste,zawsze jest tak,że wszyscy rozkładają wędki i idą na obiad a ja siedzę i się opalam ,nie zwracając uwagi na to że wędek mam 5 a nie 2 i nagle podpływa motorówka i panowie przybijają do brzegu i dupa,trzeba się tłumaczyć że koledzy wędkarze mieli wielką potrzebę i pobiegli do domu:P
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kot » Śr 19 mar, 2008 22:32

Mnie tam nie kontrolują bo mi to dobrze z oczu patrzy. :-P
Ja tam wędku głównie na drwęcy, siedzę sobie w lesie w krzaczkach a komary tak napierdzielają, że nawet kontrola sobie odpuszcza a łowię zazwyczaj na jeden kijek bo wolę sobie posiedzieć w spokoju niż obsługiwać kilka bacików. :mrgreen:
Ostatnio edytowano Cz 20 mar, 2008 12:13 przez kot, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kot
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt 01 sty, 2008 23:11
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Hisoka » So 22 mar, 2008 01:20

batman-ka napisał(a):Muszę w końcu reprezentować kobiety (te które nie nadają się do łowienia,naprawy aut itp:P) i oczywiście wszystkie niedocenione blondynki hehe.
Jeśli chodzi o kontrolę na odrze jest to bardzo częste,zawsze jest tak,że wszyscy rozkładają wędki i idą na obiad a ja siedzę i się opalam ,nie zwracając uwagi na to że wędek mam 5 a nie 2 i nagle podpływa motorówka i panowie przybijają do brzegu i dupa,trzeba się tłumaczyć że koledzy wędkarze mieli wielką potrzebę i pobiegli do domu:P


no to masz towarzyszkę [blondynkę :P],bo od dziecka łowiłam z tatą ryby ;)

A jak o kontroli, to mogę powiedzieć tylko tyle,że nigdy jak byłam z tatą nie mieliśmy. Jak był sam-nie wiem ;)
Avatar użytkownika
Hisoka
Potencjalny Maniak
 
Posty: 19
Dołączył(a): Cz 13 mar, 2008 15:36

Postprzez kot » Wt 25 mar, 2008 11:24

Hej dziewczyny jesteście jedynaczkami, nie macie braci? Zastanawiam się co skłoniło Waszych tatusiów do zabierania Was na wędkowanie. :mrgreen:
A pytam nie bez przyczyny bo z braku męskiego potomka jestem zmuszony wędkować z moją 3 letnią córeczką, próbowałem z owczarkiem niemieckim ale niestety zbyt lubi pływać. :mrgreen:
Avatar użytkownika
kot
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt 01 sty, 2008 23:11
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Hisoka » Wt 25 mar, 2008 11:50

ja mam brata-ale młodszego i jakoś go wędkarstwo nie interesuje :P
140L-ogólne
24L-krewetkarium [2xamano,6xfire red,2xtiger
4 komorowe-w każdej komorze co innego-m.in proporczykowiec gardnera:P
17L- proporczykowiec z cap lopez [na razie samotny samiec]
Avatar użytkownika
Hisoka
Potencjalny Maniak
 
Posty: 19
Dołączył(a): Cz 13 mar, 2008 15:36

Postprzez hafu » Wt 25 mar, 2008 13:31

mój tata jest zapalonnym wędkarzem, i czy jest mróz czy pada deszcz zawsze jedzie na ryby. Ma swoje czołno- (niewiem jak to sie pisze) i wędkuje z kąd tylko chce, największy okoń jaki złowił to 2,13 kg a łowi od dziecinstwa
maciejo90

jumpstyle to jest too
Avatar użytkownika
hafu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 251
Dołączył(a): N 25 lis, 2007 21:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron