Oferty w abonamencie

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez mirkocis » Cz 14 sie, 2014 16:09

Ja przedwczoraj zrobiłem ewakuację do Play, po wcześniejszym sprawdzeniu wszędzie zasięgu. Oferta z telefonem 5 zł tańsza niż ta sama u t-zdziercy bez telefonu. Stracili klienta z 14-letnim stażem u nich.
Avatar użytkownika
mirkocis
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 326
Dołączył(a): N 23 lut, 2014 14:24
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez Pjord Knudsen » Pt 29 sie, 2014 06:32

Ja zrobiłem to samo. Przy czym przeskoczyłem do Red Bull Mobile'a. 38 PLN bez telefonu i bezterminowo za wszystko do wszystkich + 2GB internetu. T-Mobile stracił klienta z dziesięcioletnim stażem.
Pjord Knudsen
Potencjalny Maniak
 
Posty: 16
Dołączył(a): So 29 mar, 2008 17:38

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Pt 29 sie, 2014 14:24

Ja tez wskakuje do RBM. W Toruniu zasięg bajka a w tym szybki LTE.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez batman-ka » So 30 sie, 2014 10:11

Ja przeszłam do play ,tmobile się u mnie skończyło i heyah też
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Śr 12 sie, 2015 15:03

Jakby ktoś miał abonament w RBM to teraz można zrobić aneks do umowy i mieć za 39zł miesięcznie wszystko za free i 5GB internetu :mrgreen: wszystko zamawia się przez stronę RBM logując się na swoje konto. Jakby nie patrzeć za 1zł więcej (było 38zł) mamy nie 2GB tak jak było do tej pory, tylko 5GB. No i przez pierwsze trzy miesiące opłata tylko 9zł. Ja już od jakiegoś czasu jestem w tej sieci i nie narzekam :->

Warto dodać. Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem ;-)

http://www.redbullmobile.pl/oferta/abon ... -telefonu/
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez joke00 » Śr 12 sie, 2015 16:38

Mam t-mobile i było by super, bo zasięg ma dobry, internet szybki, ale problem pojawia się przy zmianie telefonu już dwa razy się na to naciąłem ja i u mnie z rodziny, obiecują tel za 1 np. i tyle się płaci kurierowi a potem w umowie pisze o ratach, które doliczają dodatkowo do abonamentu. Co jest niezłą wyjebką np. 123 zł dodatkowo za samsunga galaxy s4.
"I w akwarium małej rybie
Świat nie kończy się na szybie."

Roman Gorzelski

43l - Nature
43l - Krewetkowe Iwagumi
43l - Nature 2
Avatar użytkownika
joke00
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Wt 29 lis, 2011 19:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Cz 13 sie, 2015 10:03

Ja telefon zawsze kupuję za gotówkę i szukam jak najtańszego abonamentu z full wypasem. W RBM jest fajnie bo jak brak zasięgu jednej sieci to przełącza samemu w krajowym roamingu na inną sieć gdzie jest zasięg czyli jakby nie patrzeć zasięg mam zawsze. O tych problemach w T-mobile słyszałem już też nie raz.

A wracając do aneksu do umowy to wczoraj zgłosiłem a dziś już mam na koncie 5GB i pierwsze 3 miesiące abonament za 9zł a póżniej te 39 czy może być piękniej? :mrgreen:
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Cz 14 sty, 2016 16:04

=Fresz= napisał(a):No i czas na zmiany :mrgreen: te skurczybyki z T-mobile postawiły pod ścianą przed wyborem albo o 5zł drożej albo zmiana na dużo gorszą taryfę JUMP. Oczywiście była tez ta 3 opcja czyli rozwiązanie umowy bez ponoszenia kary umownej 8-) w internecie jest już o tym głośno i sprawą ma się zająć UKE. Powstał także na pejsbuku "funpage" https://www.facebook.com/odchodzeztmobile .
Najciekawsze jest to ze obsługa w salonach i telefonicznie nie jest w stanie nic dobrego zaproponować i namawiają do zmiany operatora, dla mnie to jest bardzo dziwne. Pianę biłem w kilku miejscach i efekt jest taki ze wypowiedziałem umowę i przeszedłem do Redbull Mobile bo tu za 38zł mam wsio za free i 2GB neta a do tego youtube można oglądać bez pobierania danych z pakietu dla przykładu w T-mobile po podwyżce miał bym to za 54,99zł, matematyka jest prosta i 16,99zł idzie na browarka lub inne głupoty :->


Efekt jest taki ze wszyscy podrażnieni robią JUMP do innej sieci hehe i taki o to wpływ mieli państwo Lewandowscy na ludność
:-P


No i się doigrali heh

http://www.bankier.pl/wiadomosc/T-Mobil ... cleComment

http://www.spidersweb.pl/2016/01/t-mobi ... 65-zl.html

http://www.money.pl/gospodarka/ngospoda ... 97432.html
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez Hotei » Cz 21 sty, 2016 16:18

I skurczybyki powinni zostać ukarani, a na pewno abonentom należy się zadość uczynienie finansowe.
Jeśli Ty chcesz zerwać umowę, musisz ponieść karę i jest wyznaczona od razu kwota, gdyż ta firma przecież poniosła straty podpisując z Tobą umowę, a jeśli firma telekomunikacyjna zrywa nic nie zapłacą, natomiast obniżą jakość usług lub doliczą jeszcze kasę do zapłacenia ;-)
Ech wszystko jasne i uczciwie postawiona sprawa przez T-mobile...
Avatar użytkownika
Hotei
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr 25 lis, 2015 16:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości