Oferty w abonamencie

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Pt 27 wrz, 2013 14:10

Stoję przed wyborem i zmianą operatora (aktualnie plus na kartę). Może Wy będziecie mieli większe pojęcie i coś polecicie dobrego... Zależy mi na tym żeby było wszystko za free i dobry zasięg. W play wiem że można wybrać nadajniki Plusa. Red bull mobile jest pod Playem, NJU pod Plusem a Heyah pod T-mobile?

PLAY 59,99zł 2GB
http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-pl ... play.pl%2F

Red Bull Mobile 58zł 2GB
http://www.redbullmobile.pl/oferta/abon ... -telefonu/

NJU Mobile 57zł 1GB
http://www.njumobile.pl/

T-MOBILE 49,99zł 2GB
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... efonu-nowa

HEYAH 47zł 500MB
http://www.heyah.pl/abonament/non-stop4 ... %2Fnon-sto
Ostatnio edytowano So 07 gru, 2013 12:52 przez =Fresz=, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Odp: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » N 29 wrz, 2013 17:03

I co nikt nie doradzi?:P



Naskrobane na SGS4 przy pomocy tapatalka ☆
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez jabluszko520 » N 29 wrz, 2013 20:07

W Play można zmienić sieć na Orange, Plus i oczywiście Play. Zależy jaki model telefonu masz, ale przypuszczam, że nie prehistoryczny :-P :-P :-P
Orange u nas ma najgorszy zasięg, masakra, żeby coś usłyszeć trzeba szukać odpowiedniego zasięgu po całym domu.
W domu mamy dwa abonamenty od Orange i od Play.
Z czystym sumieniem polecam Play, lepsza oferta, tańsza i bardziej na czasie ;-)
Jest tu jedno "ale" - od razu w salonie lub poprzez stronę online (trza założyć konto) zrezygnuj z różnego rodzaju gier, zabaw , promocji dostarczanych przez sms-a. O tym trzeba pamiętać, bo wtedy jest masa nieprzyjemności (naliczanie dodatkowych, nie wysłanych smsów i to tych "droższych").

ale ja tam żadnym expertem nie jestem jakby co :-P
Avatar użytkownika
jabluszko520
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 315
Dołączył(a): Pn 17 gru, 2012 12:29
Lokalizacja: okolice

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez malyxmax » N 29 wrz, 2013 20:11

Ja wcześniej jak miałem net na kartę to używałem starterów orange najbardziej się opłacało pod względem ilości danych do ceny i czasu do wykorzystania ich , teraz nie wiem jak stoi sytuacja na rynku ale zobacz w orange może jeszcze mają konkurencyjną ofertę na neta
malyxmax
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr 03 lut, 2010 11:13

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez jabluszko520 » N 29 wrz, 2013 20:15

ach, tobie chodzi o sam net? - tego to nie wiem
ja pisałam o abonamencie telefonicznym :-) myślałam, że net do tego jako dodatek :lol:
Avatar użytkownika
jabluszko520
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 315
Dołączył(a): Pn 17 gru, 2012 12:29
Lokalizacja: okolice

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Pn 30 wrz, 2013 08:09

Chodzi mi o abonament na rozmowy telefoniczne (internet jako dodatek) :-P przez weekend trochę postudiowałem ten temat i jakoś jestem przekonany bardziej do Red bull mobile (można wybrać nadajniki innych operatorów). Jest o 1,99zł tańszy od oferty Play (ta "sama" sieć) ale umowa na czas nieokreślony a w Play na 15m. NJU mobile korzysta z nadajników Orange a Heyah z Ery. Mam telefon Samsung Galaxy S4 i grzech nie mieć jakiegoś internetu. Teraz mam Plusa na kartę i za 7zł mam tylko 100MB... Czas na zmiany bo inni dają w tej samej cenie co Plus wszystko za free.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez jabluszko520 » Pn 30 wrz, 2013 08:20

a no to super, Red bull-a miałam raz tylko na kartę - bez abonamentu i bez neta (syna), więc za dużo to o nim nie powiem, ale zasięg był spoko :lol:
a telefoniku gratuluję i masz rację przy takim modelu grzech nie mieć internetu :-P
Avatar użytkownika
jabluszko520
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 315
Dołączył(a): Pn 17 gru, 2012 12:29
Lokalizacja: okolice

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Wt 15 paź, 2013 14:44

Już za chwilę T-mobile wprowadzi swoją ofertę i ma być abonament bez telefonu 49,99 zł a w tym nielimitowane rozmowy, sms, mmsy do wszystkich i 2GB internetu :-) Jak na razie jeszcze nie zmieniłem operatora bo jeszcze mam środki na koncie ale ten operator będzie widzę najtańszy.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez SUHY » Wt 15 paź, 2013 15:15

Ja kobiecie teraz wziąłem w orange , przeniesienie numeru+rabat OrangeOpen 192 min/sms do wszystkich 4 miesiące za fre do orange , zero abonamentu przez trzy miesiące , bez telefonu 10pln miesięcznie . Nowsze fony w sieciach teraz drożej wychodzą niż normalnie w sklepie .
A net można Aero2 tyle ze dwie karty muszą być we fonie .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Wt 15 paź, 2013 15:24

SUHY ja sporo dzwonię i siedzę na necie. Oferta Orange dla mnie jest bardzo słaba co z tego że tylko 10zł abonament jak bym minutami i netem tak na trzaskał że portfel by zbladł heh Jak ktoś jest oszczędny to jak najbardziej. Przykładowo żona taki abonament a ja większy z nielimitowanymi to tak jak najbardziej, wtedy ona mi strzałkę i oddzwaniam. Net z Aero2 też jest cieniutki i co jakiś czas rwie połączenie. Żonie mogłeś wziąć w Heyah jeżeli tylko dzwoni (rozmowy za free nielimitowane do wszystkich sieci abonament 29zł).
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez SUHY » Wt 15 paź, 2013 16:26

Żonie to 190 min styka spokojnie ,u mnie 240 bo to nie ja dzwonie tylko do mnie , net w komórce mnie nie interesi ,raz że maleńki ekranik ,dwa szybkość i ograniczenia mnie załamują ,trzy mam własną sieć w zasięgu przebywania ( 40Mb), cztery laptop zawsze włączony pod ręką .
Aero2 jest rozłączany co 60 min żeby plików nie ciągnąć , ale jak za darmo to tragedii niema .

Jak szukasz oferty to warto zobaczyć jak mają rozmieszczone punkty dostępu żeby potem sie nie zdziwić, ze niby zasięg jest ale działanie kiepskie ,albo ten sam fon trzyma połowę krócej .Mapa jest lux , po tym jak przy ośmioosobowej ekipie okazało się ze tylko ja mam zasięg (T-mobile) w górach sowich teraz zawsze sprawdzam czy nie trzeba awaryjnie karty kupić .

http://mapa.btsearch.pl/" target="_blank
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Pn 23 gru, 2013 14:36

No i stało się przeszedłem do T-mobile. Jak na razie zero problemów i lepszy zasięg niż wcześniej w Plusie. Polecam niezdecydowanym ;-)
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Pn 27 sty, 2014 12:50

Już mogę więcej powiedzieć na temat rachunków. Tak jak miało być jest abonament 49,99zł z e-fakturą i w tym 2GB (z czego jak na razie wykorzystałem w miesiącu tylko około 800MB, bardzo dobra prędkość HSDPA+) no i smsy, mmsy, połączenia do wszystkich sieci i na stacjonarne za free. Znalazłem dodatkowo fajne rozwiązanie dzwonienia do Włoch na komórkę za free dzięki darmowym połączeniom na stacjonarne. Czego chcieć więcej za te pieniądze? :mrgreen:
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez =Fresz= » Wt 12 sie, 2014 08:12

No i czas na zmiany :mrgreen: te skurczybyki z T-mobile postawiły pod ścianą przed wyborem albo o 5zł drożej albo zmiana na dużo gorszą taryfę JUMP. Oczywiście była tez ta 3 opcja czyli rozwiązanie umowy bez ponoszenia kary umownej 8-) w internecie jest już o tym głośno i sprawą ma się zająć UKE. Powstał także na pejsbuku "funpage" https://www.facebook.com/odchodzeztmobile" .
Najciekawsze jest to ze obsługa w salonach i telefonicznie nie jest w stanie nic dobrego zaproponować i namawiają do zmiany operatora, dla mnie to jest bardzo dziwne. Pianę biłem w kilku miejscach i efekt jest taki ze wypowiedziałem umowę i przeszedłem do Redbull Mobile bo tu za 38zł mam wsio za free i 2GB neta a do tego youtube można oglądać bez pobierania danych z pakietu dla przykładu w T-mobile po podwyżce miał bym to za 54,99zł, matematyka jest prosta i 16,99zł idzie na browarka lub inne głupoty :->


Efekt jest taki ze wszyscy podrażnieni robią JUMP do innej sieci hehe i taki o to wpływ mieli państwo Lewandowscy na ludność
:-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Oferty w abonamencie

Postprzez SUHY » Wt 12 sie, 2014 08:26

Ja już z ostatnim fonem zrobiłem JUMP , tyle ze do Orange .
Ceny jak się ma sporo usług u nich całkiem znośne , tylko lubią coś pomotać np: z zniżkami , ogólnie mają taki burdel w systemie że ręce opadają .Na szczęście konsultant każdy to wie i załatwia bez problemu od ręki , do tego zdarzają się pomyłki na nasz plus :D .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Następna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości