Sklep kraków

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Sklep kraków

Postprzez musialik » Śr 11 lut, 2015 18:45

Witam wszystkich, w poniedzialek wybieram sie do krakowa i moglby mi ktos polecic jakis fajny sklep akwarystyczny? Badz zwykly zoologiczny z duzym wyborem. Zalezy mi na meszku i roslinkach ew jakies dodatki.do akwa.

Poleci ktos cos?
Avatar użytkownika
musialik
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt 10 lut, 2015 14:15

Re: Sklep kraków

Postprzez michal.l » Śr 11 lut, 2015 18:50

Jeśli chodzi o mchy to na pewno na forum dostaniesz taniej a o ilości gatunków nie wspominając ,nie raz zaglądam do tego zoologicznego koło Carrfour na zakopiańskiej ale ceny raczej wysokie
michal.l
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 622
Dołączył(a): N 05 gru, 2010 20:45
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Re: Sklep kraków

Postprzez totome » Śr 11 lut, 2015 21:04

Jak dla mnie najlepszy w Krakowie to ten http://sklep.roslinyakwariowe.pl/
totome
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 151
Dołączył(a): Śr 11 wrz, 2013 20:32
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Sklep kraków

Postprzez kaboom » Cz 12 lut, 2015 13:54

Pod kątem baniaków roślinnych to jak napisał totome natomiast pod katem cen każdy inny :) Ceny w RA kosmiczne a obsługa też mało czasowa choć jak mają chwilę to nawet można z nimi pogadać.
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Sklep kraków

Postprzez =Fresz= » Cz 12 lut, 2015 13:55

Jakby mieli z każdym rozmawiać o "dupci Maryni" to by nie zarobili :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Sklep kraków

Postprzez marcin » Cz 12 lut, 2015 14:00

Polecam rowniez Zy-rafa przy ulicy Grzegórzeckiej oraz Kazimierza Wielkiego, choc ceny rowniez dosc wysokie. Pamietajmy jednak ze to nie allegro:p
marcin
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt 10 cze, 2011 14:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Sklep kraków

Postprzez kaboom » Cz 12 lut, 2015 15:37

=Fresz= napisał(a):Jakby mieli z każdym rozmawiać o "dupci Maryni" to by nie zarobili :-P

To niech zamkną stacjonarny i sprzedają przez allegro. Klienta albo się obsługuje albo ma się w poważaniu. Ja nie chodzę do sklepów na pogaduchy tylko na zakupy, a ponieważ nie jestem alfą i omegą to o pewne rzeczy wolę pytać kogoś kto powinien być wg mnie kompetentny. Generalnie RA ma w poważaniu wszystkich klientów którzy nie zakładają u nich całego baniaka od A do Z. Zamów online to zobaczysz kiedy Ci wyślą przesyłkę :) Kurier to zbyteczny wydatek jeśli sklep przez 5 dni nie robi wysyłki.
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Sklep kraków

Postprzez oossa » Cz 12 lut, 2015 16:55

Tak jak pisze kaboom jeśli chodzi o wysyłkę. Zrobiłem zakupy przez internet w RA dokładnie 20 stycznia. Płatne z góry paczka kurier. Do dziś czekam na paczkę a na wiadomości dostaje odpowiedź że już jutro wyjdzie bo mają już kompletne moje zamówienie.
oossa
Potencjalny Maniak
 
Posty: 9
Dołączył(a): N 01 lut, 2015 23:21

Re: Sklep kraków

Postprzez =Fresz= » Cz 12 lut, 2015 16:58

No już nie raz słyszałem o takim ich podejściu ;-) wniosek jest jeden najlepszy dostęp i do najlepszego towaru macie na forum, jak ktoś coś potrzebuje daje info w dziale KUPIĘ i za dobre pieniądze dobrej jakości "towar" można dostać bez problemu.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Sklep kraków

Postprzez kaboom » Cz 12 lut, 2015 17:22

=Fresz= napisał(a):No już nie raz słyszałem o takim ich podejściu ;-) wniosek jest jeden najlepszy dostęp i do najlepszego towaru macie na forum, jak ktoś coś potrzebuje daje info w dziale KUPIĘ i za dobre pieniądze dobrej jakości "towar" można dostać bez problemu.

Albo u mnie w sklepie :mrgreen: [AUTOPROMOTION MODE ON]
A tak na poważnie to w RA mają dobry wybór roślin i jest to ich jedyna zaleta, ceny i dostepność towaru jest dyskusyjna bo sprzedają sporo rzeczy których nie mają na stanie.
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Sklep kraków

Postprzez marcin » Cz 12 lut, 2015 17:36

Ja w takich sklepach zawsze jak mam wybor kupuję z przesyłką za pobraniem, przynajmniej nie mam pieniędzy zamrożonych a i sprzedający szybciej wysyła towar bo i szybciej chce mieć pieniążki na koncie.
marcin
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt 10 cze, 2011 14:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Sklep kraków

Postprzez musialik » Cz 12 lut, 2015 18:50

Orientuje sie.ktos.o.jakims dobrym sklepie w jaworznie?
Avatar użytkownika
musialik
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt 10 lut, 2015 14:15

Re: Sklep kraków

Postprzez Dakota » Cz 12 lut, 2015 19:16

W Jaworznie to nie wiem, w Sosnowcu jest sklep akwarystyczny MalawiShop, duży wybór taniego sprzętu akwarystycznego, testów, karm dla ryb, korzeni i kamieni, życia prawie w ogóle nie ma, artykułów stricte po krewetki też niewiele. To najtańszy sklep z artykułami akwarystycznymi w okolicy (zwłaszcza tania jest chemia i testy, sprzęt też parę zł tańszy niż w innych sklepach). Niestety obsługa też pozostawia dużo do życzenia - zawsze mam wrażenie, że jestem nieproszonym gościem i pan obsługuje mnie z wielką łaską (nie przychodzę z milionem pytań, tylko po konkretne rzeczy). To dla mnie duży minus tego sklepu, odwiedzam niechętnie.
viewtopic.php?f=5&t=7538 - 31,5l - hybrydy
Avatar użytkownika
Dakota
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1202
Dołączył(a): Cz 10 kwi, 2014 11:46

Re: Sklep kraków

Postprzez musialik » Cz 12 lut, 2015 19:48

Niestety sosnowiec juz za daleko ode mnie, jaworzno to max, chyba ze w steone katowic imielin i okolice lub w strone krakowa alwernia i.krk
Avatar użytkownika
musialik
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt 10 lut, 2015 14:15


Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości