ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez MarSz » Śr 05 wrz, 2012 19:30

Czyli, że jesteś kolejnym użytkownikiem do którego najpierw dotarło mylne przez nich sztucznie wykreowane wrażenie a dopiero później prawdziwe opinie o nich lub musiałeś się na własnej skórze przekonać.

Na innych forach ludzie chyba stali literki z klawiszy pomstując na nich a ciągle widzę, że jeszcze są ludzie do których te informację nie dotarły.
MarSz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 520
Dołączył(a): Śr 12 maja, 2010 20:11

Postprzez kubabuba » Śr 05 wrz, 2012 20:57

A jeszcze sobie poczytaj co wyprawiają na swoim "forum" ( kasowanie nieprzychylnych postów połączonych z banem ,czytanie prywatnych wiadomości, itp,itp) zalogowałem się tam parę razy ,ale to nie jest forum tylko prywatny folwark służacy tylko i wyłącznie do promowania sklepu.Nie mam za złe że się promują ,ale nie takimi metodami. Po za tym podają niewłaściwe nazwy roślin ,którymi handlują ... a niby właściciel robi za takiego znawce..... dla mnie sklep jak i "forum" to dno, a szkoda bo jest tam sporo wiedzy ,której część ,nomen-omen ,sobie przywłaszczyli.
kubabuba
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 113
Dołączył(a): Śr 18 sty, 2012 21:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez MarSz » Cz 06 wrz, 2012 09:58

Szkoda słów na nich - ja już sporo się naczytałem. Szkoda tylko, że często nadal sporo osób się na nich zawodzi, bo pewnie są i osoby zadowolone - nie mogę twierdzić, ze tak nie jest - jednak jak sobie robią i kreują taki rzekomy super poziom, to takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Też tam miałem konto ale szybko zrezygnowałem.
MarSz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 520
Dołączył(a): Śr 12 maja, 2010 20:11

Postprzez 5pirit » Śr 12 wrz, 2012 10:49

U mnie sprawa się klaruje powoli z roślinami akwariowymi.

Po mailu do nich (i być może moje opisy na forach też przyczyniły się do sprawy), dostalem natychmiast telefon, że wszystko wyprostują.

I teraz tak, mają przysłać prawidłowy termometr firmy SERA, i nowe nóżki do lampy. Stary termometr i nóżki (które już sobie ładnie pokleiłem), mam sobie zostawić.

Całość mają wysłać na swój koszt, i jeszcze napisali, że jak będą wysyłać to mogę coś jeszcze dorzucić do zamówienia, skoro już wysyłają.

Z filtrem już mi się nie chciało bawić w odsyłki, bo udało mi się go ładnie zakamuflować.

Więc sumując, firma się zrehabilitowała, choć i tak nie wiem czy coś jeszcze zamówię u nich, zobaczymy.
Zagorzały akwarysta i militarysta
Avatar użytkownika
5pirit
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 40
Dołączył(a): N 23 paź, 2011 20:33
Lokalizacja: Piła

Postprzez batman-ka » Śr 12 wrz, 2012 13:58

ja kiedyś w RA kupiłam grzałkę ,odbiór trwał tak długo,że kupiłabym 10 innych ,więcej juz nie podeszłam do zakupów w tym sklepie ,po prostu szkoda czasu
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez 5pirit » Śr 12 wrz, 2012 14:24

No właśnie to mnie najbardziej zirytowało, te terminy wysyłki. Niby opis przy przedmiocie o dostępności jest dodany, ale i tak zbyt długo to trwa.

Jednak będę robił zakupy na allegro, bo tam jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż 3 dni.

A jak czegoś nie będzie na allegro, to będę szukał po innych sklepach w pierwszej kolejności, a w ostateczności jak już nigdzie nie będzie to będę próbował w RA.
Zagorzały akwarysta i militarysta
Avatar użytkownika
5pirit
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 40
Dołączył(a): N 23 paź, 2011 20:33
Lokalizacja: Piła

Postprzez batman-ka » Śr 12 wrz, 2012 14:30

5pirit napisał(a):No właśnie to mnie najbardziej zirytowało, te terminy wysyłki. Niby opis przy przedmiocie o dostępności jest dodany, ale i tak zbyt długo to trwa.

Jednak będę robił zakupy na allegro, bo tam jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż 3 dni.

A jak czegoś nie będzie na allegro, to będę szukał po innych sklepach w pierwszej kolejności, a w ostateczności jak już nigdzie nie będzie to będę próbował w RA.


dużo sklepów nie posiada towaru na stanie i zamawia go np raz na tydzień w hurtowni,więc mają tzw wirtualny towar ,w moim przypadku to był odbiór osobisty na który czekałam dłużej niż na przesyłkę samolotem z chin :p ,teraz już odbiorów nie ma we wrocławiu chyba i dobrze:p
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Nazgrell » Pt 14 wrz, 2012 13:01

Z czystym sumieniem mogę polecić plantice. Zamówiłem u nich akwarium OW, podłoże, nawozy. Wszystko przyszło solidnie zapakowane, a akwarium bez rys. Wysyłka też błyskawiczna, złożyłem zamówienie wczoraj o 11, a dziś przed 12 paczka była u mnie.
Avatar użytkownika
Nazgrell
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 227
Dołączył(a): Pt 28 gru, 2007 21:24

Postprzez SUHY » Pt 14 wrz, 2012 19:56

Mogę polecić http://www.clarias.pl/shopping_cart.php .
Bardzo fajna obsługa , ceny towarów przeważnie konkurencyjne ,kontakt telefoniczny ze strony sklepu lux .Po kupnie towaru z dopiskiem" brak na stanie :będzie wkrótce " , telefon z info o czasie oczekiwania . gdy zmieniłem zdanie bo kupiłem w innym miejscu od razu wysyłka i zwrot nadpłaty na konto .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Postprzez Boomer » Cz 27 wrz, 2012 22:53

A ja ze swojej strony chciałbym polecić swój mały sklepik internetowy.
Może nie jesteśmy gigantem typu akwarystyczny24, czy roslinyakwariowe ale nadrabiamy rzetelną i solidną obsługą, szybką wysyłką oraz stu procentową dostępnością towaru na stanie.
Przesyłkę realizujemy w zasadzie od razu po zaksięgowaniu wpłaty, a nawet szybciej :)
Zapraszam, a nóż może coś komuś wpadnie w oko :)

www.wodna-kraina.pl
www.sklep.wodna-kraina.pl

Jeśli ktoś woli zakupy na allegro również się wystawiamy:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26071429

Oczywiście zachęcam do zakupów poprzez sklep, wolę forumowiczom dać rabat niż płacić prowizję dla allegro. Wystarczy PW napisać, a ja przydzielę odpowiedni rabacik :)
Ostatnio edytowano Cz 27 wrz, 2012 22:54 przez Boomer, łącznie edytowano 1 raz
Boomer
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 83
Dołączył(a): N 27 mar, 2011 01:09

Postprzez lukas » Pn 05 lis, 2012 21:11

Ja ze swojej strony polecam sklep Boomera www.wodna-kraina.pl
www.sklep.wodna-kraina.pl
Takiej transakcji życzyłbym każdemu! Rewelacyjny kontakt, przesyłka błyskawiczna, od zakupu (i wpłaty należności) do odbioru paczki ok. 24 godzin, nawet może i mniej.
Z wielka przyjemnością i z pełną odpowiedzialnością polecam - PROFESJONALNY SPRZEDAWCA!!!
Avatar użytkownika
lukas
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 10 wrz, 2011 17:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez =Fresz= » Śr 05 gru, 2012 10:42

Nie polecam ze względu na koszt wysyłki (10zł mała kopertka i list polecony hehe powinny kosztować 5zł) i unikanie odpowiedzi oraz nie czytelny opis szczegółów dotyczących wysyłki do paczkomatów. Niby za darmo ale ja u innych odbiór mam po 3-4 dniach maksymalnie a tu miałem czekać 15dni!

www_osmoza_eu

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5244641

ICH ODPOWIEDŹ

Do Pana informacji, na koszt wysyłki pocztą składa się:
- opakowanie
- odbiór przesyłek przez pocztę lub też koszt ich dostawy na pocztę
- czas, który musi poswięcić pracownik na obsługę poczty
- podatek vat 23% od wszelkich usług pocztowych jak np. znaczki
Ostatnio edytowano Cz 06 gru, 2012 08:49 przez =Fresz=, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez Haze » Wt 30 kwi, 2013 08:16

http://www.sklep.wodna-kraina.pl
Wszystko w porządku, szybka wysyłka i dobrze spakowana. Nie wiem jak kontakt, bo nie musiałem. Nie mam się do czego przyczepić. Kupowałem u nich przez allegro.


http://www.clarias.pl
Mega pozytyw. Nie mieli kilku rzeczy, które chciałem, ale załatwili w ciągu tygodnia. Był też problem z lampką, bo producent pisał, że na opakowaniu, że czarna, a w środku wsadzili srebrną xd Pan ze sklepu od razu do mnie zadzwonił, zaproponował zamiennik. po 5minutach zamówienie zostało zmienione, a za lampkę wklepali cenę jeszcze niższą niż po rabacie, który mi przysługiwał. Wysyłka szybka, wszystko bezpiecznie spakowane i dotarło bez problemu i uszczerbku :)

http://www.roslinyakwariowe.pl
Kupiłem szkło opti u nich. Wszystko okej, paczka bardzo dobrze spakowana, akwa bez najmniejszej ryski. Wysyłka trochę droga, ale i tak taniej niż jakbym miał jechać do najbliższej osoby robiącej dobre baniaki z opti.

http://www.belio.pl
Roślinki w żelu- piękne zielone, ale małe oczywiście :P :) Zamówiłem też koszyk, roślinki dostałem owinięte w gazetę (wyjęte z koszyka)m, ale nie robi... Sadzonki też okej, teżw gazecie.
Dobrze zabezpieczone. Szybka wysyłka, widać, że świeże, ale trochę marne (oprócz żelu)
Obrazek
Avatar użytkownika
Haze
Moderator
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 15:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez Alobraghtius » Wt 30 kwi, 2013 15:19

Sklep Wodna kraina także z czystym sumieniem mogę polecić.Bardzo dobrze zapakowane przesyłki i mega szybka dostawa.
Kupowałem u nich za nim wiedziałem że to Boomer prowadzi.

Co do Clariasa to się cieszę bo mam do niego 15 minut spacerkiem(Ceny jak na allegro a nie ponoszę żadnych kosztów wysyłki,Cały drugi baniak u nich oprzyrządowałem). Kupując na stronie a nie na Allegro jako zarejestrowany klient jest 4 procentowy rabat na wszystko.
Alobraghtius
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 24
Dołączył(a): So 16 mar, 2013 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez Haze » Cz 13 cze, 2013 10:45

Znów http://www.Clarias.pl
kolejny mega pozytyw, zależało mi na szybkiej wysyłce. Wysyłka od razu. Gdyby mieli roślinki i byłyby ładne, to byłby jedyny sklep, w którym bym kupował ;-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Haze
Moderator
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 15:39
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości