ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez Crystal » Pt 09 lip, 2010 07:12

Witam.
W zakresie sklepu KASANDRA to się zgadzam z Batmanką w zupełności ale to ejst sklep hodowla więc pewno rośliny w masówce są hodowane na podłożu z waty i nawozach dlategow tradycyjnych akwariach gniją.
W zakresie Trzmiela to chociaż wszyscy narzekają ja jestem zadowolony. Np. zamaiwałem żywe bakterie i mogłem sobie wybrzydzać co do terminu wysyłki i temperatury otoczenia w jakiej powinien wysłać.
Avatar użytkownika
Crystal
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 300
Dołączył(a): N 27 cze, 2010 21:44

Postprzez fotoman » Wt 31 sie, 2010 14:56

Witam, polecam akwarystyczny24. Pierwsze dwa zamówienia przez allegro, 100% satysfakcji. Towar przyszedł na drugi dzień po wpłacie na konto. Następne zamówienia przez sklep internetowy. Towar także wysyłany przeważnie tego samego dnia co zrobiłem przelew (informowałem tylko na które konto wpłaciłem). Kontakt telefoniczny także dobry.
Polecam.
fotoman
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pn 12 kwi, 2010 12:01
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Postprzez Crystal » Wt 31 sie, 2010 15:54

Tak akwarystyczny24 teżmi się podoba i można rabat jeszcze załatwić dla forum
Avatar użytkownika
Crystal
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 300
Dołączył(a): N 27 cze, 2010 21:44

Postprzez CrisCros1916 » Wt 31 sie, 2010 16:36

Zaopatruję się w sklepie MCTEN - http://sklep.mcten.pl/
Duży wybór towaru po atrakcyjnych cenach. Możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Co do telefonu to jeśli właściciel nie jest w hurtowniach to na pewno odbierze :) polecam
CrisCros1916
Potencjalny Maniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): N 18 lip, 2010 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Crystal » Wt 31 sie, 2010 16:42

A ja kiedyś dlugo czekalem na realizację zakupu w McTen (krewetki) i w końcu poprosiłem o zwrot pieniędzy.
Avatar użytkownika
Crystal
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 300
Dołączył(a): N 27 cze, 2010 21:44

Postprzez CrisCros1916 » Wt 31 sie, 2010 17:11

Różne są przypadki. Mnie to nie spotkało więc dlatego poleciłem
CrisCros1916
Potencjalny Maniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): N 18 lip, 2010 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hubi » Wt 31 sie, 2010 19:26

http://www.mojeakwarium.pl/sklep/
Polecam ten sklep. Prowadzą również sprzedaż na allegro. Nick: MojeAkwarium
Kupiłem od nich filtr oraz moduł oświetleniowy aquaela. Pieniądze wysłałem wieczorem, na następny dzień ok. godz 13 towar został wysłany.
Jedyne do czego mogę się doczepić, to brak pudełka od modułu... Ale gwarancja jest, zapakowane solidnie, więc nie narzekam.
Hubi
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pn 29 gru, 2008 09:59

Postprzez batman-ka » Wt 31 sie, 2010 19:59

Akwarystyczny24
--------------------

sklep bardzo dobry (allegro) mają duży wybór towaru,realizacja expresowa i kontakt na gg ale od kiedy biorą towar od Garnella to wypisują pierdoły typu "nie kupuj gdzie indziej bo inni mają stary towar" a jak kupiłam od nich Exela mosury to opakowanie było otwarte i wcale nie pachniało jak świeża mosura ,więc mosury na pewno tam już nie kupię ,sam sklep jest wzorowy i do tej pory był moim ulubionym
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Hot-Tiger » Cz 02 wrz, 2010 16:55

Hmmmm ja też mogę polecić Akwarystyczny24... Co prawda na wysyłkę czekałem kilka dni ale to zapewne dzięki poczcie. :) Poza tym wszysto ok :)
45-krewetki
160-ogólne
Avatar użytkownika
Hot-Tiger
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz 27 maja, 2010 15:35
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez Crystal » N 17 paź, 2010 06:47

A ja polecam sklep Rotala. Podoba mi się u nich, że oprócz tego, iż są sprzedawcami to jeszcze są hobbystami. Można sobie pomarudzić i wogóle pogadać. Również mam miłem dośiwadczenia z akwarystyczny24 kupowałem np. żywe bakterie i też marudziłem ale gosc ma stalowe nerwy i na wszystkie moje pytanka zawsze chętnie odpowiadał. Jak już wczesniej pisałem miałem rownież kontakt ze sklepem, Mc Teen też trzeba im przyznać, że wytrzymali mnie hahahaha. Jak zniecierpiwony poprosiłem o kasę nie było najmniejszego problemu.
Avatar użytkownika
Crystal
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 300
Dołączył(a): N 27 cze, 2010 21:44

Postprzez stasiu111 » N 17 paź, 2010 20:53

Też polecam Akwarystyczny24 :) Szybko i sprawnie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
stasiu111
Potencjalny Maniak
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt 10 wrz, 2010 10:31
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez Rafal.Kowalski » Śr 20 paź, 2010 13:12

Również polecam sklepy, które wymieniliście:
* McTen - szeroki wybór towaru w dobrych cenach, kupiłem u nich ostatnio RBS na kilogramy - paczka przyszła bardzo szybko, znakomicie zapakowana, towar świeży
* MojeAkwarium - błyskawiczna wysyłka, towar w pełni odpowiada zamówionemu, b. dobrze zapakowany - ostatnio kupiłem u nich filtr - kaskadę N300, wszystko OK, gwarancja jest i paragon
* Akwarystyczny24 - podobnie jak w/w, ostatnio kupowałem od nich pokarmy Hikari

Ogólnie polecam w/w sklepy - zakupy w nich to dobrze wykonana robota ;-)
Ostatnio edytowano Śr 20 paź, 2010 13:13 przez Rafal.Kowalski, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rafal.Kowalski
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 231
Dołączył(a): Pn 30 lis, 2009 14:42
Lokalizacja: Wielkpolska/ PTU

Postprzez Ejo » So 23 paź, 2010 07:42

Stanowczo nie polecam sklepu Kasandra Ełk.
Zamówienie na kilka roślin i kamień grey mountain. Było zapewnienie od sprzedawcy, iż przedmiotem sprzedaży jest skała ze zdjęcia o takich i takich wymiarach. Otrzymałem 3 mniejsze skały o zupełnie innych wymiarach. Co do roślin to są w kiepskiej kondycji (możliwe, że jest to wina przebywania w paczce 2 dni) i jest mniej niż zamówiłem.
Polecam sklep McTen i akwarystyczny24.
W tych sklepach zakupy zawsze sa przyjemne. Miła obsługa, która zawsze dobrze doradza. Przesyłka szybka, a jakoś pierwsza klasa.

pozdrawiam
Ejo
"Pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę, wysoką ale wymierną. My w Polsce nie znamy pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz bezcenna w życiu ludzi narodów i państw. Tą rzeczą jest HONOR" - Józef Beck
Avatar użytkownika
Ejo
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 40
Dołączył(a): Wt 19 paź, 2010 21:13
Lokalizacja: Warszawa / Toruń

Postprzez Laston » So 04 gru, 2010 18:39

Polecam bardzo sklep TRZMIEL lecz nie polecam sklepu PYKO SC. Dostałem rozbitą świetlówkę z zestawem akwariowym. Szybko zadzwoniłem, powiedziano mi, żębym do nich wysłał świetlówkę z lampą. Wysłałem czekam ponad 2 tygodnie i dopiero do mnie to wysyłają. Chociaż nie wiem nawet czy będę miał zareklamowaną świetlówkę.
Laston
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 69
Dołączył(a): So 04 gru, 2010 15:02
Lokalizacja: Opole

Postprzez dess1 » So 04 gru, 2010 23:14

Ejo napisał(a):Stanowczo nie polecam sklepu Kasandra Ełk.

Ejo

Dziwne w Kasandrze robiłem kilkakrotnie zakupy ale osobiście i powiem że mam bardzo pozytywne wrażenia po wizytach w ich sklepie. Dlatego taka opinia zupełnie odbiega od moich obserwacji.
pozdrawiam. mariusz
dess1
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt 31 paź, 2008 06:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości