ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez novara » Wt 21 gru, 2010 18:59

To i ja podzielę się swoimi spostrzeżeniami co do sklepów, choć powielę opinię innych użytkowników.
I tak
"TRZMIEL" - jak najbardziej mogę polecić - robię tam w miarę regularne zakupy i nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło żeby były jakieś problemy;
"BELIO" - dokonywałem tam zakupu i jak powyżej żadnych problemów;
"KASANDRA EŁK" - zrobiłem tam raz zakupy wspólnie z kolegą i nigdy więcej :!: :!: :!: ? Towar za kilkadziesiąt zł. po dotarciu przesyłki wylądował od razu w koszu na śmieci.
novara
Potencjalny Maniak
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz 09 gru, 2010 14:37

Postprzez Suchy828 » Wt 21 gru, 2010 21:52

Akwartsryczny24 -szybko sprawnie.
Clarias- Polecam(uszkodzone podłoże ale szybko dostałem nowe) +
Thundra-właśnie czekam na przesyłkę (nie czytałem wczesniej opinii użytkowników forum)
Avatar użytkownika
Suchy828
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt 14 gru, 2010 15:16
Lokalizacja: Lubliniec / Opole

Postprzez batman-ka » Cz 30 gru, 2010 21:56

AKWARYSTYCZNY24.PL
-----------------------------
24.12.10
UWAGA PRZY ZAKUPIE CYCLOP EEZE!
Wszystko było super aż nie kupiłam CYCLOP EEZE ,dostałam puszkę 50g a w środku blade trociny zamiast cyclopa,jak wiadomo sprzedaję go sporo ale jak żyję czegoś takiego nie widziałam !Odmówiono mi zwrotu ,a importer posądził mnie o oszustwo i spreparowanie zdjęcia ,tylko nie wiem po co!
http://picasaweb.google.com/batmanka.kr ... 4793968594

w worku mój cyclop a w puszce jasne coś!
straciłam 47zł
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez agafoo » Cz 30 gru, 2010 22:10

Witam,

ja opiszę swoje perypetie z firmą EKERT z Piaseczna.
Zamawiałam u nich akwarium ze szkła OPTI WHITE.

Pierwsze szkło - totalna porażka. Wykonanie - żenada, obsuwa ok tygodnia w zamówieniu (tłumaczyli się że zima sroga).

Drugie w ramach rekompensaty za zwlokę itd ze szkła 6mm.
Z żadnej strony nie było na tyle idealne by można było je wystawić do oglądania. Między krawędziami i silikonem były bąbelki powietrza, z jednej z frontowych stron nawet wlepiony jakiś kłak . Również z jednej strony była rysa ok. 5mm. Poza tym mugi silikonu we wnętrzu akwarium. Niedokładnie sklejone – z jednej strony krawędzie się idealnie stykają z drugiej wystają ok. 1-2mm. Szlify również są nierówne - z jednej strony szersze z drugiej węższe.



Jak dla mnie wykonanie towaru dalece odbiega od zapewnień na stronie.

Plus za rekompensatę w postaci dowozu i wymiany na szkło 6mm.
Były u mnie 3 sztuki i żadna nie jest taka jak być powinna.

Nie polecam.

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam,
agafoo
Avatar użytkownika
agafoo
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 213
Dołączył(a): So 15 maja, 2010 09:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sayo » Cz 30 gru, 2010 23:21

batman-ka napisał(a):AKWARYSTYCZNY24.PL
-----------------------------
24.12.10
UWAGA PRZY ZAKUPIE CYCLOP EEZE!
Wszystko było super aż nie kupiłam CYCLOP EEZE ,dostałam puszkę 50g a w środku blade trociny zamiast cyclopa,jak wiadomo sprzedaję go sporo ale jak żyję czegoś takiego nie widziałam !Odmówiono mi zwrotu ,a importer posądził mnie o oszustwo i spreparowanie zdjęcia ,tylko nie wiem po co!
http://picasaweb.google.com/batmanka.kr ... 4793968594

w worku mój cyclop a w puszce jasne coś!
straciłam 47zł


to wyglada na cyklopa ale z oczlika, moze pakowacz sie pomylil
sayo
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): So 27 lut, 2010 13:18
Lokalizacja: Toruń

Postprzez batman-ka » Pt 31 gru, 2010 00:20

agafoo napisał(a):Witam,

ja opiszę swoje perypetie z firmą EKERT z Piaseczna.
Zamawiałam u nich akwarium ze szkła OPTI WHITE.

Pierwsze szkło - totalna porażka. Wykonanie - żenada, obsuwa ok tygodnia w zamówieniu (tłumaczyli się że zima sroga).

Drugie w ramach rekompensaty za zwlokę itd ze szkła 6mm.
Z żadnej strony nie było na tyle idealne by można było je wystawić do oglądania. Między krawędziami i silikonem były bąbelki powietrza, z jednej z frontowych stron nawet wlepiony jakiś kłak . Również z jednej strony była rysa ok. 5mm. Poza tym mugi silikonu we wnętrzu akwarium. Niedokładnie sklejone – z jednej strony krawędzie się idealnie stykają z drugiej wystają ok. 1-2mm. Szlify również są nierówne - z jednej strony szersze z drugiej węższe.



Jak dla mnie wykonanie towaru dalece odbiega od zapewnień na stronie.

Plus za rekompensatę w postaci dowozu i wymiany na szkło 6mm.
Były u mnie 3 sztuki i żadna nie jest taka jak być powinna.

Nie polecam.

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kiedyś dostałam taką porażkę ,no może nie aż taką ale prawie ;-),żyletka i skrobanie sylikonu ,a sklep wysłał mi następne gratis więc warto się potargować ,dlatego mam obecnie wszystkie opti ;-)
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez aquahobby1 » Śr 05 sty, 2011 20:27

Najpierw kierujemy się ceną, która nie zawsze jest adekwatna z jakością. Taki temat na forum jest bardzo przydatny.
Wiedza jest osiągnięta dzięki ciężkiej pracy. Bądź pokorny, i słuchaj tych, którzy szli ścieżką przed Tobą.
aquahobby1
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 616
Dołączył(a): So 22 lis, 2008 23:44
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez dess1 » Cz 06 sty, 2011 09:37

Szybko
Dobrze
Tanio
W żadnym wypadku nie da rady utworzyć z pary tych twierdzeń znaku równania z trzecim członem :-P
pozdrawiam. mariusz
dess1
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt 31 paź, 2008 06:45

Postprzez Rafal.Kowalski » Wt 18 sty, 2011 19:49

akwamaniak.pl - sklep internetowy, wystawiają towar, którego nie maja na stanie (ale o tym fakcie informują dopiero po zakupie i wpłacie określonej kwoty), malo tego, nie są w stanie powiedzieć kiedy i czy w ogóle będą zamówiony towar mieć! :evil: kupiłem u nich pokarm, dokonałem wpłaty i dopiero po dłuższym czasie przyszła odpowiedź mailowa, że nie maja go na stanie magazynowym, a w regulaminie jak "byk" stoi wysyłka w ciągu 3 dni roboczych od wpłaty :evil: kasy oczywiście też nie oddali do dziś dnia :oops: ŻENADA - NIE POLECAM :idea:
Avatar użytkownika
Rafal.Kowalski
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 231
Dołączył(a): Pn 30 lis, 2009 14:42
Lokalizacja: Wielkpolska/ PTU

Postprzez EKERT » Pt 04 lut, 2011 18:48

Witam,

Firma EKERT zawsze dokłada wszelkich starań aby sprzedawane przez nas akwaria były najwyższej jakości. Każdy klient ma subiektywne oczekiwania wobec zakupionych produktów, a my nigdy nie uchylamy się od uznania reklamacji. Jeżeli produkt nie spełnia wymagań klienta - zawsze jest możliwość jego wymiany (jak zostało to opisane przez klientkę) lub zwrotu pieniędzy.

Klientka, która przedstawiła firmę EKERT w złym świetle obejrzała 3 zbiorniki. Trzeci-ostatni zbiornik dostarczyłem osobiście do klientki. Mężczyzna, który odbierał akwarium, obejrzał je dokładnie w mojej obecności. Towar spełniał wszystkie oczekiwania. W ramach rekompensaty zbiornik został wykonany z grubszej szyby (bez dopłaty). Dodatkowo również w ramach rekompensaty klientka otrzymała drugie akwarium gratis. Każdy zbiornik był dowieziony do klientki na koszt firmy.

Po zakończeniu transakcji handlowej wszystko było w najlepszym porządku - więc nie rozumiem skąd taka opinia?

Wszystkich zainteresowanych jakością wykonania zbiorników akwariowych zapraszam do przeczytania wypowiedzi „thewald’a”, który ma wieloletnie doświadczenie w klejeniu różnych zbiorników. Poniżej zamieszczam link:

http://thewald.webpark.pl/podstawy.klej ... wariow.htm

Pozdrawiam
EKERT
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr 26 sty, 2011 23:24

Postprzez ryuuk » Pt 04 lut, 2011 23:33

EKERT napisał(a):Witam,

Firma EKERT zawsze dokłada wszelkich starań aby sprzedawane przez nas akwaria były najwyższej jakości. Każdy klient ma subiektywne oczekiwania wobec zakupionych produktów, a my nigdy nie uchylamy się od uznania reklamacji. Jeżeli produkt nie spełnia wymagań klienta - zawsze jest możliwość jego wymiany (jak zostało to opisane przez klientkę) lub zwrotu pieniędzy.

Klientka, która przedstawiła firmę EKERT w złym świetle obejrzała 3 zbiorniki. Trzeci-ostatni zbiornik dostarczyłem osobiście do klientki. Mężczyzna, który odbierał akwarium, obejrzał je dokładnie w mojej obecności. Towar spełniał wszystkie oczekiwania. W ramach rekompensaty zbiornik został wykonany z grubszej szyby (bez dopłaty). Dodatkowo również w ramach rekompensaty klientka otrzymała drugie akwarium gratis. Każdy zbiornik był dowieziony do klientki na koszt firmy.

Po zakończeniu transakcji handlowej wszystko było w najlepszym porządku - więc nie rozumiem skąd taka opinia?

Wszystkich zainteresowanych jakością wykonania zbiorników akwariowych zapraszam do przeczytania wypowiedzi „thewald’a”, który ma wieloletnie doświadczenie w klejeniu różnych zbiorników. Poniżej zamieszczam link:

http://thewald.webpark.pl/podstawy.klej ... wariow.htm

Pozdrawiam



Opinia.. jest odzwierciedleniem stanu w jakim trafia do nas towar.. gratisy itp. mogą jedynie zrównoważyć nasze rozczarowanie, nie mniej jednak opinia jest stała i odnosi się do towaru. gdyby miała by odnosić się do zadośćuczynienia ze względu na zła jakoś towaru top zapewne opinia była by jak najbardziej pozytywna


Ps. dlatego ja nie robię zakupów sklepach internetowych.. tylko i wyłącznie osobiście się pojawiam by nie było niemiłych niespodzianek.
Ostatnio edytowano Pt 04 lut, 2011 23:37 przez ryuuk, łącznie edytowano 1 raz
ryuuk
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 192
Dołączył(a): Pt 21 sty, 2011 15:57
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pawel060 » N 27 mar, 2011 13:33

sklep: Aquarium sklep
------
link: http://www.aquariumsklep.pl/

Dobry sklep, trochę trzeb czekać na niektóre produkty, rośliny w dosyć dobrym stanie, dobrze zabezpieczone. Tylko jednego preparatu Tropicala nie ma, bo odliczyli mi od kwoty zamówienia, ale żadnej informacji, a produkt nie zniknął ze sklepu.
____________________________________
sklep: Plantica
------
link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6256675

Bardzo dobry sklep, ładne i tanie akwaria OW, dobrze zabezpieczone, szybka wysyłka.
____________________________________
sklep: Tetraododn
------
link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6667234

Zamawiałem tam lampkę i filtr. Wszystko w porządku, dostałem próbki pokarmów, instrukcje obsługi i karty gwarancyjne.
____________________________________
sklep: MalawiWorld
------
link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14637902

Kupiłem tam te kamienie podróby ADA o nazwie SYRIUSS Base i spełniły moje oczekiwania.
____________________________________
sklep: Akwarystyczny24
------
link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12343458

Pierwszy raz spotkałem się z tak szybką wysyłką. Ceny korzystne.
____________________________________
sklep: Trzmiel
------
link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7219098

Kupowałem tam tylko nawozy, trochę się czeka na przesyłkę, ale było ok.
____________________________________
sklep: ORIMED
------
link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16048197

Co prawda nie akwarystyczny, ale chirurgiczny sprzęt i może ktoś będzie chciał kupić tam jakieś nożyczki czy coś, tak jak ja. Cena korzystna, ale nie dostałem tego co chciałem a na przesyłkę czekałem prawie 2 tyg. Zdecydowanie odradzam! Dałem i pozytyw z opisem tego wszystkiego, bo nie chcę negatywa od nich. Mimo wszystko w końcu doszło...
____________________________________
sklep: FOREVER
------
link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5512852

Zrobili mi na zamówienie srebrną szafkę pod kostkę 25x25. Może jak się przypatrzeć to można się czegoś przyczepić, ale myślę że jest to nie potrzebne bo bardzo fajna szafka i cena. Tylko trochę trzeba było czekać aż zrobią.
Pozdrawiam
Paweł
Avatar użytkownika
pawel060
Potencjalny Maniak
 
Posty: 16
Dołączył(a): So 19 mar, 2011 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez batman-ka » Wt 05 kwi, 2011 21:01

sklep:AQUA-i-ZOO
----------------------
allegro

najpiękniejsze rośliny w bardzo niskiej cenie ,świeżo ścięte,pięknie ułożone w woreczki,bez ślimaków i robali ,rotala czerwona od góry do dołu o idealnych liściach ,bez skaz jak na obrazku
krewetki redki dostałam 10szt przewaga samic ,2 z jajami ,wszystkie z siodłami
jak długo mam akwaria nigdy nie widziałam roślin w takiej kondycji
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez batman-ka » Cz 12 sty, 2012 14:30

filtrwody.pl
---------------
na allegro nick kenik coś tam


odradzam zakupów jakichkolwiek,również przez allegro ,paczka idzie od 3 stycznia,odbijają mnie od ściany ,nie chcą podać nr przesyłki ,nic,wpłaciłam kasę i mogę sobie czekać.

4 dni telefonów ,w końcu dostałam połowę filtra ,druga połowa idzie w drugiej paczce,podobno jest tam też paragon itd,normalnie masakra,do końca nie wiem jakie są zasady gwarancji bo gwarancja na stronie jest ważna po wpłacie 40zł + dojazd (chyba do wrocławia bo nie wiem jak inaczej) a przez telefon info: podobno jest ważna 2 lata na paragon,masakra po prostu kosmos do kwadratu
Ostatnio edytowano Pt 13 sty, 2012 13:46 przez batman-ka, łącznie edytowano 2 razy
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez jkkk3 » Pt 13 sty, 2012 17:31

Akwarystyczny24
Realizacja zamówienia pozostawia wiele do życzenia
jkkk3
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 47
Dołączył(a): So 10 maja, 2008 10:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości