ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez michal.l » Pt 13 sty, 2012 18:24

jkkk3 napisał(a):Akwarystyczny24
Realizacja zamówienia pozostawia wiele do życzenia
a to czemu ?
michal.l
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 622
Dołączył(a): N 05 gru, 2010 20:45
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Postprzez jkkk3 » Pt 13 sty, 2012 18:34

A no dlatego że czekam już dosyć długo na przesyłkę a Pani stwierdziła że się nie wyrabia
jkkk3
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 47
Dołączył(a): So 10 maja, 2008 10:13

Postprzez kuban » Pt 13 sty, 2012 18:39

Eh juz wiem czemu czekam na lampe aquaela 2 tydzien ze sklepu TRZMIEL ;/
Ostatnio edytowano Pt 13 sty, 2012 18:41 przez kuban, łącznie edytowano 1 raz
kuban
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn 09 lis, 2009 23:06
Lokalizacja: Radom

Postprzez batman-ka » Pt 13 sty, 2012 21:20

jkkk3 napisał(a):A no dlatego że czekam już dosyć długo na przesyłkę a Pani stwierdziła że się nie wyrabia


to dobrze,że nie kupowałeś tam gdzie ja musiałam zadzwonić 5 razy,żeby w ogóle uzyskać informację ,że nie dostanę towaru,który ma status wysłany od 10 dni :p
tu chociaż wiesz,że ktoś odbierze słuchawkę a spróbuj zadzwonić do trzmiela jak kolega z lampkami :-D
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gosieks83 » Pt 13 sty, 2012 22:01

batman-ka napisał(a):a spróbuj zadzwonić do trzmiela


Nie tylko tam takie kwiatki. Ostatnio się próbowałam 3 tygodnie dobić do wowmar_pl i zareagowali dopiero po tym jak spór na allegro założyłam :/
"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem." :-P


Obrazek
Avatar użytkownika
gosieks83
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 278
Dołączył(a): Pt 09 lip, 2010 09:53
Lokalizacja: śląsk

Postprzez radmac » Pt 13 sty, 2012 23:07

jkkk3 napisał(a):Akwarystyczny24
Realizacja zamówienia pozostawia wiele do życzenia

i tak i nie.
tak - jak zamawiałem przed świętami to był poślizg. ale to można zrozumieć. ale coś tam dorzucili, jakieś próbki pokarmów, jako extra.
nie - jak zamawiałem w innych terminach, to np. w środę wieczorem robiłem przelew (w jednym z preferowanych banków), a w piątek (o 9ej rano!) towar już był. tyle, że zamawiałem DHL'em.
radmac
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt 14 cze, 2011 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kuban » So 14 sty, 2012 04:10

U TRZMIELA kupuje 1 i ostatni raz , 2 tyg temu zamowilem na allegro lampe aquaela i filtr . Dopiero wczoraj podobno wysłali towar...
kuban
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn 09 lis, 2009 23:06
Lokalizacja: Radom

Postprzez KrzysztofOt » So 14 sty, 2012 13:52

Ja akurat na TRZMIELA nie moge nażekać robiłem zakupy kilka krotnie i wszystko było szybciutko wysłane no chyba że ostatnio coś się tam popsuło.
KrzysztofOt
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 217
Dołączył(a): Pn 10 sty, 2011 21:16
Lokalizacja: Drzycim

Postprzez batman-ka » So 14 sty, 2012 21:54

Bo to wygląda w praktyce tak,że najpierw się dzwoni i sprawdza czy sprzedawca ma towar a potem robi zakupy,trochę tu na allegro jest wolna amerykanka ,powinno być sprecyzowane,mam towar albo sprzedaję to co jest w fabryce i dotrze za rok.

Jeżeli chodzi o akwarystyczny to w święta miałam poślizg 1 dzień a teraz nie wiem czy mi wysłali,ale to taki chory termin jest ,ludzie powariowali ,normalnie w roku dostaję paczki od ręki bez poślizgu .

W trzmielu jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło,żeby ktoś podniósł telefon ,wiem,że kiedyś towar z magazynu jechał raz w tygodniu a teraz kto to wie,mam za daleko do tego sklepu ,wolę dać te 10zł na paczkę i zamówić online :p niż przebijać sie przez korki
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez barus9 » Pn 02 kwi, 2012 08:20

IQUITOS
WWW.IQUITOS.PL

Internetowo nie polecam mają wystawiony też towar, który albo nie istnieje w magazynie albo został już wycofany ze sprzedaży.
Kiedyś mieli 3 sklepy stacjonarne w Warszawie obecnie został tylko jeden, jak ktoś był u nich na Wólczyńskiej w Warszawie to wie jaki tam jest bałagan. Korzenie akwaria i podłoża (w tym substraty) walają się po podwórku deszcz śnieg nie ma znaczenia.
Obsługa jest tak zarobiona że nie pogadasz będąc na miejscu a co mówić przez telefon.
Ale tak to jest jak łapie się 3 sroki za ogon i nie potrafi się zorganizować.
barus9
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 469
Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez =Fresz= » Pn 02 kwi, 2012 08:24

Czyli w Iquitos od 2009 nic się nie zmieniło hehe zobacz na pierwszej stronie moje opisy tegoż sklepu ;-)
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez barus9 » Pn 02 kwi, 2012 08:41

czytałem miałem to samo kupiłem na Allegro Ebi Damę czekałem 2 tygodnie aż osobiście się do nich pofatygowałem okazało się że "niema jej w hurtowni w Niemczech" ale aukcji nie zdejmują bo to automat je sam wystawia :). Oddali kasę nawet nie sprawdzając czy faktycznie zapłaciłem.
Skoro tam już byłem to zakupiłem 10 otosków za 38zł Promocja!!!
5 padło po miesiącu mimo długiej aklimatyzacji, stopniowo podnosiłem ph przez kilka dni (otoski trzymają w 100% RO)
barus9
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 469
Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ryback » Pn 02 kwi, 2012 08:53

Nie polecam sklepu AQUADECOR
po 1wsze to nie hodowcy tylko importerzy
po drugie jak mi sam wlasciciel napisal po imporcie odratowuja slimaki ktore ledwo co zyja, to mialo byc tlumaczenie na zly stan ich zdrowia
a po 3cie przyslali 2 slimaki po czym jeden padl po tygodniu, od poczatku nie wychodzil w ogole ze skorupy i jakos nikt nie chce zrobic zadnego zadosc uczynienia
jak dla mnie to zameczaja te slimaki, krewetki pewnie tez
112 63 63 54 54
ryback
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 90
Dołączył(a): Wt 04 paź, 2011 01:06
Lokalizacja: krakow

Postprzez barus9 » Pn 02 kwi, 2012 09:05

jak kupili ślimaki w Azji to się nie dziwię że je odratowują. Paczka ekspresowa z krajów azjatyckich potrafi iść nawet 2-3 tygodnie.

Link do sakur azjatyckich niestety nie dostałem jeszcze odpowiedzi zwrotnej. To taki odpowiednik polskiego allegro

http://www.alibaba.com/product/tw100615 ... _body.html
Ostatnio edytowano Pn 02 kwi, 2012 09:08 przez barus9, łącznie edytowano 1 raz
barus9
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 469
Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 5pirit » Śr 05 wrz, 2012 17:52

Chciałbym wyrazić opinię na temat sklepu "roslinyakwariowe.pl"

Złożyłem w ich sklepie zamówienie na 4 rzeczy. Były to: filtr kaskada, belka oświetleniowa, grzałka i termometr.

Jeszcze przed wysyłką dwukrotnie pisałem do nich w sprawie zamiany jednej rzeczy z zamówienia na inną. Na żadnego maila nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Mogli napisać cokolwiek, albo że już nie można (chociaż według ich wytycznych na stronie do momentu wysyłki istnieje możliwość zmiany w zamówieniu), albo OK robimy zamianę, albo wymyślić coś innego.

Jedziemy dalej. Dzisiaj odbieram paczkę, patrząc na nią trochę się zmarszczyłem, bo wszystkie rzeczy zapakowane w kartonik, a sama belka położona na tym kartoniku i całość owinięta folią. Belka jest dłuższa niż ten kartonik z pozostałymi rzeczami, i już mnie to zmartwiło, bo mogło się coś uszkodzić. Po otwarciu okazało się, że miałem dobre obawy. Sama belka jest OK (na szczęście, o ile można tak to nazwać), ale uchwyty które przychodzą na szybę całe połamane.

Następnie zaczynam się dobierać do kartonika z pozostałymi rzeczami. Biorę grzałkę no niby ok nie ma się do czego przyczepić. Po niej rozpakowuję filtr, i tutaj znowu wkurw***** mnie bierze. Filtr jakiś zmasakrowany, cały uwalony, górne wieko całe jakieś porysowane jak by ktoś tarł je po ziemi z piachem. Mało estetycznie to wygląda, bo filtr jest przeźroczysty.

Pozostaje termometr, więc szukam go po kartonie. Na stronie tak ładnie wygląda zapakowany w blister, ale nigdzie nie widzę. Nagle w ręce wpada mi jakaś kulka z gazety obklejona taśmą klejącą. Powoli rozcinam całość, i wypada termometr, tylko szkoda że nie taki jak zamawiałem czyli firmy SERA. Termometr zapakowany jak napisałem wyżej, jakiś totalnie tani chiński produkt, jeszcze z nadrukowanym adresem strony www, i na bank nie jest to termometr firmy SERA. Rozmawiałem z kilkoma użytkownikami, na różnych forach, i wszyscy potwierdzili, że jak kupowali to był w blistrze, oryginalnie zapakowany, beż żadnych reklam stron www na nim.

Zawsze myślałem że ten sklep jest raczej na wysokim poziomie, ale się okazało inaczej. Robię dużo zakupów na allegro od dobrych kilku lat i od różnych nieznanych mi ludzi, i takiego czegoś jeszcze nie nie widziałem. Tym razem mnie coś podkusiło, żeby zamówić coś poza allegro, i to był błąd.

Moja ocena 2+/10.
Zagorzały akwarysta i militarysta
Avatar użytkownika
5pirit
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 40
Dołączył(a): N 23 paź, 2011 20:33
Lokalizacja: Piła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości