ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez =Fresz= » Wt 20 paź, 2015 14:49

Kupiłem bo byłem żyłka i szkoda mi było paru groszy więcej :-P klienta nie polecam bo się okazuje że w ogóle nie ma na stanie produktu i dopiero go będzie zamawiał :shock: Nazwałem to czarną komedią. NIE POLECAM.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5669578791" target="_blank
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez SUHY » Wt 20 paź, 2015 16:22

Jop .... czasem się człowiek połakomi ech , i w nie wyjaśnionych okolicznościach kliknie zanim przeczyta komentarze :-/ .

Ciekawe czy dożyjemy cudu Allegro dbające o kupującego .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez batman-ka » Wt 20 paź, 2015 18:57

Akwarystyczny24 - nie mam problemów

WROCŁAW:
Instaltex - chyba najtańsze filtry RO obecnie na allegro z szybką dostawą ,o dziwo mają vontrona z hologramem za małe pieniądze w zestawie RO,firma z siedzibą Wrocław ale niestety już nie mogłam kupić od ręki i podjechać odebrać- bez sensu.

Osmozaserwis.pl - wrocław ,porażka ,zestaw RO nie działał ,musiałam wymienić ogranicznik,dali mi za mały ,potem następny był jakiś trefny,
ceny wysokie,jedyny plus odbiór osobisty,ale jak przyszło mi kupić pompę do RO to już wolałam dopłacić i kupić na allegro.
plantica- no cóż ,jeden z niewielu sklepów we wrocławiu ,wiele osób narzeka na niemiłą obsługę ,ja do dziś nie otrzymałam wyceny baniaka,teraz jest dla mnie za daleko
belio.pl- fajnie było na miejscu ,teraz siedziba jest za miastem ,kontakt przez gg b.dobry,towaru tam zawsze było niewiele ale coś można było kupić,teraz już nie opłaca się jechać taki kawał drogi.
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez kaboom » Śr 21 paź, 2015 13:40

SUHY napisał(a):
Ciekawe czy dożyjemy cudu Allegro dbające o kupującego .


Dożyjemy jak będziemy płacić prowizję od zakupionych towarów w innym przypadku bez szans :lol:
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez SUHY » Śr 21 paź, 2015 21:12

kaboom napisał(a):
SUHY napisał(a):
Ciekawe czy dożyjemy cudu Allegro dbające o kupującego .


Dożyjemy jak będziemy płacić prowizję od zakupionych towarów w innym przypadku bez szans :lol:

Dokładnie w 100% masz rację , no chyba żeby się straszny booom w mediach zrobił i obroty rypły .
Spoko żonka mnie tak ostatnio wkopała w zakupy u gościa co mu nie straszne negatywy i oczywiście dołożyłem mu dwie sztuki z przyjemnością .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez krakers » Pt 27 lis, 2015 19:21

szukam i szukam gdzieś widziałem ale nie mogę skojarzyć nick allegro pjshrimps

ktoś coś to ktoś od nas ktoś kupował?
krakers
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 167
Dołączył(a): Pt 03 kwi, 2015 20:11
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez martyna695 » So 28 lis, 2015 11:37

Ja od tego allegrowicza kupowałam krewety, napraqde starannie zapakowane, zawsze jakiś fajny gratis więc z czystym sumieniem moge go polecic :)
Krewetka krewetce nierówna, każda wyjątkowa, nie pozbywaj się odpadów (...)
Avatar użytkownika
martyna695
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 268
Dołączył(a): Cz 05 lut, 2015 19:41

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez Frankie » So 28 lis, 2015 22:49

Również mogę polecić tą osobę. Raz wygrałem aukcje 3x panda oraz 3x king kong multi. Przyjechały 4 pandy oraz 4 king kongi, a same krewetki bardzo ładnie wybarwione.
Avatar użytkownika
Frankie
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 81
Dołączył(a): N 12 kwi, 2015 21:01

Re: ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Postprzez krakers » N 29 lis, 2015 11:24

to spoko właśnie chwyciliśmy 15 szt. :P z kumplem
krakers
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 167
Dołączył(a): Pt 03 kwi, 2015 20:11
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Clarias-problemy i to nie małe...

Postprzez stan_shrimps » Cz 09 mar, 2017 22:42

Cześć, chciałbym Was ostrzec przed zakupami w sklepie Clarias :)

Problem 1 - brak towaru który mają wystawiony, brak takiej informacji, dopiero po moim telefonie okazało się, że lampy nie ma i że muszę czekać na nią kolejne dni, a była ona tylko jednym z produktów które kupowałem, więc na całą resztę też musiałem czekać. Pan obiecał wysłać lampę i resztę zamówienia opłaconego 27.02 w poniedziałek w piątek 3.03 z DOSTAWĄ NA SOBOTĘ, czego oczywiście nie zrobił. Towar doszedł w poniedziałek...a deklarowany czas wysyłki do 2 dni.
Problem 2 - brak towaru o wartości około 150 zł w zamówieniu, wpłata na ponad 500 zł, paragon na niecałe 400. Brakowało jednego produktu wybitego na paragonie i 6 sztuk innego produktu którego na paragonie widniała 1 sztuka a zapłacone było za 8. Doszło to wszystko dziś czyli 9 marca, 11 dni po zamówieniu.
Problem 3 - właśnie przelała się czara goryczy. Byłem tak wkurzony na to wszystko że po przeglądnięciu pobieżnym paczki rzuciłem, ją w kąt. Dziś przyszedł czas żeby uporządkować zakupy...a tam...ROZPIECZĘTOWANY WOREK PODŁOŻA ICHIBAN ZAKLEJONY FOLIĄ.

To już przesada. Musicie wszyscy wiedzieć, że niestety, ale zwietrzałe podłoża czy leżakujące długo są niewiele warte. Jeżeli worek jest rozpieczętowany to nie mam żadnej pewności że:
a) jest tam podłoże za które zapłaciłem
b) podłoże jest świeżę
c) ktoś czegoś tam nie dosypał

Podsumowanie: potrzebowałem lampę, żeby zrobić komuś akwarium na prezent, dokupiłem kilkanaście rzeczy, przez tego Pana bujam się już 2 tygodnie żeby przygotować akwarium, dostaję jakieś lewe podłoże i do tego dałem temu Panu zarobić pewnie 100-200 zł...
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Clarias-problemy i to nie małe...

Postprzez szybkix » Cz 09 mar, 2017 23:06

w sprawie podłoża kontaktowałeś się bądź masz zamiar robić reklamacje ?
Avatar użytkownika
szybkix
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 129
Dołączył(a): Pn 08 cze, 2015 17:59
Lokalizacja: Topola Katowa k. Łodzi

Re: Clarias-problemy i to nie małe...

Postprzez Jolka4655 » Cz 09 mar, 2017 23:17

O kurczę to mnie zaskoczyłeś :-( tyle co tam zakupy zrobiłam. Zamówienie było w poniedziałek przyszło wsio w środę i to zapakowane mega dobrze.
Przykra sprawa.....
Avatar użytkownika
Jolka4655
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 89
Dołączył(a): Cz 05 sty, 2017 15:25
Lokalizacja: Dębica

Re: Clarias-problemy i to nie małe...

Postprzez stan_shrimps » Cz 09 mar, 2017 23:49

No widzisz, a mi Pan odpisuje w dyskusji na allegro że się nie wyrabiają z paczkami... bo gdyby w dyskusji na all się przyznał że nie miał lampy na magazynie to dostał by ostrzeżenie, a patrząc po komentarzach to u niego nagminne.
Podłoże zauważyłem kilkanaście minut temu. Jest zapakowane prawie jak fabryka, w jednym miejscu jest poszczerbana folia i tylko dlatego zauważyłem, w przeciwnym wypadku zauważył bym dopiero przy próbie otwarcia worka.
Zobaczymy jak się wywiążądanie z tego, liczę na to że jutro przyśle kuriera na swój koszt. W.przeciwnym wypadku dostanie to podłoże z powrotem pocztexem z cennika poczty (45zł) i odda co do grosza lub zapłaci za magazynowanie. Ostatnio co raz częściej mam problemy z nierzetelnymi sprzedającymi na all, a przy 10 zakupach w tygodniu reklamacje stają się uciążliwe.
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Clarias-problemy i to nie małe...

Postprzez szybkix » Cz 09 mar, 2017 23:59

ale wielkość , uszczerbku worka jest dużą , może worek był zawadzony o coś , i od razu został uszczelniony, chodz wypadało by o tym kupujacego uprzedzić i te przysłowiowe 10 zł urwać
Avatar użytkownika
szybkix
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 129
Dołączył(a): Pn 08 cze, 2015 17:59
Lokalizacja: Topola Katowa k. Łodzi

Re: Clarias-problemy i to nie małe...

Postprzez raiders » Pt 10 mar, 2017 01:53

Zwróć normalnie ten worek do sklepu i przyślą ci nowy na swój koszt.... robisz z igły widły .
Nie raz robiłem zakupy i dalej je robię w tym sklepie i nigdy nie było problemu ze zwrotem, wymiana czy reklamacja.
A to że pomyłki się zdarzają to ludzka rzecz mi też przysłali kiedyś pomylone świetlówki , czy uszkodzona grzalkę towar wymienili na nowy dali jakiegoś gratisa małego jeszcze i gitara.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość