Czerwiec/lipiec bucki od Indo

To co krewetki lubią najbardziej

Moderator: =Fresz=

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Wt 31 paź, 2017 01:31

szybkix napisał(a):Sprawę wyjaśni na pewno Kuba ale dajcie mu chwile czasu , nawet ze względu na różnice godzin w indo a pl, „ kolego „ chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ;p


i jak tam?
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Wt 31 paź, 2017 08:45

Dla mnie ta sprawa jest jasna. Kubie za mało bylo te 20 czy 30 % co miał zniżki i zaczął kombinować jakby jeszcze dorobić na czyjś koszt. To niestety sie pomylił bo mu te pieniadze bokiem wyjdą.
Jakos gdzies zniknęli obrońcy która tak długo go znają.
O zamówieniach pro bono tez można zapomnieć.
Kuba na forum bywa i nie zamierza wyjaśniać nic. Tak jak mówiłem, ja nie dostałem ani grosza. I nie upoważniałem nikogo żeby za moje pieniadze i na mój koszt rezygnował z zamówienia i proponowal jakies marne resztki pieniędzy. I chyba nikt nie upoważniał Kuby żeby on decydował kto ma dostać rośliny a kto resztę kasy. To nie jest sytuacja ze cis nie wyszło i trzeba koszty pokryć. To jest sytuacja, ze Kuba zdecydował kto dostanie rośliny a kto nie. Za to płacić nie zamierzam. Niech dokłada ze swoich.
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Wt 31 paź, 2017 08:48

Kuba tak wałkami zajęty ze od miesiąca nie ma czasu wyjaśniać
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez =Fresz= » Wt 31 paź, 2017 09:35

No nie wygląda to ciekawie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez brunopl » Wt 31 paź, 2017 10:59

Wojtekxxx9 napisał(a):Dla mnie ta sprawa jest jasna. Kubie za mało bylo te 20 czy 30 % co miał zniżki i zaczął kombinować jakby jeszcze dorobić na czyjś koszt. To niestety sie pomylił bo mu te pieniadze bokiem wyjdą.
Jakos gdzies zniknęli obrońcy która tak długo go znają.
O zamówieniach pro bono tez można zapomnieć.
Kuba na forum bywa i nie zamierza wyjaśniać nic. Tak jak mówiłem, ja nie dostałem ani grosza. I nie upoważniałem nikogo żeby za moje pieniadze i na mój koszt rezygnował z zamówienia i proponowal jakies marne resztki pieniędzy. I chyba nikt nie upoważniał Kuby żeby on decydował kto ma dostać rośliny a kto resztę kasy. To nie jest sytuacja ze cis nie wyszło i trzeba koszty pokryć. To jest sytuacja, ze Kuba zdecydował kto dostanie rośliny a kto nie. Za to płacić nie zamierzam. Niech dokłada ze swoich.


Dokładnie zgadzam się z Wojtkiem i mam propozycję moglibyśmy Panowie w czwórkę (z tego, co się orientuje to tylu jest wydymanych przez Kubę) jakoś zgłosić sprawę na policję .My ze Stiepem otrzymaliśmy niecałą połowę kasy,a reszta to, co na waciki poszła.
brunopl
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 22
Dołączył(a): N 14 lut, 2016 07:46

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez =Fresz= » Wt 31 paź, 2017 12:45

Wojtekxxx9 napisał(a):Jakos gdzies zniknęli obrońcy która tak długo go znają.


Ci co go znają z poprzednich zamówień nic dziwnego że go bronili skoro do tej pory wszystko było ok :mrgreen: jeżeli na tym zarabiał to spoko bo Wy/My powierzaliśmy mu zbiorowe zamówienie, a to jakby nie patrzeć jego cenny czas i ogarnięcie wszystkiego. A Wy/My mieliśmy okazję na dużo tańsze rośliny niż te dostępne na Polskim rynku stąd też zamówiliście kolejną partię. Przy pierwszych odbiorach przesyłek ktoś z kupujących pomagał mu przy rozdzielaniu, a tu tego pewnie zabrakło i wyszło jak wyszło.

Kuba żeby nie mieć problemów w związku z wyłudzeniem pieniędzy proponuję Ci uderzyć się w pierś i nie wiem jak, ale zwrócić ludziom należność jeżeli im się należy. Tutaj już narobił się bałagan, a może być jeszcze gorzej...
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez CryMore » Wt 31 paź, 2017 19:10

Matko Bosko co tutaj się stanęło?? Czytam i nie wierzę.
CryMore
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 581
Dołączył(a): Pn 25 lip, 2016 22:09
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki / Warszawa

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Wt 31 paź, 2017 19:47

Ja się ogólnie zastanawiam czy nie żądać sądownie wydania towaru zamiast pieniędzy :-)
O tyle dobra sprawa, ze sobie te 40 buców zamówię na koszt Kuby a później z odsetkami z niego ściągnę :mrgreen:
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Wt 31 paź, 2017 22:02

Jeżeli trzeba służę screenami wyjaśnień od Buckarza z Indonezji. Screenami przez niego przesłanymi itp. Nie kasujcie pw lub zarchwizujcie sobie screeny.

Mam rozpoczęte duże projekty inwestycji (jeszcze nie krewetkowe) i nie mam czasu na zabawe, ale wystarczy że którykolwiek z nas zgłosi sprawe na swoim posterunku sprawa trafi do sądu i wyrok pewny w zasadzie.
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez 1kubus » Śr 01 lis, 2017 16:47

Import=ryzyko takie zycie. Ja także straciłem tym razem. Indo oddał tyle ile oddał wg swoich wyliczeń. Każdy kto chciał wyjaśnił na pw, a nie pianę tłucze. Zamawiajcie na mój koszt wszystko co chcecie. Enjoy.
Avatar użytkownika
1kubus
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 407
Dołączył(a): Cz 19 lut, 2015 09:58
Lokalizacja: DGL

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez 1kubus » Śr 01 lis, 2017 16:52

Haha zajęty walkami jestem i zarabianiem na imporcie. Niezle teorie. Robiłem to za darmo i każdy zarabiał na tym że zamawialem i poświęcalem swój wolny czas. Ja się tym już nie zajmować nie będę. Jeszcze na PP wisi zwrot dla jednej chyba osoby i na tym koniec.
Avatar użytkownika
1kubus
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 407
Dołączył(a): Cz 19 lut, 2015 09:58
Lokalizacja: DGL

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Śr 01 lis, 2017 19:07

Nie Indo wyliczyl tylko ty wyliczyłeś i mu napisałeś. Mam screeny rozmów twoich z Indo. Wiec mie kłam po raz kolejny.
Tyle ile ci wysłałem masz mi oddać albo będziesz sie na policji tłumaczył. Tylko widzę u ciebie import to ryzyko i ty jeszcze na tym chcesz zarobić naszym kosztem? Niedoczekanie twoje. I publicznie będę twierdził ze mnie oszukałeś i zadam całego zwrotu a mię marnych resztek które sobie wyliczyles. A pw sobie wsadź bo nie odpisujesz. Właśnie na ogólnym forum wyjaśnijmy jaki z ciebie kubus
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Śr 01 lis, 2017 19:12

Pewnie ze nie będziesz sie tym zajmowal. Juz wszyscy widza jakie wałki robisz. Może jeszcze powiedz ze mi oddałeś kasę? To będzie taka sama prawda jak to, ze to Indo wyliczył takie kwoty. A to na dowód
<a href=https://zapodaj.net/9cc6e0523f0b4.png.html>received_10155981323181929.png</a>
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Śr 01 lis, 2017 19:33

Jakubie, więc dlaczego nie zamówiłeś bucek dla mnie?

Dlaczego nie otrzymałem zwrotu pieniędzy?

Pokaż screeny, wyślij na pw, na FB na które nie odpisujesz od dwóch tygodni?

To co robiłeś to normalny dropshipping. Powierzyliśmy Ci nasze pieniądze w dobrej wierze, że otrzymamy towary.

Ja nie otrzymałem: wyjaśnień, towaru, zwrotu.

Na jakiej podstawie napisałeś Indo że nie chcemy drugiej wysyłki? Mam screeny Twojej rozmowy.
Tym postem się pogrążyłeś - zmotywowałeś mnie do podjęcia działań prawnych.

Daję ultimatum-kasa do niedzieli 5.11 na moim PayPal-oprócz 79 dolarów za ostatnie zamówienie plus 100$ za nieotrzymane bucki z poprzedniego zamówienia.
Oprócz tego pozostałe osoby z tego zamówienia mają otrzymać pełny zwrot, czyli tyle ile Ci przelali, a nie tyle ile napisałeś Indo (lub tyle ile mu zapłaciłeś).
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Śr 01 lis, 2017 19:50

Obrazek

Obrazek

tak żebyś się już nie tłumaczył że zwrócił ile chciał...

dla mnie nie zamówiłeś w ogóle krewetek...

Obrazek

koszt małej paczki to 55$ plus certyfilat 15$

więc wszyscy powinni dostać tyle ile Ci wysłali...czemu zaproponowałeś takie kwoty zwrotu? Nikt nie się pewnie nigdy nie dowie...Indo zwrócił Ci 130 $ więc więcej niż sam chciałeś :D więc koleś jest czysty.

Po raz kolejny pytam, czemu nie zamówiłeś bucek dla mnie? Jeżeli zamówiłeś pokaż screeny.
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROŚLINNOŚĆ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości