Czerwiec/lipiec bucki od Indo

To co krewetki lubią najbardziej

Moderator: =Fresz=

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Śr 01 lis, 2017 20:39

Dodam, że od godziny albo lepiej piszę z Indo :D

wysyła mi zdjęcia zamówienia dla stiepa, brunopl i Wojtex pakowane 2 razy...jedno z 5 lipca a drugie z września :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jednak tutaj jest możliwość, że jego pracownicy nie włożyli do paczki-ale jak pisze, on się nie spiera, tylko zwraca tyle ile klient napisał, a jak widzieliśmy napisał razem 112,5 a zwrócone zostało 130...
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Pt 03 lis, 2017 10:56

Widzę ze od kuby informacje to tylko przez policje można otrzymać. Na niewygodnie pytania nie odpisuje i udaje ze to nie on namieszal i ma urlop za nasze pieniadze pojechał
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez 1kubus » Pt 03 lis, 2017 12:54

Ty wojtek stuknij się w lep. Indo zrobił refund. Daj tego maila i zakończ tą żenująca gownoburze. Śmieszy mnie też sytuacja że stanem. Jak można we wrześniu sprawdzić że dostalo się ileś tam bucek mniej z zamówienia marzec/kwiecień. Śmierdzi to na km-załatwiaj sobie tą sprawę sam , dla mnie to kombinatorstwo.
Teraz spytajmy wszystkich którzy kupili bucki wcześniej o problemy i ich rozwiązywanie, każdy jest zadowolony, zawsze idzie się dogadać, znalazł sie jeden pianotluk i mąci (wojtku widzimy się na policji, ja składam wyjaśnienia ty tlumaczysz się z lekko rzucanych oskarżeń i oszczerstw).
Avatar użytkownika
1kubus
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 407
Dołączył(a): Cz 19 lut, 2015 09:58
Lokalizacja: DGL

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Pt 03 lis, 2017 13:22

Juz się boje jakubie. Bo ja ci kasę wysłałem a ponownie jej nie widzę.
A gownoburze to sam rozpetales. Od miesiąca nie możemy się doprosić o screeny czy tłumaczenia. Info pochodzą od Indo a ty kręcisz jak najęty. Bo Indo tyle wyliczył. Bo to i tamto. Same słowa. Żadnego dowodu na potwierdzenie.
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Pawel M » Pt 03 lis, 2017 15:28

Pany idźcie na PW robić sensacje i syf - nie ma tu jakiegoś zielonego coby watek zamknął ??

zrobiła się z tego mega farsa i tyle w temacie od bezstronnego widza
Avatar użytkownika
Pawel M
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 379
Dołączył(a): Wt 21 lut, 2017 00:37
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez cthulhu » Pt 03 lis, 2017 16:12

Pawel M napisał(a):Pany idźcie na PW robić sensacje i syf - nie ma tu jakiegoś zielonego coby watek zamknął ??



A niby czemu ? Sam brałem udział w dwóch wcześniejszy zamówieniach i jestem ciekaw jak ta sprawa się rozwiąże. Nie komentuje choć mnie korci, ale obserwuje.
Avatar użytkownika
cthulhu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 532
Dołączył(a): N 06 gru, 2015 08:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Raffy » Pt 03 lis, 2017 17:23

Obrazek
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Pawel M » Pt 03 lis, 2017 17:36

cthulhu napisał(a): A niby czemu ? Sam brałem udział w dwóch wcześniejszy zamówieniach i jestem ciekaw jak ta sprawa się rozwiąże. Nie komentuje choć mnie korci, ale obserwuje.


bo uważam że forum to nie miejsce na pranie brudów, od tego są inne formy komunikacji - to po pierwsze
po drugie - forum dzieli się teraz na dwie grupy. Każda jest wiadomo za jedną ze stron i to może wywołać dym na całym forum

grupy będą się wzajemnie piętnować i wytykać sobie wszystko - z czasem zrobi się atmosfera nie do ogarnięcia - przerabiałem i takie tematy na innych forach

dlatego zieloni powinni zablokować wątek zanim nastąpi eskalacja konfliktu (o ile nie jest za późno już) a sami zainteresowani niech to wyjaśniają sobie innymi drogami.

Straszenie, ubliżanie i grożenie już się zaczęło - zieloni na co czekacie ??
Avatar użytkownika
Pawel M
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 379
Dołączył(a): Wt 21 lut, 2017 00:37
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Pt 03 lis, 2017 18:36

Kuba...udowodnić Ci że mam nie te bucki?
Mam naklejone oryginalne napisy wycięte z worków. Można zestawić z zamówieniem.
Ja nie mam czasu się bawić w sprawdzanie co zamówiłem a co nie. Wyszło przy kolejnym zamówieniu.
Przekazałeś Indo wiadomość którą Ci wysłałem?

Pytam: zamówiłeś bucki dla mnie? Interesuje mnei tylko i wyłącznie screen.


Wiem że nie zamówiłeś więc kaskę proszę zwrócić. 79 dolarów-to nie są żarty...

Indo zrobił zwrot taki jaki sam zaproponowałeś co widać na screenach.

Idźcie na PW?

Na moje pytania nie otrzymałem odpowiedzi lub otrzymałem 2 wyrazy. Od 2 tygodni co najmniej cisza na pw :)
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Pt 03 lis, 2017 20:24

1kubus napisał(a):Śmieszy mnie też sytuacja że stanem. Jak można we wrześniu sprawdzić że dostalo się ileś tam bucek mniej z zamówienia marzec/kwiecień. Śmierdzi to na km-załatwiaj sobie tą sprawę sam , dla mnie to kombinatorstwo..


po pierwsze nie we wrześniu...a UWAGA W CZERWCU otrzymałeś maila z dokładnym wyjaśnieniem, rozmawialiśmy też przez pw ale nie mam screenów już (tu Cie zmartwię te z zamówieniem mam).
Obrazek

Chętnie porozmawiam z Buckarzem, jeżeli zobaczę screeny mojego zamówienia, tj. Twojej wiadomości wysłanej do niego z moim poprawnym zamówieniem.

sory za post pod postem ale jak napisze taką litanię to nikt nie będzie czytał.

Zamówiłem bucki...przyszły za miesiąc...zamówionych było 61. Wrzuciłem do baniek, nakleiłem nazwy i zapomniałem do następnego zamówienia bo chcąc zamówić nowe chciałem sprawdzić co mam...jak się okazało z mojego zamówienia było 20. Kolejne 20 nie z mojego i 20 brak.

Obrazek
wydrukowane moje zamówienie, skreślone-poprawne bucki, nieskreślone-te których nie dostałem, wpisane długopisem-bucki których nie zamawiałem.

jak pokażesz screeny że wszystko było po Twojej stronie ok i zamowiłeś dobrze a później mu napisałeś że się pomylił to zapomnę o tych 40 buckach z zamowienia poprzedniego.

Co nie zmienia faktu że wisisz mi prawie 320 zł (po kursie z dnia przelewu) za niezamówione bucki z zamówienia z którym jest problem.

wstawiam brakujące screeny bo linki wygasły:
Obrazek
Obrazek
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez bojar » Pn 06 lis, 2017 19:07

Pawel M napisał(a):- zieloni na co czekacie ??

Na tramwaj. ;-)


Sprawa powinna być wyjaśniona w "świetle jupiterów",a nie na pw.
Tak samo jak cthulhu kupiłem w jednej z edycji kilka sztuk.Wszystko odbyło się w najlepszym porządku. Chciałem się nawet dołączyć do następnych zakupów. Dlatego chciałbym wiedzieć :
1-Czy ktoś kogoś oszukał-jeśli tak to kto kogo ?
2-Czy może się ktoś pogubił?
3-Może nastąpiły czynniki niezależne.
Dlatego dobrze,żeby to zostało wyjaśnione.






Pawel M napisał(a):Pany idźcie na PW robić sensacje i syf - nie ma tu jakiegoś zielonego coby watek zamknął ??

zrobiła się z tego mega farsa i tyle w temacie od bezstronnego widza

Jeśli dla Ciebie strata kilku stówek $ to farsa , to gratuluję.A ktoś na pewno stracił. Z jakich powodów i kto powinien pokryć straty to powinno zostać wyjaśnione.




P.S.
Jako bezstronny widz,czytaj.
bojar
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 268
Dołączył(a): N 26 gru, 2010 12:29
Lokalizacja: warszawa

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Inc0gnit0 » Pn 06 lis, 2017 19:59

Nic tak nie podbija "odsłon" i statystyk forum jak drama rozumiem że osoby poszkodowane są delikatnie mówiąc wkur...i współczuje , ale..moim zdaniem publiczne obrzucanie sie błotem na forum jest mało eleganckie i nic nie zmieni w waszej sytuacji sugeruje dogadywać się bardziej dyskretnymi kanałami lub przedsięwziąć kroki w kierunku najbliższego PP
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Wt 07 lis, 2017 20:03

Info...z całym szacunkiem...bo jesteś sąsiad i się znamy, ale jak mam się skontaktować jak gość nie odpowiada na pw. Telefonu do legalnego użycia nie mam (mam z allegro ale poza transakcją nie mogę go używać) poza tym i tak rozmowa telefoniczna to żaden dokument.

Jak już pójdę no policję to ma gwarantowane zawiasy nawet jak odda kase bo nie mam zamiaru wycofywać zawiadomienia jak już je złożę :)
Zrobię mu syf w papierach (na jego wlasne życzenie) a później będzie mnie opluwal na wszystkich forach że zły jestem.
Mam już dość duża hodowlę i nie chce sobie psuć opinii u akwarystow że cham jestem i pobiegłem zaraz na Policję.

Może się ogarnie i jakoś to wyjaśni że przesłałem około 320 zł a on nie zamówił bucek.

Osoby zaintzainteresowane stenogramami moich rozmów z buckarzem zapraszam na pw. Wyślę całość rozmów (minuta roboty)
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez =Fresz= » Wt 07 lis, 2017 21:00

Mniej kultularne zwroty edytowałem bo czegoś takiego nie możemy na forum tolerować ;) kolejny taki i będę zmuszony zablokować wątek.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Śr 08 lis, 2017 09:55

Kuba tu pokazuje jaki on uczciwy a ja swoich pieniędzy dalej nie otrzymałem .
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROŚLINNOŚĆ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości