zestaw CO2 z butelki

To co krewetki lubią najbardziej

Moderator: =Fresz=

zestaw CO2 z butelki

Postprzez andrzej » Wt 17 mar, 2009 00:54

mam małe pytanie do bardziej doswiadczonych, czyli pewnie do wszystkich. Co myslicie o takim zestawie do CO2 z butelki. Zbiornik 25 l, w zamyśle mały heniek, glosia, java, wepping i stringy, rogatek i acorus mini, oswietlenie 2x8W. Pomoże chociaż troche czy lepiej wydac kasę na piwo :?:
http://www.allegro.pl/item582856738_co2 ... w_hit.html
andrzej
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 43
Dołączył(a): So 31 sty, 2009 19:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez batiUNW » Wt 17 mar, 2009 02:12

andrzej wpisz w szukajce hasło BIMBROWNIA i zobaczysz ile kasy zaoszczędzisz na piwo ;-) :mrgreen:
pozdrawiam :-D
Avatar użytkownika
batiUNW
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 134
Dołączył(a): Cz 27 lis, 2008 16:18
Lokalizacja: Uniejów

Postprzez andrzej » Wt 17 mar, 2009 21:19

OK OK. Chemię organiczną i jej efekty to ja opanowałem juz dawno :mrgreen: Źle postawiłem pytanie - czy to jest lepsze od zwykłej bimbrowni, czy róznica jest niewielka?
andrzej
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 43
Dołączył(a): So 31 sty, 2009 19:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Findziu » Cz 19 mar, 2009 00:44

Szczerze mowiac nie wierzylbym w opis "-rownie skuteczne jak butla CO2"...
Tak naprawde jest to tez taka bimbrownia, ale rozni sie wkladem - normalnie sam robisz zacier ktory dziala do 7 dni, a tu masz "zacier w saszetce" ktory dzialac ma troche dluzej. Przypuszczam ze jesli dobrze pokombinujesz z dodawaniem sody oczyszczonej do zacieru z bimbrowni to osiagniesz taki sam efekt co w tym JBLu. Kwestia wygody, a sama jakosc CO2 zapewne sie zbytnio nie rozni!
Pozdrawienia dla [you] !!!
Findziu
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 45
Dołączył(a): So 07 lut, 2009 00:29
Lokalizacja: Zawiercie/Wrocław


Powrót do ROŚLINNOŚĆ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości