filtr gęstość.

Moderator: =Fresz=

Re: filtr gęstość.

Postprzez Mr.Kreweta » Pn 30 lip, 2018 19:30

Ale dobrze że trochu syfku wraca, razem z bakteriami")
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: filtr gęstość.

Postprzez karolinka » Pn 17 wrz, 2018 18:56

Pawel M napisał(a):Karolinka - średnio zrozumiałem o co Ci chodzi :-)


Mimo 30 ppi gąbka prawie nie zasyfia się na zewnętrznej powierzchni a więc na razie nie kupiłam 45 ppi. Porowatość wydaje się maniupka ;-)

Mr.Kreweta napisał(a):Ale dobrze że trochu syfku wraca, razem z bakteriami")


To mie uspokoiłeś, po 2 tygodniowym urlopie darłam włosy z głowy na widok akwa. Przez miesiąc nie mogę dojść z syfem do ładu. Odmulanie przy podmianie a i tak tona odpadków/odchodów zalega na dnie :evil:

Apropo bakterii kropelki bacto active skończyły mi się, planuję zakupić stability Seachema. Jakoś tak klarowniej sie robiło po zastrzyku w gąbeczkę :-D
karolinka
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pn 23 kwi, 2018 13:12

Re: filtr gęstość.

Postprzez jacek_lu » Śr 26 wrz, 2018 12:36

ja mam kostkę na pompce heila 200 i cornerjet 04. od momentu założenia nie płukałem jej jeszcze, a zakładałem w grudniu.
Gąbki w poprzednich zbiornikach płukałem tylko wtedy, gdy zassało je do środka, jak były ostro zapchane, ale miałem wtedy ryby i to one zbiornik mi zaśmiecały.
Same krewetki chyba nie brudzą na tyle, żeby te gąbki co tydzień czyścić, po restarcie 11mies zbiornika z hamburgiem, za dużo tego syfu w nim nie bylo. Śmiem twierdzić że był czysty w porównaniu ze zbiornikiem np tygodniowym z rybami.
Avatar użytkownika
jacek_lu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 137
Dołączył(a): Pt 25 wrz, 2015 08:07
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do AKWARIUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości