Zakładanie krewetkarium

Moderator: =Fresz=

Zakładanie krewetkarium

Postprzez danpol1984 » Pt 06 kwi, 2018 08:50

Witam.

Planuje założyć dwa krewetkaria do neocaridina ( 1 baniak- blood mary, red rili, red liri carbon. 2 baniak - blue velvet, velvet rili , carbon rili. )
I teraz chciałbym poradzić się mądrzejszych ode mnie na ten temat. Mianowicie moje zbiorniki to 40x25x30 ( 30L ) optiwhite. Podłoże jakie chce dać to benibachi black soil normal pod podłoże chcę dać bee max ale zastanawiałem się też nad Mosura bt 9. Co do filtracji to chcę dać U-Jet 3 + głowica od Pat Mini. Poza tym planuję dać szyszki olchy, kulki mineralizujące korzeń i jakieś pierdółki typu domki i takie tam. Z roślin dam mech i rogatka. Co do wody to myślałem dawac 50/50 woda z kranu + woda RO. Podmianki wody chcę robic 2 razy w tugodniu ( czy podczas podmianek dawać jakieś witaminy, bakterie ? Co waszym zdaniem powinienem dawać ) . Nie ukrywam, że chcę dogodzić tym robaczkom żeby miały jak najlepiej . Dlatego proszę o pomoc ... czy to co napisałem ma sens ? Może powinienem coś zmienić ?

Z góry dzięki za pomoc.
danpol1984
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 01 kwi, 2018 20:53

Re: Zakładanie krewetkarium

Postprzez Aga » Pt 06 kwi, 2018 17:18

Aga
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 190
Dołączył(a): Śr 17 maja, 2017 16:54


Powrót do AKWARIUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości