NANOLED SET 30 czy aquael SHRIMP SET 30L

Moderator: =Fresz=

NANOLED SET 30 czy aquael SHRIMP SET 30L

Postprzez Tuomaz » So 28 lip, 2012 23:05

Witam jak w temacie który z zestawów jest atrakcyjniejszy. Bardzo proszę o opinie zwłaszcza na temat nanoleda w sieci nie znalazłem żadnych. Poniżej linki do allegro.

http://allegro.pl/nanoled-set-30-shrimp ... 99836.html

http://allegro.pl/aquael-zestaw-akwario ... 55579.html

Nanoled wydaje się ciekawszą opcją, zbiornik ładniejszy, grzałka z termostatem no i to oświetlenie tylko czy ledowe oświetlenie jest dobre do krewetkarium?? Pozdrawiam :)
Tuomaz
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): So 28 lip, 2012 22:57

Postprzez chwialek » N 29 lip, 2012 07:38

Jak dla mnie zbiorniki takie same, a nie ładniejszy-brzydszy, filtr podobnie wewnętrzny- użyteczność zbliżona po jakimś czasie wyląduje w szafce, grzałka - mało kto jej używa gdyż czy to aquael czy też nanoled to biurkowce, a w pokoju domowym mało kiedy temperatura spada do niebezpiecznego dla krewetek poziomu.
Jedyny bajer różniący to lampka led jeżeli będzie mniej awaryjna niż w zestawach aquael'a to warto zastanowić się nad wyborem.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Postprzez batman-ka » N 29 lip, 2012 21:12

za 164zł można kupić baniak optiwhite ,lampę aquael 11W i jeszcze zostanie na jakiś filterek ,każdy kupuje zestaw aquaela a potem go opycha,grzałki są kiepskie a filtr się nie nadaje do niczego ,oświetlenie led trudno powiedzieć,dla mnie bajer bo nie grzeje i tyle :-)
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Tuomaz » Pn 30 lip, 2012 09:21

Już zamówiłem zestaw nanoled 30 oświetlenie grzałka i brak czarnego silikonu mnie przekonały:). Zamówiłem też zestaw roślinek korzeń ni podłoże bazaltowe .Dzięki wielkie za odpowiedzi. No a teraz czekam i dokształcam się. Pozdrowienia :-D
Tuomaz
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): So 28 lip, 2012 22:57


Powrót do AKWARIUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości