Novo Lab Aqua Condit Uzdatniacz

Moderator: =Fresz=

Novo Lab Aqua Condit Uzdatniacz

Postprzez Aga » Śr 26 lip, 2017 08:41

Czy ktoś ma doświadczenie z tym preparatem (opis ze strony producenta)

"AQUA CONDIT
(PREPARAT AKWARYSTYCZNY)

Opis:

Wysokiej jakości preparat do uzdatniania wody wodociągowej na potrzeby akwarystyki. Natychmiast neutralizuje chlor i chloraminy przetwarzając je w nieszkodliwe substancje przyswajalne przez rośliny. Wiąże i unieszkodliwia jony metali ciężkich – m.in.: rtęć, ołów, kadm, miedź. Stabilizuje mikroelementy obecne w wodzie. Wzbogaca wodę o magnez i potas.

Sposób użycia:

1ml na 5litrów wody (jedno naciśnięcie dozownika to około 1ml). Po podaniu preparatu należy odczekać przynajmniej 2 godziny z podawaniem nawozów mikroelementowych.

Inne informacje:

Produkt zachowuje swoje pełne właściwości w ciągu 12m-cy od daty produkcji (na opakowaniu). Po otwarciu przechowywać w ciemnym miejscu w temp. Poniżej 20oC, zużyć w przeciągu 10-12m-cy

Chronić przed dziećmi! "
http://novolab.pl/
Jest dostępny na allegro u producenta i innego użytkownika. Jak zapewnia producent preparat "został przetestowany " :oops: na neocaridina i caridina.
Aga
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 190
Dołączył(a): Śr 17 maja, 2017 16:54

Re: Novo Lab Aqua Condit Uzdatniacz

Postprzez kaboom » Śr 26 lip, 2017 15:49

Nie używałem więc nie mogę ocenić, jak chcesz coś sprawdzonego to kup Seachema Prime, jeden z najlepszych uzdatniaczy. Bardzo wydajny więc nie sugeruj się małą butelką.
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Novo Lab Aqua Condit Uzdatniacz

Postprzez Aga » Śr 26 lip, 2017 19:27

Prime i inne znam . Ten mnie po prostu zaciekawił .
Aga
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 190
Dołączył(a): Śr 17 maja, 2017 16:54


Powrót do CHEMIA WODY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości