SAKURA RED I YELLOWY rezem????

Z jakimi stworzeniami nasze pociechy są bezpieczne, a jakich powinny się bać.

Moderator: =Fresz=

SAKURA RED I YELLOWY rezem????

Postprzez Olinki » N 02 gru, 2012 00:14

Witam, dzisiaj dostałam 20l baniaczek, jutro zaczynamy robić wystrój. Pytanie moje brzmi następująco: czy trzymał ktoś z Was razem Yellowy i sakury red?? Jak dla mnie są to jedne z najpiękniejszych krewetek i bardzo chciałabym je trzymać razem, ale boję się, że może z tego wyjść kupa :P Mam na myśli ew. wybuch namiętności między yellołką a sakurą i późniejsze potomstwo... Mam nadzieję, że nie wpadłam na jakiś dziki pomysł i ktoś z Was ma jakieś doświadczenie jeżeli chodzi o trzymanie ich razem :) POMOCY!
Olinki
Potencjalny Maniak
 
Posty: 17
Dołączył(a): So 01 gru, 2012 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez =Fresz= » N 02 gru, 2012 09:19

Wszystkie krewetki z grupy neocaridina będą się ze sobą krzyżować i młode po nich nie należą do tych ładnych ;-) Więc jak już to dwa baniaczki obok siebie :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

:)

Postprzez Olinki » Cz 06 gru, 2012 23:41

Śliczne wielkie dzięki :mrgreen:
Olinki
Potencjalny Maniak
 
Posty: 17
Dołączył(a): So 01 gru, 2012 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Crystal » Śr 12 gru, 2012 04:48

Wpadłaś na dizki pomysł !!!
Takie połączenie ma tylko sens jeśli nie zależy Ci na potomstwie o wyglądzie rodziców i jeśli masz odwagę eksperymentować. Na podstawie doświadczeń odważnych hodowców można stwierdzić, że nic ładnego z tego nie wyjdzie. Inna sprawa, że nowe odmiany heteropody powstają między innymi dzięki takim pomysłom.
Decyzja więc należy do Ciebie - musisz sama sobie odpowiedziec na pytanie - "na czym mi zalezy".
Avatar użytkownika
Crystal
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 300
Dołączył(a): N 27 cze, 2010 21:44

Postprzez michal.l » Śr 12 gru, 2012 18:46

Mam jeden baniaczek z odpadami sakur, sakur orange jak się coś urodzi to napiszę jakie brzydactwa u mnie wyszły pozdro..
michal.l
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 622
Dołączył(a): N 05 gru, 2010 20:45
Lokalizacja: Myślenice/Kraków


Powrót do KREWETKI I ICH WSPÓŁLOKATORZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości