KREWETKI A ZBROJNIKI

Z jakimi stworzeniami nasze pociechy są bezpieczne, a jakich powinny się bać.

Moderator: =Fresz=

KREWETKI A ZBROJNIKI

Postprzez pierre » Pt 18 sty, 2013 23:09

Podzielcie się doświadczeniami, jak ma się chowanie krewetek ze zbrojnikami, glonojadami? Bo tutaj taka dziwna sprawa wynikłą, żona zgodziła się na baniak, gdyż powiedziałem Jej, że będzie glonojad. Przy filtrujących z glonojadem nie miałem problemów, bo były one zacnych rozmiarów i nie bały się go.
Jak jest z mniejszymi krewetkami? Czy nie narazi ich to na stresy? Pewnie zacznę od krewetek RC i z czasem chciałbym jakieś Tigery. Miał ktoś doświadczenie z sumikami szklistymi? Bo chciałbym tez stadko takich, fajnie płyną sobie stadkiem pod prąd zawsze, ale nie wiem czy nie są jakimiś "cichociemnymi" a raczej przezroczystymi agentami.
pierre
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 333
Dołączył(a): Śr 16 sty, 2013 14:20

Re: KREWETKI A ZBROJNIKI

Postprzez TERCIUSZ » So 19 sty, 2013 09:38

U mnie w 100l zborniku zarośniętym zielskiem koegzystują zbrojniki i RC,a także neonki i całe mnóstwo gupików Endlera.
Całe towarzystwo za wyjątkiem neonów znacznie powiększyło swoje pogłowie.
Osobiście ten układ nawet mi się podoba -fajnie wygląda żerujące stado krewetek i młodych zbrojników ,poprzedzielane ślimakami.
TERCIUSZ
Potencjalny Maniak
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn 20 lut, 2012 21:42

Re: KREWETKI A ZBROJNIKI

Postprzez pierre » So 19 sty, 2013 21:57

Ha, odgrzebałem stare zdjęcia z tym co kiedyś u mnie istniało. i już wiem, że krewecie ze zbrojnikami jak najbardziej sobie dobrze koegzystowały

Obrazek
Obrazek
pierre
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 333
Dołączył(a): Śr 16 sty, 2013 14:20


Powrót do KREWETKI I ICH WSPÓŁLOKATORZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości