Red tiger Blue

Nie wiesz co pływa w akwarium lub jakiej klasy jest krewetka - napisz

Moderator: =Fresz=

Red tiger Blue

Postprzez Trolki » N 13 sie, 2017 22:23

Mam pytanie słyszał ktoś o takiej krewetce? a dokładnie chodzi mi jeżeli jest o jej pochodzenie, ma czerwone paski na grzbiecie i do tego poświatę niebieską albo jest cała niebieska nie mylić z Blue tiger OE. Krewetki mają czarne oczy w przeciwieństwie do ich kuzynów. młode są całe niebieskie w ramach dorastania wostrzają się im paski czerwone. u OE jest odwrotnie rodzą się bezbarwne i wybarwienie powoli łapią jak dorastają. Ma ktoś takie krewetki albo widział???
Trolki
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 210
Dołączył(a): N 29 lis, 2015 22:54

Re: Red tiger Blue

Postprzez Wiruz Aqua » Pn 14 sie, 2017 18:33

O widzę ze trolki jakiś nowy cel obrał masz jakaś fotkę??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Avatar użytkownika
Wiruz Aqua
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 65
Dołączył(a): Śr 12 lip, 2017 14:57

Re: Red tiger Blue

Postprzez Trolki » Pn 14 sie, 2017 23:21

Postaram się dodać jak tylko ustrzele. Już wiem że red tiger pochodzą z Chin i ich wygląd objawia się przezroczystym kolorem czerwonymi paskami czasem mogą być lekko białe plamki wzdłuż nich. Niebieska odmiana jest w ciąż selekcjonowana ale jeszcze nieutrwalona od 2015, różni się od OE, że rodzi się już niebieska a do tego z czarnymi oczami Tyle udało i się dowiedziec. Nie ma nikt więcej informacj na temat ich pochodzenia albo krzyżowania?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Trolki
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 210
Dołączył(a): N 29 lis, 2015 22:54

Re: Red tiger Blue

Postprzez Trolki » Wt 15 sie, 2017 11:03

Obrazek
Trolki
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 210
Dołączył(a): N 29 lis, 2015 22:54

Re: Red tiger Blue

Postprzez Wiruz Aqua » Wt 15 sie, 2017 11:04

A tak z ciekawości ty ich nie masz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Avatar użytkownika
Wiruz Aqua
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 65
Dołączył(a): Śr 12 lip, 2017 14:57

Re: Red tiger Blue

Postprzez Trolki » Wt 15 sie, 2017 11:28

To są moje zdjęcia i dlatego się pytam bo jestem ciekaw czy jest sens selekcjonować pod względem niebieskiego koloru czy to tylko maja taką poświatę przez warunki czy przez pokarm czy podłoże. Natknąłem się na Red tigery z innego źródła u kilku osób i mają zupełnie inną kolorystykę niż te z mojego źródła, a dokładnie są przeźroczyste i mają tylko czerwone paski jak dzika odmiana chińska( Orginalna) trzymane są na neutralnym i na parametrach z Gh i Kh, Dlatego własnie założyłem ten temat, ale widzę że mało kto ma red Tigery albo po prostu nie chce się wypowiedzieć i dodać zdjęć swojego stadka na jaki podłożu trzyma i w jakich parametrach czy zmienia to wygląd.
Trolki
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 210
Dołączył(a): N 29 lis, 2015 22:54

Re: Red tiger Blue

Postprzez Nijoki » Śr 16 sie, 2017 12:15

Cos ode mnie. Tez mam red tigery i jedyne w co ida to orange eye nie mam niebieskich poswiat. A moze to po prostu krzyzowka niebieskiego i czerwonego tigera? :D

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Nijoki
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 56
Dołączył(a): Śr 06 lut, 2013 11:39
Lokalizacja: Bolesławiec/Wrocław


Powrót do KLASYFIKACJA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości