Taiwany - czystość odmiany

Nie wiesz co pływa w akwarium lub jakiej klasy jest krewetka - napisz

Moderator: =Fresz=

Taiwany - czystość odmiany

Postprzez Pethro » Śr 10 wrz, 2014 20:27

Czy ma znacznie po jakich rodzicach są taiwany ? Spotkałem się z opinią że po taiwanie z hybryd jest mniej taiwanów w przypadku łączenia z hybrydą i że kolor odcień może się różnić od standardu u "nieczystych taiwanów"

Jakie są wasze opinie ? po rodzicach hybrydach to jest 100% taiwan czy nie ?
Pethro
 

Re: Taiwany - czystość odmiany

Postprzez Inc0gnit0 » Śr 10 wrz, 2014 20:36

Jedni powiedza ze nie drudzy że tak jak dla mnie jak tajwan wyglada jak tajwan to jest tajwan
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Taiwany - czystość odmiany

Postprzez Pethro » Śr 10 wrz, 2014 21:17

A przykładowo u red ruby widać jakieś różnice w kolorze czerwonym ? czy wszystkie niezaleznie od pochodzenia mają ten sam kolor.
Pethro
 

Re: Taiwany - czystość odmiany

Postprzez Inc0gnit0 » Cz 11 wrz, 2014 18:03

Moje red ruby jedne sa czysto czerwone a inne maja takie ..delikatne czarne wzorki za cholere nie wiem czemu zwłaszcza ze wczesniej nie miały:/ a zachowuja sie normalnie nie przejawiaja najmniejszych symptomów choroby. wpisz w google taiwan bee red ruby i zobaczysz o co mi biega. generalnie wydaje mi sie że u red ruby wystepuje wieksze zróznicowanie odcieni czerwieni i wpływ na to moga miec geny, pozywienie lub jakis inny czynnik. obserwuje od pewnego czasu maluszka RR który jest prawie czarny ale puki co ma 3-4mm podrosnie to sie zobaczy jaki odcień ma
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima


Powrót do KLASYFIKACJA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości