Co to jest?

Nie wiesz co pływa w akwarium lub jakiej klasy jest krewetka - napisz

Moderator: =Fresz=

Re: Co to jest?

Postprzez koliber17 » Wt 07 kwi, 2015 18:08

nie macie pomysłów? może to Snow White?
Avatar użytkownika
koliber17
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 92
Dołączył(a): So 07 lut, 2015 08:27
Lokalizacja: trzcianka

Re: Co to jest?

Postprzez aquahobby1 » Wt 07 kwi, 2015 20:37

Oczywiście, że to Snow white. :-) Nie masz większych problemów? Ciesz się, że są maluszki, a jak urosną, to będziesz wiedział czym są. :-P
Wiedza jest osiągnięta dzięki ciężkiej pracy. Bądź pokorny, i słuchaj tych, którzy szli ścieżką przed Tobą.
aquahobby1
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 616
Dołączył(a): So 22 lis, 2008 23:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co to jest?

Postprzez jalar » Śr 08 kwi, 2015 21:50

Od czego jest forum ? Sądzę żeby dostawać konstruktywne odpowiedzi na konstruktywne pytania . Chyba że się mylę ?
jalar
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 122
Dołączył(a): N 15 lut, 2015 20:19
Lokalizacja: Trzcianka k/Piły

Re: Co to jest?

Postprzez =Fresz= » Śr 08 kwi, 2015 21:58

A czy ktoś coś tutaj źle odpowiedział? :-P często też na konstruktywne pytania można już na forum znaleźć odpowiedzi ;-)
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Co to jest?

Postprzez jalar » Śr 08 kwi, 2015 22:27

Odpowiedź jest to prawda. Sarkazmu nie odczytałeś ? Chyba że się mylę :mrgreen: ?
jalar
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 122
Dołączył(a): N 15 lut, 2015 20:19
Lokalizacja: Trzcianka k/Piły

Re: Co to jest?

Postprzez koliber17 » Cz 09 kwi, 2015 07:03

aquahobby1 napisał(a):Oczywiście, że to Snow white. :-) Nie masz większych problemów? Ciesz się, że są maluszki, a jak urosną, to będziesz wiedział czym są. :-P


Nie rozumiem pytania " nie masz większych problemów" , myślałem że forum jest po to by pomagać a nie by się wyżywać na nowych jak się ma zły dzień? To chyba normalne że się podniecam jak dziecko gdy doczekałem się pierwszych maluszków?
Avatar użytkownika
koliber17
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 92
Dołączył(a): So 07 lut, 2015 08:27
Lokalizacja: trzcianka

Re: Co to jest?

Postprzez =Fresz= » Cz 09 kwi, 2015 07:55

Bez spinek panowie heh koliber17 koledze aquahobby1 chodziło o to że jak są maluszki to się tylko cieszyć i nic nie kombinować żeby urosły do wielkości umożliwiającej dalsze rozmnażanie to tak w wielkim skrócie. Jeżeli nie masz większych problemów z wodą (parametrami) z odpowiednią dietą (pokarmy) z filtracją (im większe medium tym lepsze) z chorobami u krewetek (infekcje bakteryjne) to cieszyć się i patrzeć jak się wszystko rozwija :mrgreen: nikt się na Tobie nie wyżywa i jestem ciekaw w których słowach to upatrzyłeś :-P

Ludzie kurna love&peace i nie działać nerwowo impulsywnie bo zaraz źle wypowiedziane słowo dzień dobry będzie Wam przeszkadzać :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Co to jest?

Postprzez aquahobby1 » Cz 09 kwi, 2015 08:21

Bez urazy Koliber, nie pisałem to złośliwie. Rozumiem, że cieszy Ciebie każda nowa krewetka. Odpisałem, że to jest Snow. niech Ci się mnożą jak najwięcej, a w razie potrzeby to wal jak w dym, pomogę razem z forumowiczami. :-)
Wiedza jest osiągnięta dzięki ciężkiej pracy. Bądź pokorny, i słuchaj tych, którzy szli ścieżką przed Tobą.
aquahobby1
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 616
Dołączył(a): So 22 lis, 2008 23:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co to jest?

Postprzez koliber17 » Cz 09 kwi, 2015 09:03

=Fresz= napisał(a):Bez spinek panowie heh koliber17 koledze aquahobby1 chodziło o to że jak są maluszki to się tylko cieszyć i nic nie kombinować żeby urosły do wielkości umożliwiającej dalsze rozmnażanie to tak w wielkim skrócie. Jeżeli nie masz większych problemów z wodą (parametrami) z odpowiednią dietą (pokarmy) z filtracją (im większe medium tym lepsze) z chorobami u krewetek (infekcje bakteryjne) to cieszyć się i patrzeć jak się wszystko rozwija :mrgreen: nikt się na Tobie nie wyżywa i jestem ciekaw w których słowach to upatrzyłeś :-P

Ludzie kurna love&peace i nie działać nerwowo impulsywnie bo zaraz źle wypowiedziane słowo dzień dobry będzie Wam przeszkadzać :-P


kurcze widocznie źle zrozumiałem to zdanie, dziękuję za wytłumaczenie :lol: ;-)
Avatar użytkownika
koliber17
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 92
Dołączył(a): So 07 lut, 2015 08:27
Lokalizacja: trzcianka

Re: Co to jest?

Postprzez koliber17 » Cz 09 kwi, 2015 09:05

aquahobby1 napisał(a):Bez urazy Koliber, nie pisałem to złośliwie. Rozumiem, że cieszy Ciebie każda nowa krewetka. Odpisałem, że to jest Snow. niech Ci się mnożą jak najwięcej, a w razie potrzeby to wal jak w dym, pomogę razem z forumowiczami. :-)


Dzięki na pewno skorzystam z pomocy doświadczonych kolegów :-) , ;-)
Avatar użytkownika
koliber17
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 92
Dołączył(a): So 07 lut, 2015 08:27
Lokalizacja: trzcianka

Poprzednia strona

Powrót do KLASYFIKACJA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości