Czy to jest Green Hulk?

Nie wiesz co pływa w akwarium lub jakiej klasy jest krewetka - napisz

Moderator: =Fresz=

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez =Fresz= » Pn 09 sty, 2017 18:26

No kurcze to była przecież moja korespondencja i miałem ochotę ją pokazać :P na ostrzeżeniach jak widać się nie skończy.

Tą z CryMore też mogę tu pokazać:)

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez batman-ka » Pn 09 sty, 2017 18:30

Za chwilę dostaniecie oboje ostrzeżenie,tym razem ode mnie .Posty nie związane z tematem pójdą w kubeł.
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez perwersja. » Wt 10 sty, 2017 18:24

SUHY napisał(a):Temat HULK jest , hm , nieokreślony .Niby są ale jakoś nie zalewa nas sprzedaż takowych .
Co do wody , znam kogoś kto miał takowych kopę , chciałem kupić .Ale sie okazało że jak komuś sprzedał to w nowym domu dochodziły do czarnej barwy .
Co więcej zielone były gdy rosły na Akadamie , gdy zostało zmienione podłoże wróciły do czarnego .
Takich akcji z ostatnich kilku lat było nawet sporo .
Pewnie dlatego Fresz wspomina o wodzie .


Znana mi też jest teoria, że u pokolenia w genach występuję, żółty pigment, który zaczął wpływać na czarny. Gdyż żołty, jest najczęściej w białym kolorze, a tu mamy w czarnym. Niby, że owy taiwan, był X temu czerwony, który zmutował się się w żołty a następnie w zielony w wyniku zmutowania z czarnym/niebieskim.
Ludzie się kłócą, że hulki, to wcale nie wyselekcjonowane krewetki, tylko błąd genetyczny i zagadka. Do tej pory sprawa jest niejasna, mimo że hulkami się chwalono juz kilka lat temu.
Jeden azjat przedstawiał to na palecie barw, jak czerwony wyniku mieszania barw daję taki i owaki kolor w LICZBACH. Trochę tu była matematyka.


Ja pierniczesz, jaki polski jest trudny. Przepraszam, ale nie umiem tego sensownie wyjaśnić, na privie mogę po ang, to jakos zebrac w słowa.
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez SUHY » Wt 10 sty, 2017 18:30

Na przykładzie KK extrim i wariacjach , krewetki maja zielony , niebieski , czarny. Zwykle dla nas czarny , gdy z jakiś powodów zanika czarny pigment widzimy resztę .To widać na fotkach z moich baniek .https://www.youtube.com/watch?v=vS5N19DwwMc .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez perwersja. » Wt 10 sty, 2017 20:08

SUHY napisał(a):Na przykładzie KK extrim i wariacjach , krewetki maja zielony , niebieski , czarny. Zwykle dla nas czarny , gdy z jakiś powodów zanika czarny pigment widzimy resztę .To widać na fotkach z moich baniek .https://www.youtube.com/watch?v=vS5N19DwwMc .



Otóż to...
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez Shrimp Farm » Pn 23 sty, 2017 12:10

Obrazek

Mi takie coś wyrosło, czort wiem czemu ;/
Ruszył FB Farmy :) : https://www.facebook.com/ShrimpF/
Shrimp Farm
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 209
Dołączył(a): Wt 02 sie, 2016 09:17

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez CryMore » Pn 23 sty, 2017 13:44

Po pandach ode mnie??
CryMore
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 581
Dołączył(a): Pn 25 lip, 2016 22:09
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki / Warszawa

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez Shrimp Farm » Pn 23 sty, 2017 14:09

Panda od Ciebie :)
Ruszył FB Farmy :) : https://www.facebook.com/ShrimpF/
Shrimp Farm
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 209
Dołączył(a): Wt 02 sie, 2016 09:17

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez perwersja. » Pt 27 sty, 2017 14:03

Shrimp Farm napisał(a):Obrazek

Mi takie coś wyrosło, czort wiem czemu ;/


a jakie cuda masz w jednym zbiorniku? może wina jakiegoś krzyżowania albo mutacji genetycznej w której nastąpiły braki w pigmencie?
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez kaboom » Pt 27 sty, 2017 20:43

U mnie też kilka takich wynalazków pływa, ostatnio jeden poszedł do klienta, po paru dniach telefon że zaczął "ciemnieć" i juz mu niewiele brakuje do zwykłego KK. Może kwestia pokarmów, może wody. Ciężko powiedzieć.
CryMore jak masz możliwość załatwienia od kogoś pokarmów Azoo to spróbuj je podać, zobacz czy to nie wpłynie na pogłębienie kolorów w stronę czarnego. Takie moje podejrzenie.
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez =Fresz= » Pt 27 sty, 2017 21:06

Czyli jednak =Fresz= miał rację :P

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez kaboom » So 28 sty, 2017 10:22

=Fresz= napisał(a):Czyli jednak =Fresz= miał rację :P

Freszu nie przesądzam tego czy to kwestia wody czy pokarmów, mam podejrzenia że pokarmy Azoo bardzo dobrze wpływają na ogólne wybarwianie się krewetek ale musiałbym potestować aby miec pewność, ponieważ teraz nie ma już oficjalnie dostępnych tych pokarmów to nie mam jak osobiście sprawdzić. Siedzisz już w tym trochę więc wiesz że odpowiednimi dawkami mocno wybarwiających pokarmów naprawdę można zrobić fajne krewetki, poza bielą :mrgreen:
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Czy to jest Green Hulk?

Postprzez CryMore » N 29 sty, 2017 09:04

Cześć,

w zasadzie odeszła mi ochota pisania czy u mnie jest to czy tamto. Są czarne i są zielone. Mam około 20 markowych pokarmów w tym Azoo Max Growth, który uważam za jeden z lepszych jeśli chodzi o uwagę wśród moich robaków. Dla porównania do BWS nawet nie podchodzą i muszę go usuwać mechanicznie.

Dla upewnienia się rozmawiałem jeszcze raz z osobą od której wziąłem swoje Pandy. Potwierdził, że dawno temu trzymał w stadzie Hulki. Powiedział też, że u niektórych osób ten kolor zanikał. Z tego co wyczytałem na anglojęzycznych grupach kolor potrafi zaniknąć na kilka pokoleń. No ale ja się nie znam, mało wiem, za krótko trzymam robaki, więc moje zdanie jest nieobiektywne.

Pozdrawiam,
CryMore
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 581
Dołączył(a): Pn 25 lip, 2016 22:09
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki / Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do KLASYFIKACJA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron