Rozmanżanie Golden Rabbit Snail

Kraby, raki, żówie,ślimaki i wszystko inne opancerzone, tylko nie czołgi :)

Moderator: =Fresz=

Rozmanżanie Golden Rabbit Snail

Postprzez lwica79 » Pn 11 maja, 2009 22:53

Szukałam na necie (na Polskich stronach) informacji o Golden Rabbit Snail, ale nadal mam ich niedosyt, więc pomyślałam, że podpytam Was, ponieważ przynajmniej niektórzy są tu miłośnikami Tylomelanii jak już zauważyłam i znają temat.
Moje podstawowe pytania (choć niektóre głupie :oops: ) to:
1. Ile Złotych Króliczków potrzeba w akwarium by się rozmnożyły, i czy wśród nich występuje samiec i samica (których pewnie nie da się odróżnić) ?
2. Jakiej wielkości musi być ta konkretna odmiana by zacząć się rozmnażać?
3. Ile przeciętnie czasu żyje taki ślimaczek?
4. Czy maluchy pojawiają się na świecie mniej więcej tak jak u Chocolate Posso (duży ślimak wypycha na świat z pod swojej skorupki małą kopię), czy też Złote Króliczki składają np. jak ampularie kładkę jajową?
Avatar użytkownika
lwica79
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 384
Dołączył(a): Pn 23 mar, 2009 21:26
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez batman-ka » Pn 11 maja, 2009 23:00

Jeżeli chodzi o golden rabbit to jest to wersja mini zwykłych tylomelanii,tak jak duże musi być pani i pani rabbit,żeby wyszedł mini dzidziuś :-D
Maluszki wypadają całe i zdrowe gotowe do biegania wielkości kulki podłoża ASII lub ADA,o mało co nie wyrzuciłam takiego z woreczka a okazał się kuleczką z rogami :-D,ale po tygodniu dużo urósł.
Nie wiem jak długo żyją ,różnią się muszlami ,tak mi się przynajmniej wydaje,niektóre są krótsze i bardziej pękate a inne smuklejsze i dłuższe,podobnie jak helenki
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do SKORUPIAKI I MIĘCZAKI Z NASZEJ PAKI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości