Cambarellus patzcuarense "orange"

Kraby, raki, żówie,ślimaki i wszystko inne opancerzone, tylko nie czołgi :)

Moderator: =Fresz=

Postprzez kusahibari » Śr 25 kwi, 2012 08:12

Z Woli do Ząbek jeździłeś? Nawet po wpisaniu w "Zumi" trasa samochodem na czysto wynosi 30 minut.
Musiałbyś chyba jechać w ogóle bez żadnych samochodów wokół, żeby się w te Twoje 20 minut wyrobić. A skoro raki wystawiał sklep, to podejrzewam, że w godzinach nocnych raczej nie pracują.

Zresztą nieistotne, zamierzam wdawać się w dalsze dyskusje o tym, to całkowicie bezcelowe. Gdybyś pomieszkał dłużej w Warszawie, prawdopodobnie miałbyś pełniejszy obraz. I nie, nie chodzi o to, że "nie chce mi się" jeździć po kilka godzin, po prostu najzwyczajniej w świecie "nie mogę sobie na to pozwolić". Taka subtelna różnica, a ile zmienia.

Zresztą, nawet nie znałeś pełnej sytuacji, dokładniej lokalizacji, a atakujesz, kpisz (w innym wątku), pisząc swoje mądrości, które dotykają jakichś "cudów" na drodze, a nijak mają się do rzeczywistego stanu. Słabo.


EDIT: Raczki już kupiłam, jutro przed samym wyjazdem odbieram.


NO I SUPER;) =Fresz=
Ostatnio edytowano Śr 25 kwi, 2012 08:28 przez kusahibari, łącznie edytowano 3 razy
kusahibari
Potencjalny Maniak
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2012 22:17

Postprzez =Fresz= » Śr 25 kwi, 2012 08:22

kusahibari nie spinaj się tak bo złość urodzie szkodzi :-P po pierwszym Twoim poście z którego nie można było NIC wywnioskować wystarczyło tylko napisać jaką masz sytuację i do widzenia a nie wdajesz się teraz w jakieś potyczki heh ja wróżką nie jestem i z fusów wróżyć nie zacznę :-P

Druga sprawa to jako moderator powinienem usunąć powielany w dwóch różnych miejscach ten sam temat a jednak chciałem pomóc i OSOBIŚCIE podałem Ci link do zajebistej oferty z Warszawy bo taniej jak za 10zł to myślę że nie kupisz.

To tyle na ten temat i życzę Ci powodzenia w znalezieniu tego czego szukasz.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez kusahibari » Śr 25 kwi, 2012 08:35

=Fresz=, po prostu napisałam, że zależy mi bardzo na kupnie - ale szukam lokalizacji blisko Woli, bo nie mam czasu na jeżdżenie. I myślałam, że taka informacja w pełni wystarczy bez drążenia, czy chce mi się jechać i jak długo się jedzie na drugi koniec Warszawy.

Ta oferta też mi się bardzo podobała, bo pierwsze co zrobiłam, gdy nie udało mi się znaleźć na forach, to weszłam właśnie na Allegro. Cena jest świetna, więc jeśli jeszcze będą, gdy wrócę do Warszawy, zapewne zdecyduję się na nie.

Temat nie był powielany - nie założyłam przecież nowego wątku, wpisałam się tylko w już istniejącym. Nie jest to złamanie regulaminu.

Kupiłam ostatecznie parkę Cambarellus texanus. "Orange" planuję jeszcze dokupić, gdy następnym razem będę w Warszawie. Jutro przed samym wyjazdem jadę po raczki, są w śródmieściu. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze. : )

Pozdrawiam.
kusahibari
Potencjalny Maniak
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2012 22:17

Re: Cambarellus patzcuarense "orange"

Postprzez Lexion » Wt 16 kwi, 2013 18:52

proszę o odróżnienie płci
Obrazek


Obrazek
Lexion
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz 14 lut, 2013 00:25

Re: Cambarellus patzcuarense "orange"

Postprzez =Fresz= » Wt 16 kwi, 2013 19:09

Słabej jakości te Twoje zdjęcia

Tu masz fotkę Ladyinred i sam bez problemu się nauczysz rozróżniać płeć

Obrazek
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Cambarellus patzcuarense "orange"

Postprzez MarSz » Wt 16 kwi, 2013 19:34

Wcale nie trzeba im zaglądać pod ogon. Jak się trochę napatrzysz na samce i samice to będziesz wiedział jak po samym kształcie szczypiec je odróżnić.
MarSz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 520
Dołączył(a): Śr 12 maja, 2010 20:11

Re: Cambarellus patzcuarense "orange"

Postprzez =Fresz= » Wt 16 kwi, 2013 19:38

Tak samiec ma smuklejsze i dłuższe.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do SKORUPIAKI I MIĘCZAKI Z NASZEJ PAKI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości