Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Moderator: =Fresz=

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez kubabuba » Pn 03 kwi, 2017 11:26

arrowb napisał(a):Dramat ...

O czym wy piszecie?

Dzięki Fb jeszcze nigdy nie było tak łatwo pogadać z hodowcami z całego świata, jeszcze nigdy tak łatwo nie można było oglądać nowych odmian, gatunków itp

FB to nie zło, to fajna platforma. Każdy używa jej tak jak chce i Wam nic do tego ;)

Don't judge a book by its cover


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak ...tyle że jesteś jednym z nielicznych ,którzy używają tej ,jak nazwałeś platformy , zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. Ale z pewnością zgodzisz się, że duży procent ludzi "istniejących" na tej platformie nie zdaje sobie sprawy ,że jest uzależniona . Miałem okazję być w minione wakacje w Stanach i powiem Ci jedno ,że to co się tam naoglądałem , to przechodzi ludzkie pojęcie . Co chwilę widać na ulicy ,czy to w knajpie ,czy na plaży ..czy nawet w kinie, a nawet w samochodach, spoglądających ludzi w telefony , bo a nuż ktoś się pochwalił ,że właśnie Steven się zesrał , nawet dzieciaki w wieku 8,10 i wiecej chodzą jak zombie wpatrzone w ekran . U nas jest trochę spokojniej ,ale i tak uważam ,że ludzie przesadzają .
Nie jestem przeciwnikiem nowych technologii...tyle że należy ich używać z rozsądkiem , a niestety Facebook poszedł moim zdaniem za daleko, bo za bardzo się wcina w prywatność. Dużo ludzi już tez zdało sobie z tego sprawe i odchodzi od niego
kubabuba
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 113
Dołączył(a): Śr 18 sty, 2012 21:14
Lokalizacja: Pabianice

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez arrowb » Pn 03 kwi, 2017 11:28

Nie nam decydować o tym co ktoś publikuje, czy w jaki sposób korzysta z Fb.

Widocznie tego potrzebują ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arrowb
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 41
Dołączył(a): N 29 sty, 2012 20:57

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez =Fresz= » Pn 03 kwi, 2017 12:32

kubabuba u nas też już jest to widoczne na ulicach. Każdy dzieciak z telefonem idący do szkoły nie patrzy na to co dzieje się wokół niego tylko w telefon. Znam przypadki rozpaczy gdzie "laska" wrzuca zdjęcia, a koleżanki tego nie akceptują. Mało tego wszystko jest pozowane na zajebi..e oryginalne ciuchy, a ciągnie jako podróbki z chin za grosze. Fałszywe kreowanie czegoś :mrgreen: a później dziewczynki 13-14 letnie śmigają wymalowane po ulicach w miniówkach z zawieszonymi torebeczkami, a w drugiej rączusi telefonik :-P i tak robi wspomniane 95% społeczeństwa z rodzicami na czele.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez cthulhu » Pn 03 kwi, 2017 12:59

Heh, takie czasy Panie Fresz. Ja się cieszę, że czasy mojego dzieciństwa przypadały na okres przedkomputerowy, kiedy każdy wolny czas się poza domem spędzało i wymyślało różne zabawny. Z sentymentem to wspominam. Teraz jest inaczej, ale nie ma co się oburzać, ot po prostu świat się zmienia z duchem czasu. Może w przyszłości świat będzie istniał w sieci, a nie w realu? Kiedyś słyszałem, że w Japonii chwalą sobie seks wirtulany bo ten fizyczny jest "zwierzęcy i brudny". :-/

Lepiej skupiać się na swoim życiu i je celebrować. A jak każdy to robi to jego wola. Poza tym w obecnych czasach jesteśmy atakowani tyloma informacjami, że współczuje dzieciom bo to na nich się najbardziej odbija. Z powodu braku akceptacji w sieci były już samobójstwa, nie wspominając o "wykluczeniach" ze społeczeństwa. No, ale jak dzieciakowi nie kupisz smrartfona a cała klasa ma to i tak źle...
Avatar użytkownika
cthulhu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 532
Dołączył(a): N 06 gru, 2015 08:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez Raffy » Pn 03 kwi, 2017 22:08

Kiedyś miałem fb ... :) I usunąłem, życie stało się o wiele lepsze ;) Polecam to każdemu :D Jakiś umiar trzeba przede wszystkim zachować, wraz z usunięciem fb wiele znajomości też poszło w p... bo ludzie obecnie nie wyobrażają sobie pisać poza fb ;) Pewnie myślą, że umarłem :D Bo obecnie panuje przekonanie, że ten który nie ma fb również nie ma życia :D :D :D Ale dla mnie to i lepiej :D Wróciłem do ery przeddinozurowej i mam święty spokój ;)
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez Szopen » Pn 03 kwi, 2017 22:22

Ja FB używam codziennie, ale raczej do celów swoich, czyli swój fanpage coś tam wstawić, odpowiedzieć na pytania itd.
Przeglądam grupy krewetkowe , patrzę co tam w świecie się ciekawego dzieje, jeśli chodzi o krewety i produkty aby być na bieżąco.
Z tego czerpię pomysły co by pokazać, kupić itd. Gdyby nie FB to byśmy nie wiedzieli o różnych produktach co gdzie się pojawiło ciekawego.

Do tego jest mi to potrzebne.

Prywatnie praktycznie nie używam. Nie lajkuje zdjęć czy postów znajomych, nie wstawiam fot jak jem ,sram itd.
Ogólnie prywatnie FB u mnie raczkuje. Korzystam na potrzeby swoje czyli Szopen's Shrimps :)
**********************************************
Koniecznie zerknij pod ten link:
http://www.szopensshrimps.pl

Sklep z gadżetami akwarystycznymi:
http://www.szopensshrimps.cupsell.pl

**********************************************
Avatar użytkownika
Szopen
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1455
Dołączył(a): So 14 maja, 2011 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez Raffy » Pn 03 kwi, 2017 22:31

To tak, racja ;) Co innego, jak wrzucają całe swoje prywatne życie na fb, publikują każde wydarzenie itp. obrzydliwe ;)
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez CryMore » Śr 05 kwi, 2017 06:31

Z fejsem jak z heroiną. Trzeba z głową XD
CryMore
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 581
Dołączył(a): Pn 25 lip, 2016 22:09
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki / Warszawa

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez =Fresz= » Pt 07 kwi, 2017 18:40

Obrazek
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez Agnieszk » Pt 07 kwi, 2017 19:21

Oj tak coś w tym jest, może narcyzm. Pozdrawiam Agnieszka
Agnieszk
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 223
Dołączył(a): Cz 13 paź, 2016 14:07
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Marian i Heniek zapraszają na KONKURS

Postprzez Szopen » Śr 19 kwi, 2017 13:29

Witajcie,
oto wyniki konkursu z pokarmami Royal Shrimps Food
Z producentem mamy dla Was mały dodatek, o którym więcej na filmie.
Gratuluję wygranym.
**********************************************
Koniecznie zerknij pod ten link:
http://www.szopensshrimps.pl

Sklep z gadżetami akwarystycznymi:
http://www.szopensshrimps.cupsell.pl

**********************************************
Avatar użytkownika
Szopen
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1455
Dołączył(a): So 14 maja, 2011 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do KONKURSY I IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości