KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Moderator: =Fresz=

KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez perwersja. » So 08 kwi, 2017 19:10

konkurs moi mili! zapraszam :)
szczegóły pod linkiem:
https://www.facebook.com/schangrishrimp ... =3&theater

Ktoś mi kiedyś powiedział, że dając radość innym, sami ja w zamian otrzymujemy.

Zapraszam 8-)
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez raiders » N 09 kwi, 2017 08:04

Żenada a nie konkurs.... Napisz po prostu ze daja rośliny za lajki i tyle

Co ludzie nie zrobią dla głupiego lajka :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez =Fresz= » N 09 kwi, 2017 08:27

Poruszany ostatnio temat pejsbooka :P ludzie jak widzę za lajki dali by sobie "jajka ogolić" heh

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez Agnieszk » N 09 kwi, 2017 08:40

Różni ludzie chodzą po ziemi i różne mają charaktery i to już się nigdy nie zmieni. Pozdrawiam Agnieszka
Agnieszk
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 223
Dołączył(a): Cz 13 paź, 2016 14:07
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez perwersja. » N 09 kwi, 2017 10:07

Wy tak na serio? Co w tym złego? Ileż tych lajków dostanę?
Prowadze równiez jedna strone na facebooku dt. kultury i sztuki, ma tych lajków ponad 20tys. Czy jak robię konkurs, to też spiskowcy jak WY to krytykują? NIE
Ileż dostanę tych lajków? Za sam koszt wysyłki mogłabym kupić reklamę na facebooku i miec tych lajków 1000 od tak na pstryknięcie palców.
Po tym konkursie będę miec maks 200 lajków i satysfakcje, że ktoś dostał rośliny, które chciał.

Sama biorę udziały w takich konkursach i nie mam bólu tyłka jak WY.

Żałosne i tyle.

Swoją drogą, czemu nie krytykujecie innych co robią podobne konkursy, tylko akurat mnie?
Ludzie, zejdźcie na ziemię.

edit: jednak nie 1000, za koszt 4 wysylek ok 40zł-50zł, mam reklamę wg. kalkulatora facebooka na 2200 osób
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez Marek77dgl » N 09 kwi, 2017 10:42

Popieram Perwersję. Nie mam nic przeciwko konkursom na fejsie chociaż sam nigdy nie biorę udziału a lajki daję bardzo rzadko. Mam tam konto krewetkowe, żeby popatrzeć czasami jak ludzie hodują swoje krewetki. Jest masa ludzi, produktów, nowości i sporo zapaleńców krewetkowych, których nie ma tutaj. Krewetki.org to nie pępek świata. Sam facebook jako platforma nie jest zły. W przeciwieństwie do tych komentarzy tutaj, na grupie krewetkowej na fejsie, nikt spośród kilku tysięcy użytkowników nie krytykuje forum krewetki.org.
Avatar użytkownika
Marek77dgl
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 75
Dołączył(a): Pn 30 lis, 2015 21:04
Lokalizacja: Głogów

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez Inc0gnit0 » N 09 kwi, 2017 12:01

Obrazek
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez raiders » N 09 kwi, 2017 12:37

Marek77dgl napisał(a):Popieram Perwersję.. Mam tam konto krewetkowe, żeby popatrzeć czasami jak ludzie hodują swoje krewetki. Jest masa ludzi, produktów, nowości i sporo zapaleńców krewetkowych, których nie ma tutaj. Krewetki.org to nie pępek świata. Sam facebook jako platforma nie jest zły.


Kto napisał że to forum to pępek świata? Nie odwracają kota ogonem sam fb jako platforma ok
Ja się odniosłem do samej idei "konkursu" który nie ma nic wspólnego z konkursem bo konkurs wymaga od uczestników wykazania się czym kolewiek a tu "konkurs" polega na zapisaniu się :D
.
Dla mnie to strasznie płytkie i tak lepiej było by kupić owe lajki niż organizować takie coś.
Dobry profil fp utrzyma się sam bez skamlania o lajki.

Osobiście nie neguje platformy ale żałosne jest dla mnie stekanke o pseudo rekomendacje i popularność bo o to chodzi na fb.


Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez SUHY » N 09 kwi, 2017 14:51

=Fresz= napisał(a):Poruszany ostatnio temat pejsbooka :P ludzie jak widzę za lajki dali by sobie "jajka ogolić" heh

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Może nie aż tak , ale znana hodowla krewetkowa jakiś czas temu kupiła 3000 laików :roll: .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez perwersja. » N 09 kwi, 2017 15:58

raiders napisał(a):
Marek77dgl napisał(a):Popieram Perwersję.. Mam tam konto krewetkowe, żeby popatrzeć czasami jak ludzie hodują swoje krewetki. Jest masa ludzi, produktów, nowości i sporo zapaleńców krewetkowych, których nie ma tutaj. Krewetki.org to nie pępek świata. Sam facebook jako platforma nie jest zły.


Kto napisał że to forum to pępek świata? Nie odwracają kota ogonem sam fb jako platforma ok
Ja się odniosłem do samej idei "konkursu" który nie ma nic wspólnego z konkursem bo konkurs wymaga od uczestników wykazania się czym kolewiek a tu "konkurs" polega na zapisaniu się :D
.
Dla mnie to strasznie płytkie i tak lepiej było by kupić owe lajki niż organizować takie coś.
Dobry profil fp utrzyma się sam bez skamlania o lajki.

Osobiście nie neguje platformy ale żałosne jest dla mnie stekanke o pseudo rekomendacje i popularność bo o to chodzi na fb.


Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka



Uwierz mi, zastanawiałam się nad jakimś konkursem tematycznym. Jednak w tematyce akwarystycznej o to trudno. Najczęściej jest tak, że np. aquael ogłosił niedawno konkurs, gdzie wygrywa najpiękniejsze akwarium. No i co? Wiadomo, że wygra wyjadacz w subiektywnej ocenie. Były też konkursy o zrobienie jakiejś pracy plastycznej - no sory, jestesmy w przedszkolu? Nie... Mam ludziom kazać napisać wierszyk?

Mam nadmiar roślin, mogę ludziom odsprzedać, a możemy się pobawić w losowanie konkursowe, gdzie wygrywają 4 osoby a nie jedna podstawiona osoba, jak to czesto jest na takich konkursach. Będzie losowanie, jesli sie uda, to na zywo.

Dla mnie to frajda a że 1 punkt regulaminu, to polubienie fanpage, to w czym problem? Tak jak mówie, jesli zalezałoby mi na samych lajkach a na nich zalezy mi najmniej, to kupiłabym sobie reklame. Tak trudno to pojąc?

Jeśli będę szykować jakiś rzeczywiście super wypasiony konkurs, to rzeczywiscie kazdy chetny, bedzie sie musiał czyms wykazać, chociaz w tematyce akwarystycznej jest o to ciężko. No i oczywiscie bede musiała chyba powołać jakąś komisję, oby nie Antoniego i ustalimy wspólnie zwyciezcow.

SUHY napisał(a):
=Fresz= napisał(a):Poruszany ostatnio temat pejsbooka :P ludzie jak widzę za lajki dali by sobie "jajka ogolić" heh

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Może nie aż tak , ale znana hodowla krewetkowa jakiś czas temu kupiła 3000 laików :roll: .


wiem o czym mówisz, lubiąc inne fanpage krewetkowe, wyswietla mi tej hodowli reklame. tak działa marketing, cóż.
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez kubabuba » N 09 kwi, 2017 16:39

Jak pisałem w innym temacie ,ja na Facebooku nie mam konta ...nie kumam tez o co chodzi w tym całym lajkowaniu ....dla mnie to nie potrzebne do życia ...ale jak inni chcą i czerpia z tego przyjemność ...
Sylwia ...tematów jest wiele ...choćby konkurs na najbrzydszą krewetkę , najśmieszniejsze zdjęcie , najciekawsze ... myślę że wtedy tych polubień byś miała więcej niż zakładasz , po drugie jak na stronie ukazywały by się fajne fotki , to by ludzie polecali ,czy też udostepniali (nie wiem jak to się fachowo nazywa, bo jestem facebookowym analfabetą) ...trochę kreatywności ;-)
kubabuba
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 113
Dołączył(a): Śr 18 sty, 2012 21:14
Lokalizacja: Pabianice

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez perwersja. » N 09 kwi, 2017 20:37

kubabuba napisał(a):Jak pisałem w innym temacie ,ja na Facebooku nie mam konta ...nie kumam tez o co chodzi w tym całym lajkowaniu ....dla mnie to nie potrzebne do życia ...ale jak inni chcą i czerpia z tego przyjemność ...
Sylwia ...tematów jest wiele ...choćby konkurs na najbrzydszą krewetkę , najśmieszniejsze zdjęcie , najciekawsze ... myślę że wtedy tych polubień byś miała więcej niż zakładasz , po drugie jak na stronie ukazywały by się fajne fotki , to by ludzie polecali ,czy też udostepniali (nie wiem jak to się fachowo nazywa, bo jestem facebookowym analfabetą) ...trochę kreatywności ;-)



dobry pomysł, za miesiąc będę mieć na pewno trochę zbędnego nadmiaru krewetek, to czemu nie... w sumie na to nie wpadłam :)


Swoją drogą toto lotek też jest konkursem i też jest to losowanie. Może ktoś będzie miał podobną frajdę z wygrania mchów tak jak z trafienia trójki w totka.
Ja bym wolała dostać paczke mchów, których nie mam, niz dostac 20zł, ktore wydam na jedzenie.

Kończąc tę dziwną burze i nastroje jakie prezentuje raiders, myślę, że powinniśmy sobie dać na wstrzymanie.
Chcesz brać udział - bierz. Nie chcesz - nie siej zamętu.

Chyba wszystko powiedziałam, co miałam powiedzieć.

:roll:
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez CryMore » N 09 kwi, 2017 22:54

Wypowiem się w temacie, a jak!!! Facebook to potężne narzędzie marketingowe. Sami prowadząc hodowlę kotów nawiązaliśmy bardzo dużo kontaktów ze świata właśnie przez tę platformę. Nie wyobrażamy sobie pracy bez tego typu narzędzia jakim jest portal społecznościowy w dzisiejszych czasach.

Co do konkursu... Sylwii rośliny, Sylwii profil, Sylwii sprawa. Zapominacie, że niektórzy tutaj nie mogą sobie jeszcze pozwolić na zakup mchów, bucek i innych roślinek. Tną koszty, bo tak muszą, zwyczajnie. Sylwia rozdaje rośliny za przysłowiowego lajka i wysyła na własny koszt. W czym tutaj widzicie problem? Poszukajcie komercji gdzie indziej.
CryMore
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 581
Dołączył(a): Pn 25 lip, 2016 22:09
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki / Warszawa

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez zibiboa » Pn 10 kwi, 2017 09:32

Witajcie,

Myslę, że warto własne przekonania nt FB zostawić dla siebie i nie prowadzić "walki" antyFB. Regulamin tego forum nie zabrania użytkownikom FB udzielania się na forum. Uważam też, że nazy pochodne do FB mogą innych obrażać, a przecież nie wiemy kto dokładnie rejestruje się tutaj lub przegląda te forum. Jak wspomniałem zachowajcie swoje przekonania dla siebie, a jedynie upubliczniajcie te które innych nie obrażają - be sensitive ;-)
Pozdrawiam,
Zbyszek
Avatar użytkownika
zibiboa
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 25
Dołączył(a): Cz 24 lut, 2011 10:14

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez Hotei » Śr 12 kwi, 2017 16:39

A że się oberwało biednej Perwersji ... swoją drogą przypomnę się o obiecanym Hemiantusie :-P
Za rośliny wolałbym jednak dać Ci kasę, ale i lajka chętnie kliknę ... wyluzujcie koledzy ;-)
Pomyślcie ile fajnych krewet ludzie z całego świata na fb wystawiają, bez tego całego lajka nie zobaczylibyście żadnej hodowli Azjatyckiej, a uwierzcie mają co pokazać ... oni kochają te lajki ;-)

Pomysł dobry, podnieś tylko poprzeczkę aby Ci ambitniejsi mieli także zabawę.
A jak zabraknie Ci pomysłów zadaj u siebie pytanie, coś zawsze podpowiemy ;-)
Avatar użytkownika
Hotei
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr 25 lis, 2015 16:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do KONKURSY I IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron