KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Moderator: =Fresz=

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez perwersja. » Śr 12 kwi, 2017 21:40

Mam dla Ciebie pęczek henia, ale chciałam sie z Toba skontaktować wtedy przez fb i wysłałam zaproszenie, bo mialam wowczas dostep tylko do fb.
Musisz poczekac po swietach :P
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez lwica79 » Śr 12 kwi, 2017 23:00

wydaje, że nie ma co krytykować, wystarczy nie brać udziału w zabawie, jak się nie chce ;) .

ps. Hotei - moja propozycja cały czas aktualna jakby co ;) . Swego czasu proponowałeś mi bezinteresownie pomoc z krewetkami i nawet same krewetki (których na szczęście nie miałam okazji wziąć i wybić ..bo Caridiny to jednak nie moja bajka) .. ja chętnie się podzielę teraz z Tobą . Zwłaszcza że Henia mam dostatek

Obrazek
Avatar użytkownika
lwica79
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 384
Dołączył(a): Pn 23 mar, 2009 21:26
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez Hotei » Cz 13 kwi, 2017 12:07

Bardzo dziękuję dziewczyny :-D
Avatar użytkownika
Hotei
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr 25 lis, 2015 16:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez stan_shrimps » Wt 18 kwi, 2017 10:56

Nie wnikam w sens czy nie robienia konkursów, ale tak dla wszystkich którzy biorą udział, czy organizują konkursy itd.

http://www.akademiawygrywania.pl/kiedy- ... dostepnij/

Podstawowa zasada łamana przez organizatorów to: zmuszanie do udostępnienia posta

nie chciał bym tutaj czepiać się nikogo osobiście, bo nie to mam na celu, większość osób o tym nie wie, a można sobie problemów narobić.
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez perwersja. » N 30 kwi, 2017 11:38

stan_shrimps napisał(a):Nie wnikam w sens czy nie robienia konkursów, ale tak dla wszystkich którzy biorą udział, czy organizują konkursy itd.

http://www.akademiawygrywania.pl/kiedy- ... dostepnij/" target="_blank

Podstawowa zasada łamana przez organizatorów to: zmuszanie do udostępnienia posta

nie chciał bym tutaj czepiać się nikogo osobiście, bo nie to mam na celu, większość osób o tym nie wie, a można sobie problemów narobić.


czemu tylko mnie sie tu czepiasz?
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez Agnieszk » N 30 kwi, 2017 11:59

Perwersja, Kolega wcale się Ciebie nie czepia naświetlił Ci tylko problem, dobrze wiedzieć jakie jest prawo bo nie znajomość prawa nie zwalnia nas z odpowiedzialności. A na swoją odpowiedzialność możesz zrobić jak uważasz a np. pijani kierowcy również jadą na swoją odpowiedzialność i jak ich nikt nie złapie albo nie mają wypadku to nic się nie dzieje " ale wiadro nosi wodę tak długo aż rączka się urwie i nikt nie wie kiedy ". Pozdrawiam Agnieszka
Agnieszk
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 223
Dołączył(a): Cz 13 paź, 2016 14:07
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez =Fresz= » N 30 kwi, 2017 12:26

Brawo Aga, polać jej bo dobrze prawi ;-)
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez perwersja. » N 30 kwi, 2017 13:11

zawsze robicie burze pod moimi postami... ale jak Szopen czy inna osoba wrzuci konkurs o identycznych zasadach, to jest milczycie.
Wzielam to do siebie, jednak kierowalam sie regulaminem facebooka... i tu juz jest troche temat rzeka, bo facebook jest amerykanski i regulamin facebooka jest tworzony w swietle prawa stanów zjednoczonych... oczywiscie, ze wezme to do siebie i tego bledu juz nie popelnie...

ale biorac pod uwage takie rzeczy, to 90 proc swiata powinna siedziec za kratami... bo nie tyle co takich konkursow sa miliony i wzorowalam sie na nich a kazdy milion pięćset razy zlamie prawo w swoim zyciu w inny sposob... ciekawe ile z was, ma nielegalnie sciágniety film, muzyke na komputerze?

Czemu Polak jest jakis taki inny?
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez =Fresz= » N 30 kwi, 2017 13:19

Ostatnio miałem przypadek z youtube gdzie nagrałem filmik z krewetkami a w tle znana piosenka. Dostałem od nich komunikat o bezprawnym coś tam coś tam... Uderzyłem się w pierś i filmik od razu usunąłem. Każdy jest tylko człowiekiem i nie musi o wszystkim wiedzieć. Usuwam i nie dyskutuję.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: KONKURS Schangri Shrimp & Plants

Postprzez cinek1916 » N 30 kwi, 2017 21:14

perwersja. napisał(a):... ale jak Szopen czy inna osoba wrzuci konkurs o identycznych zasadach, to jest milczycie.


Też mu ktoś zwracał na to uwagę. To raczej była przyjacielska przestroga ;-)
cinek1916
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 364
Dołączył(a): Cz 16 sty, 2014 18:35
Lokalizacja: Stolica

Poprzednia strona

Powrót do KONKURSY I IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron