Moze jakiś konkurs forumowy??

Moderator: =Fresz=

Moze jakiś konkurs forumowy??

Postprzez ziulko » Pt 06 sty, 2012 12:24

Witam może administracja pokusiłaby się o jakiś konkurs forumowy??
Avatar użytkownika
ziulko
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 102
Dołączył(a): Cz 12 sie, 2010 10:41
Lokalizacja: Chełm

Postprzez michal.l » Pt 06 sty, 2012 12:28

Nie chce za bardzo na tym etapie nic zdradzać ale jest takowy w planach ;-)
michal.l
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 622
Dołączył(a): N 05 gru, 2010 20:45
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Postprzez Smithi » Pt 06 sty, 2012 18:35

Pewnie jakis fotograficzny? :-)
Smithi
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): Śr 15 gru, 2010 23:34
Lokalizacja: Tczew

Postprzez SUHY » Pt 06 sty, 2012 21:11

dawać dawać , i zrzuta na nagrodę a miedzy składkowiczami/głosującymi rozlosować upominek/nki
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Postprzez Ejo » Śr 08 lut, 2012 10:48

Wiadomo coś o tym konkursie? Jakieś szczegóły?
"Pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę, wysoką ale wymierną. My w Polsce nie znamy pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz bezcenna w życiu ludzi narodów i państw. Tą rzeczą jest HONOR" - Józef Beck
Avatar użytkownika
Ejo
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 40
Dołączył(a): Wt 19 paź, 2010 21:13
Lokalizacja: Warszawa / Toruń

Postprzez Bard » Śr 08 lut, 2012 16:59

konkursy-srursy.... a pieniądze na nagrody to dacie z własnej kieszeni? ludzie... dajcie spokój
FU O_o 4chan
Avatar użytkownika
Bard
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 818
Dołączył(a): So 07 cze, 2008 15:46
Lokalizacja: Katowice

Postprzez SUHY » Śr 08 lut, 2012 18:30

Bard napisał(a): a pieniądze na nagrody to dacie z własnej kieszeni?
Chętnie sie dołożę
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Postprzez ziulko » Cz 09 lut, 2012 07:45

Bard napisał(a):konkursy-srursy.... a pieniądze na nagrody to dacie z własnej kieszeni? ludzie... dajcie spokój


A od czego masz sponsorów?? Myślę że jakieś sklepy/firmy mające w swojej ofercie produkty dla krewetek itp. lub nawet same krewetki mogłyby się pokusić o własną promocję poprzez taki konkursik.
Avatar użytkownika
ziulko
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 102
Dołączył(a): Cz 12 sie, 2010 10:41
Lokalizacja: Chełm

Postprzez =Fresz= » Cz 09 lut, 2012 09:20

Bard wyrwał się jak Filip z konopi nie opanowywując własnych emocji :-P tak jak ziulko napisał od tego aby konkurs miał sens są sponsorzy... Przy okazji taki sponsor robi "sobie" reklamę. Plany są teraz tylko trzeba wprowadzić je w życie :mrgreen: a pamiętajcie że ciekawość to pierwszy stopień do piekła :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Bard » Cz 09 lut, 2012 15:00

Żyjecie w świecie marzeń :D sponsora na jakis "peezdowaty" konkurs trudniej znaleźć, niż udowodnić teorię strunową, za mało osób, za mały zasięg.
A jak już znaleźć coś, to i tak ktoś musi poświęcić masę czasu i pracy żeby ich zdobyć i przeprowadzić konkurs xDD
Jestem całkowitym przeciwnikiem konkursów z "nagrodami" od zawsze, niech będzie konkurs tylko dla miejsc :P wezmą z nim udział tylko Ci co faktycznie chcą, a nie są pazerni na shitowe nagrody w stylu :zestaw flamastrów: etc :PP
FU O_o 4chan
Avatar użytkownika
Bard
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 818
Dołączył(a): So 07 cze, 2008 15:46
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Mr_Garden » Cz 09 lut, 2012 18:23

Bard napisał(a):Żyjecie w świecie marzeń :D sponsora na jakis "peezdowaty" konkurs trudniej znaleźć, niż udowodnić teorię strunową, za mało osób, za mały zasięg.


Chyba nie wiesz co piszesz... ;-) Nie chcę tu podawać linka więc poślę Ci go na pw. na forum krewetkowym gdzie jestem adminem przeprowadziliśmy konkurs DIY spójrz jakiej wartości były tam nagrody... no ale najłatwiej jest pisać nie mając o czymś bladego pojęcia...
Avatar użytkownika
Mr_Garden
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 65
Dołączył(a): Wt 08 lut, 2011 22:44
Lokalizacja: Łódzkie

Postprzez rafal.gorzow » So 11 lut, 2012 14:40

Dokładnie, jak się dobrze poszuka, to sponsorów się znajdzie, i nie muszą to być wspomniane flamastry ufundowane przez administrację czy zakupione z funduszy zebranych wśród forumowiczów ;)
Jakieś banerki i na dole i na górze strony są, więc forum jakichś sponsorów ma. Czyli jakieś nagrody powinny się znaleźć.
Ostatnio edytowano So 11 lut, 2012 14:43 przez rafal.gorzow, łącznie edytowano 1 raz
rafal.gorzow
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 92
Dołączył(a): Śr 02 lut, 2011 15:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez LordPaKO » So 11 lut, 2012 17:24

Ja 2lata temu z nudów zrobiłem portal który dziś ma już ponad 200tys odsłon. O sponsorów nagród nie było trudno... Teraz konkursy ogłaszam co tydzień, czasem są nawet 2 konkursy w tygodniu. Nagrody to przede wszystkim ksiązki, albumy, kalendarze od pzpn, gry komputerowe i inne. A co najlepsze to nic na tym nie zarabiam xD. Zresztą zobaczcie sami tutaj
Ostatnio edytowano Pn 13 lut, 2012 21:32 przez LordPaKO, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
LordPaKO
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt 27 gru, 2011 22:52

Postprzez Bard » So 11 lut, 2012 22:29

Sponsora łatwo znaleźć mi na przykład dla zupełnie innej branży, takiej jak w moim przypadku. Na mojej stronie sponsorami byli już najwięksi, Sony, Techland, City Interactive, Ubisoft, EA...i tutaj o sponsoring łatwo, ale u kreweciarzy? to dosyć "hermetyczne" środowisko i jednak nadal jestem sceptykiem co do łatwości w uzyskiwaniu sponsora który jest w stanie przeznaczyć kilka do kilkunastu tys. PLN na nagrody.
Mówimy tutaj o jakiś nagrodach w stylu choćby Shrimp Set 30L, jakieś osprzęty, może podłoża aktywne? jakieś produkty uzdadniające etc, no i oczywiście upominki dla biorących udział w postaci pokarmów, części szklanych od ADA et cetera et cetera
A co do strony to zapraszam na Nienagrani.PL, już 3 odsłona naszej redakcji, 3 miesiące na nowym serwerze, już 90tyś "unikalnych" wejść, a nie odświeżeń.
FU O_o 4chan
Avatar użytkownika
Bard
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 818
Dołączył(a): So 07 cze, 2008 15:46
Lokalizacja: Katowice

Postprzez batman-ka » So 11 lut, 2012 22:46

Oczywiście ,że sponsorów mamy i nie ma problemu z nagrodami ,nie zrobiłam konkursu z innego powodu ,sponsorzy sami oferują nagrody i nie trzeba ich szukać ;-)
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do KONKURSY I IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości