Konkurs na nazwę zbiornika i współpraca

Moderator: =Fresz=

Konkurs na nazwę zbiornika i współpraca

Postprzez MarSz » Cz 04 lip, 2013 12:54

Nie wiem czy mogę w tym dziale podać takie ogłoszenie - mam nadziję, że nie jest to wbrew regulaminowi.

A wiec chciałbym zaprosić zainteresowanych do udziału w małym konkursie zorganizowanym przez AFCZWA.COM.
Jest to pierwszy konkurs (nazwałbym go rozgrzewką przed kolejnymi - większymi - by administracja mogła sprawdzić różne kwestie przed wejściem na "głębszą wodę") jednak nagrody - mimo iż skromne - są jak najbardziej realne a i mamy nadzieję, że zabawa będzie fajna.

W skrócie - chodzi o zaproponowanie nazwy dla dwóch zbiorników, które Aqua Forum Częstochowa założyło dla dzieci w Specjalnym Ośrodku i w Szkole Podstawowej (szczegóły pod wskazanym niżej adresem).

Tak więc konkurs prosty i przyjemny - nie wymaga wiele od uczestinków.

Mam nadzieję, że znajdzie się i tutaj ktoś chętny do udziału w konkursie (forum nie ogranicza się do Częstochowy).

Konkurs AFCZWA.COM - szczegóły i regulamin

A tak przy okazji - na Aqua Forum Częstochowa powoli i z pewnym trudem próbujemy rozkręcić sekcję krewetkową - może to jest dobra okazja by obydwa fora (afczwa.com i krewetki.org) nawiązały współpracę by wspólnie realizować jakieś cele, jak choćby wyjazdy na targi, udział w różnych imprezach itp.

Jedną imprezę mamy już za sobą V Śląski Weekend Akwarystyczny - jak widać postawiliśmy na bezkręgowce.

Zainteresowanych zarówno konkursem jak i współpracą zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowano Cz 04 lip, 2013 16:14 przez MarSz, łącznie edytowano 1 raz
MarSz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 520
Dołączył(a): Śr 12 maja, 2010 20:11

Re: Konkurs na nazwę zbiornika i

Postprzez jakub » Cz 04 lip, 2013 14:53

Wszystko spoko, tylko po co Częstochowie 3 fora ? :D
jakub
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn 16 kwi, 2012 20:15

Re: Konkurs na nazwę zbiornika i

Postprzez MarSz » Cz 04 lip, 2013 15:48

jakub napisał(a):Wszystko spoko, tylko po co Częstochowie 3 fora ? :D



Sam sobie zadaję to pytanie i jak do tej pory nie znalazłem odpowiedzi.

A że przeciętny człowiek jak ja nie ma na to czasu - to wybrałem jedno (najbardziej mi odpowiadające).

Ale są i osoby co są na trzech i sobie chwalą.

Z drugiej strony - można powiedzieć - po co polsce te wszystkie fora krewetkowe - przecież jedno wystarczy.
Ja znam conajmniej 6. Jakoś prosperują.

Tak samo i tam. Jak pisałem - tylko w nazwie jest odniesienie do Częstochowy - bo faktycznie tam zostało założone ale to wcale nie oznacza, że to forum jest lokalne i jakoś ściśle związane z tym miastem. A już absolutnie nie znaczy, że osoby spoza Częstochowy nie są mile widziane. Jest sporo osób z Częstochowy (ale nie da się chyba tego uniknąć skoro tam zostało założone) ale i nie tylko.

Ja jestem z Lublińca, jest sporo osób z większych odległości - miast i wiosek. Są userzy spoza granic. Myślę, że jeśli jest wolność wypowiedzi, to każdy ma prawo wyboru co i gdzie chce pisać i takich sytuacji się nie uniknie.

Najlepszy chyba przypadek jaki ostatnio zanotowałem to powstanie pewnego forum skupiającego się na rybach labiryntowych, które założyły osoby aktywnie udzielające się na innym (baaardzo znanym) forum które z samej nazwy sugerowałoby, że skupia się na labiryntowych (a zwłaszcza na jednym konkretnym przypadku). O dziwo - to drugie zawiera sporo informacji o krewetkach - więc myślę, że nazwa forum to jedno a ludzie na nim piszący to drugie.

Jakby się nazywało tylko Aqua Forum to nie byłoby problemu, że powstało kolejne forum?

Forum tworzą ludzie a nie miasta.
MarSz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 520
Dołączył(a): Śr 12 maja, 2010 20:11

Re: Konkurs na nazwę zbiornika i współpraca

Postprzez jakub » Cz 04 lip, 2013 17:11

Sam jestem z Radomska i moje miasto w żaden sposób nie zrzesza akwarystów. Dlatego też korzystam z forum Częstochowskiego, które jak napisałeś zrzesza ludzi także z okolic a nawet z innych części Polski. Raczej nasze wywody niczego w tym temacie nie zmienią, jednak chodzi tutaj o forum "lokalne", po co dzielić na 3 to dla mnie czarna magia :D

Dobra koniec tego off topu :D
jakub
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn 16 kwi, 2012 20:15


Powrót do KONKURSY I IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości