Pomysł na konkurs, POMOC !

Moderator: =Fresz=

Re: Pomysł na konkurs, POMOC !

Postprzez spining133 » Wt 17 gru, 2013 20:50

No ja też się cieszę , w końcu konkurs dla mnie i zająca . :mrgreen:
spining133
 

Re: Pomysł na konkurs, POMOC !

Postprzez abstract » Śr 18 gru, 2013 07:46

chwialek napisał(a):Pomysł na konkurs z okazji dnia dziecka dla najmłodszych...
Jury - sponsorzy nagród z racji tego iż unika się sympatyków i kółek wzajemnej adoracji w stylu to mój młody/młoda głosujmy na niego...
Temat konkursu rysunek związany z tematyką krewetkowo/akwariową
Uczestnicy Kategorie wiekowe do 6lat oraz do 12 lat bo powyżej to już podobno "młodzież"
Nagrody niespodzianka...


To jest b.dobry pomysł. Mam już nawet jednego uczestnika ;), ale także mogę zafundować jakąś nagrodę, co oczywiście wiąże się z tym, że nie będę (nawet nie chce) oceniał prac.
Jeżeli system glosowania miałby być otwarty (każdy glosuje, ale tylko raz) i nie znajdzie się odpowiedni system, dostępny w sieci, mogę coś zaprogramować
czuj duch, Paweł
Avatar użytkownika
abstract
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 91
Dołączył(a): Cz 31 maja, 2012 14:14
Lokalizacja: middle of nowhere

Re: Pomysł na konkurs, POMOC !

Postprzez MarSz » Śr 18 gru, 2013 07:50

chwialek napisał(a):Pomysł na konkurs z okazji dnia dziecka dla najmłodszych...
Jury - sponsorzy nagród z racji tego iż unika się sympatyków i kółek wzajemnej adoracji w stylu to mój młody/młoda głosujmy na niego...
Temat konkursu rysunek związany z tematyką krewetkowo/akwariową
Uczestnicy Kategorie wiekowe do 6lat oraz do 12 lat bo powyżej to już podobno "młodzież"
Nagrody niespodzianka...

Pomysł jest mój jeśli podoba wam się idea zaangażowania najmłodszych to do 1 czerwca jest czasu a czasu. Może wypali a może nie.
Dla mnie ideałem byłby jeden konkurs, który zadziałałby na większych forach krewetkowych polski... A co jak działać to z rozmachem, a hobby mogło by zjednoczyć fora.



Chwialek - jako jeden z administratowów Aqua Forum Częstochowa (afczwa.com) przyznam się, że również myślimy od jakiegoś czasu o podobnym konkursie tylko pierwotny plan miał odrobine inne założenia ale myślę, że wszystko jest do ustalenia i bardzo chętnie podjęlibyśmy się wspólnej realizacji takiego konkursu w ramach integracji for, nawiązania współpracy oraz dla samej frajdy zorganizowania konkursu dla najmłodszych (w końcu to przyszłość nie tylko narodu ale i akwarystyki :-) )

Jeśli rzucony przez Ciebie pomysł rozwinie się i ewoluuje od pomysłu (jak na razie) do jakichś większych ustaleń, postanowień i deklaracji (ze strony forum) to chętnie porozmawiamy o szczegółach i o tym jakie mogłyby być metody realizacji tego przedsięwzięcia.

By nie być gołosłownym, na potwierdzenie, że mamy chęci, zapał i przede wszystkim możliwości (wsparcie sponsorów) zachęcam do przejżenia tematu z niedawno zakończonym konkursem fotograficznym - co prawda to był nasz pierwszy większy konkurs (poprzednie były bardziej lokalne) i nie uniknęliśmy kilku drobnych wpadek i błędów ale teraz dzięki temu jesteśmy bogatsi o te doświadczenia i otwarci do podejmowania kolejnych wyzwań:
Tutaj konkurs a w ostatnich postach ogłoszenie wyników:
http://afczwa.com/viewtopic.php?f=142&t=2316&start=40" target="_blank

A tutaj podsumowanie użytkowników:
http://afczwa.com/viewtopic.php?f=142&t=2949" target="_blank

Oraz - jak widać - zdarzyło nam się zrobić dodatkową niespodziankę:
http://afczwa.com/viewtopic.php?f=142&t=2704" target="_blank


A tutaj mniejszy konkurs, który był ciekawą odskocznią od "forumowej rutyny":
http://afczwa.com/viewtopic.php?f=142&t=2204" target="_blank

Tak więc jeśli są ze strony forum krewetki.org chęci do zorganizowania takiego konkursu i nikt nie ma nic przeciwko by zrobić to wspólnie - myślę, że temat jest wart rozważenia - tym bardziej, że mamy w zanadrzu pewien dodatkowy plan ale na razie za wcześnie by opisywać szczegóły gdyż nie mamy jeszcze pewnych potwierdzeń.
MarSz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 520
Dołączył(a): Śr 12 maja, 2010 20:11

Re: Pomysł na konkurs, POMOC !

Postprzez zajac1212 » Śr 18 gru, 2013 15:37

No muszę powiedzieć ze jest fajnie . Tylko podnies wiek do 13 :) też bym wziął udział
;)
zajac1212
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 112
Dołączył(a): So 07 gru, 2013 21:07
Lokalizacja: Działdowo

Re: Pomysł na konkurs, POMOC !

Postprzez chwialek » Śr 18 gru, 2013 16:15

Zając ale dzieci w wieku 13 lat uważają się za młodzież ;) dlatego taki przedział wiekowy zaproponowałem... Choć wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy dziećmi nieważne w jakim wieku ;)

Celem wyjaśnienia dodam tylko, że nie jestem związany ściślej z żadnym forum, nie pełnię funkcji administracyjnych, moderacyjnych. Nie należę do kółka wzajemnej adoracji i poparcia siebie nawzajem. Wątpię by jedna osoba była w stanie ogarnąć temat w formie konkursu w formie kilkuforumowej.
MarSz póki co jesteś pierwszym przedstawicielem forum akwarystycznego który przejawił zainteresowanie ideą zagłębie akwarystyki morskiej i nie tylko nie śpi.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Re: Pomysł na konkurs, POMOC !

Postprzez drink20 » Pn 23 gru, 2013 15:10

Jestem jak najbardziej ZA. Często jestem za granicą, ale postaram się pomóc, nagrody też mogę jakieś zorganizować, lecz tylko w swoim zakresie(nie mam dostępu do sponsorów), więc krewetki, rośliny i może jakąś kostke typu shrimp set.
Pomysł jest bardzo fajny tylko trzebabyłoby go "przegadać" na spokojnie, aby nie było jakichś nieścisłości.
Avatar użytkownika
drink20
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn 17 maja, 2010 13:34
Lokalizacja: Nowy Targ/Krempachy

Re: Pomysł na konkurs, POMOC !

Postprzez chwialek » Śr 16 kwi, 2014 17:52

Tak tylko dla odświeżenia napiszę w temacie bo 1 czerwca już nieco bliżej. Miło by było gdyby pomysł został rozwinięty do realizacji... Jako osoba nie powiązana z hodowlami i nie będąca we władzach for krewetkowych nie podejmę się takiej odpowiedzialności ale zachęcam do próby zdziałania czegoś razem. Rozmach kilkuforumowy dodał by smaczku takiej akcji.

Krewetki to hobby.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Poprzednia strona

Powrót do KONKURSY I IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości