Shrimp Farm soil Prototype :D

Grunt to podstawa :)

Moderator: =Fresz=

Re: Shrimp Farm soil Prototype :D

Postprzez Trolki » Pt 18 maja, 2018 22:06

Hehe jest nas dwóch freszu[emoji4]

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Trolki
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 210
Dołączył(a): N 29 lis, 2015 22:54

Re: Shrimp Farm soil Prototype :D

Postprzez Raffy » Pt 18 maja, 2018 22:45

i trzech :P

miałem fb, widziałem jaki tam jest ogromny ruch na grupach krewetkowych. Fora to już przeżytek

Zajmuję się też hodowlą egzotycznych ptaków, istniały kiedyś 2 ogromne fora i codziennie były dyskusje i tematy na parę stron, już nie istnieją - ludzie poprzenosili się na fb. Nawet pozakładali grupy pod nazwą tamtego forum. Fora umarły, te największe zostały zamknięte a na reszcie już nikt nie pisze
Na fb widziałem, że rozkwitają się giełdy krewetkowe itp., z morskim to samo - nawet na nanoreefie ruch już nie ten co parę lat temu

Myślę, że za parę lat fora już pozostaną wspomnieniem, ludzie po pomoc i porady idą już prosto na fb ;) Czekać nie muszą aż ktoś odpowie

A ja tam konta już nie założę :-D
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: Shrimp Farm soil Prototype :D

Postprzez Mr.Kreweta » So 19 maja, 2018 05:50

Fb jest fajny do szybkiej wymiany zdań, pochwalenia się fotką itp. co do zdobycia konkretnej wiedzy, nawet nie umywa się do forum, tyle że to forum na ten przykład, to już nie jest forum, tylko tak potężną bazą danych, kojarzącą się ze Skarbnicą Wiedzy Narodowej"), że może zniechęcać młodych, ilością wiedzy, a młodzi teraz wykazują dziwną niechęć do czytania, a czytania ze zrozumieniem to już w ogóle...")

Ps. I oczywiście "Soil Prototype" wygląda wypaśnie, coby założyciel tematu nie stwierdził "zboczenia" z tematu")
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Poprzednia strona

Powrót do PODŁOŻE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości