Podłoże Pod Crystale

Grunt to podstawa :)

Moderator: =Fresz=

Postprzez spining133 » Pt 29 cze, 2012 17:57

Którego ?
spining133
 

Postprzez adi23 » Pt 29 cze, 2012 19:29

spining133 napisał(a):Na początek proponuje podłoże aktywne , jeżeli to ma być pierwsze krewetkarium to wydatki z nim związane da się przełknąć ( nikt nie mówi , że cr to tania zabawa ) Trudno uchronić się od strat lecz zyskuje się czas na doświadczenie i naukę o hodowli . Osobiście zadowolony jestem z amazonii , ebi golda i ostatnio testuję BENIBACHI Black Soil z którego jestem bardzo zadowolony , akwa na tym podłożu istnieje od 09.06 i już śmigają młode z pięciu miotów . Trochę mało czasu , ale na razie trzyma założone parametry doskonale i kilka samic nosi jajka , a maluchy rosną szybko i po ich zachowaniu widać , że czują się wyśmienicie . Nie sprawdziło się u mnie pro soil i as 2 (zaznaczam u mnie)


Ja się waham miedzi podłożem Benibachi Black Soil , a Ebi Gold .
Naturalne na razie sobie odpuszczę .
adi23
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 67
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 18:25
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez gesusd » Pt 29 cze, 2012 21:22

spining133 napisał(a):Którego ?


Benibachi Black Soil

adi23 napisał(a):Ja się waham miedzi podłożem Benibachi Black Soil , a Ebi Gold .
Naturalne na razie sobie odpuszczę


Jesli chodzi o Ebi Golda to u mnie srednio sie sprawdza co bym nie robil to ph caly czas 6.8 nie moge zjesc nizej(moze trafilem na jakis wadliwe). Na twoim miejscu wzialbym Benibachi Black Soil zalowac nie bedziesz ;-) . Zobacz sobie temat Batman-ki tam jest duzo na temat tego podloza
Ostatnio edytowano Pt 29 cze, 2012 21:35 przez gesusd, łącznie edytowano 1 raz
gesusd
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 70
Dołączył(a): Wt 08 lis, 2011 22:35

Postprzez spining133 » So 30 cze, 2012 22:09

Golda mam 13 miechów i nie narzekam , a benibaci na razie rewelacja , ale z opiniami się trzeba wstrzymać , choć cena sugeruje wysoką jakość .
spining133
 

Poprzednia strona

Powrót do PODŁOŻE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości