Environment Soil - Glass Garten / Logemann

Grunt to podstawa :)

Moderator: =Fresz=

Re: Environment Soil - Glass Garten / Logemann

Postprzez batman-ka » Śr 12 mar, 2014 23:51

Ja miałam podżwirówki ale nie do końca jestem przekonana do tego ,podłoże szybciej straciło moc a wywalało do słupa syf ,trzeba mieć bardzo stabilny baniak żeby to opanować :-) i nie mieszkać na dachu bo latem w takim baniaku miałam kiszonkę .
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Environment Soil - Glass Garten / Logemann

Postprzez Saiqpat » Wt 01 kwi, 2014 20:48

co do podżwirówek to popatrzcie na to jak je robią Azjaci, tam nie tylko jest podłoże - i dlatego oni nie mają problemu z syfem.
Official ambassador of the International Shrimp Championship 2014
Saiqpat
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 97
Dołączył(a): N 06 wrz, 2009 16:12

Re: Environment Soil - Glass Garten / Logemann

Postprzez kaboom » Śr 02 kwi, 2014 10:11

Saiqpat napisał(a):co do podżwirówek to popatrzcie na to jak je robią Azjaci, tam nie tylko jest podłoże - i dlatego oni nie mają problemu z syfem.

Jakiś link można prosić, z moich obserwacji wynika że w Azji często łączą podżwirówkę z kubłem, a ponadto używają bardzo wydajnych wkładów PowerHouse które są drogie :)
Jak masz jakies ciekawe informacje to podzieliłbyś się a nie tylko smaczku narobisz :)
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: Environment Soil - Glass Garten / Logemann

Postprzez Szopen » Wt 12 sie, 2014 17:46

Witajcie,

podłoże to posiadam od jakiś 2-3 miesięcy w 2 zbiornikach.

1 zbiornik to Crystale
2 to MIX Taiwanów

Crystale miałem na Benibachi dosyć długo i nie było większych problemów do stycznia tego roku, kiedy to przestały się mnożyć. Po kilku miesiącach oczekiwania postanowiłem zrobić restart i zalać na nowo już na podłożu GG.
No i zaskoczyło , maluchów po miesiącu zrobiło się pełno i nadal się mnożą. Tylko nie wiem ile to zasługa podłoża a ile restartu.

Taiwany trafiły od razu na to podłoże i też jest ok, maluchów sporo, ale nie liczę ich więc nie wiem jaka przeżywalność.

Ogólnie podłoże fajne, ładnie w wodzie wygląda i parametry trzyma, ale jako że testuje je dopiero 3 miesiące to nic więcej nie napiszę.

Bo np. inne baniaki stoją na 8 miesięcznym Benibachi i krewetek jest setki i ciągle się mnożą i wszystko żyje.

Więc gdybym miał napisać czy polecam to TAK polecam, ale polecam też BWS i Benibachi i nie wybrałbym jednego podłoża.
**********************************************
Koniecznie zerknij pod ten link:
http://www.szopensshrimps.pl

Sklep z gadżetami akwarystycznymi:
http://www.szopensshrimps.cupsell.pl

**********************************************
Avatar użytkownika
Szopen
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1455
Dołączył(a): So 14 maja, 2011 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do PODŁOŻE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości