Ista 5,5 ph

Grunt to podstawa :)

Moderator: =Fresz=

Ista 5,5 ph

Postprzez Umberto » Pt 21 lis, 2014 14:42

Czy Ktoś słyszał bądź używał podłoża o nazwie Ista 5,5ph?
Umberto.
Umberto
Potencjalny Maniak
 
Posty: 13
Dołączył(a): Wt 23 lip, 2013 17:13

Re: Ista 5,5 ph

Postprzez kilwater » Śr 17 gru, 2014 08:49

Mam to podłoże od sierpnia i na nim hybrydy i Taiwany. Mam już sporo młodych (w tym kilka RR i Panda) więc niema problemu. Jest drobne i ciemne.
Podłoże oceniam dobrze. Miałem problemy z mineralizacją i karmieniem (ciągle dochodze do wprawy) ale podłoże trzyma parametry. Zoaczymy jak będzie z zasem.
Pisze bo może komuś się przyda
kilwater
Potencjalny Maniak
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz 28 sie, 2014 17:21

Re: Ista 5,5 ph

Postprzez kojot99 » Cz 03 sie, 2017 16:15

Odświeżę temat ma ktoś jeszcze te podłoże w swoich krewetkariach ?
kojot99
Potencjalny Maniak
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pn 28 wrz, 2015 09:32

Re: Ista 5,5 ph

Postprzez PablozSanEscobar » Śr 13 wrz, 2017 23:28

Robiłem baniak na http://e-krewetkowy.pl/ISTA-Water-PLANT ... TYWNE-p191 ono ma 6,5ph niby i tyle rzeczywiście było , zbiornik nie miał żadnych problemów ,dodam ,że był typowo roślinny może dlatego , ale wszystkie parametry były stabilne i testy po dwóch i czterech miesiącach się praktycznie powtórzyły tymi samymi wynikami więc na prawdę polecam to podłoże , śledzę w sumie już 3 zbiorniki na podłożach isty w tym jeden na premium soil i sam się zastanawiam czy nie założyć u siebie jednego zbiornika z nim pod pandy.
Która Krewetka jest najlepsza ? Nieważne ,która ważne jak powiedzieć Żonie ,że mamy kolejne krewetkarium :)
Avatar użytkownika
PablozSanEscobar
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pn 08 maja, 2017 21:31
Lokalizacja: Marki


Powrót do PODŁOŻE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron