Nowe podłoże - Platinium Soil

Moderator: =Fresz=

Re: Nowe podłoże - Platinium Soil

Postprzez hans80 » Pt 04 sie, 2017 01:28

Marek, dzięki za odpowiedź przeczytałem twoje posty, zastosuje wskazówki których udzieliłeś, dam znać jak podłoże zatrybiło u mnie.
hans80
Potencjalny Maniak

Postprzez hans80 » Wt 08 sie, 2017 22:12

akwarium stoi od trzech dni na bws, ph zbiło do 6,0 wykorzystałem w 90% wodę która pracowała na platinum dodałem inne bakterie seachem stability przewodność nie wzrosła - taka jak przy zalaniu. Jak na razie rewelka zobaczymy jak będzie później :)
hans80
Potencjalny Maniak

Postprzez Helmut72 » Pt 27 paź, 2017 20:02

[quote="raiders"] Sam producent zaleca sypanie 1g /1L objętosci akwarium + 2-3 g co drugi dzień to idą za tą instrukcją pomijając już fakt założenia i zasypania 30g Mirecutonu na 30L zbiornik przy starcie przez następny miesiąc podajemy co 2 dzien 2 g mirecutonu dajmy na to 30 dni w miesiącu / 2 =15 x 2 g = 30G czyli wsypujemy w miesiącu całe opakowanie mirecutonu do zbiornika .... jak to się ma do twojej tezy o podniesieniu PH?
[/quote

Piszesz na poważnie i stosujesz się do tego?
30g na 30 litrów na 30 dni i to jeszcze zanim zamieszkają tam krewetki
To wygląda jak przepis na budyń.
To ile musi kosztować utrzymanie takiego regaliku na np 10 akwarium po te 30 litrów licząc tylko same koszty tego mironekutonu?
O rocznym koszcie aż strach pomyśleć, a to przecież tylko jeden z wielu suplementów.
Wiem, że to hobby nie należy do najtańszych, ale bez przesady.

pozdr.
Mariusz
pozdr.
Mariusz
Helmut72
Potencjalny Maniak

Poprzednia strona

Powrót do NOWOŚCI W ŚWIECIE KREWETKOWYM