Shrimp Nature- pokarmy

Moderator: =Fresz=

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez spining133 » So 18 lut, 2017 17:12

Nr jeden ebita , nr jeden a dennerle :-) szczególnie guma dla krewetek z dennerle bije wszystko na głowę
spining133
 

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez raiders » So 18 lut, 2017 17:13

No i od razu konkrety :) spoko sprawdzę ta shirakure .
Lumia 640
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez Hotei » So 18 lut, 2017 18:14

A nie było już przypadkiem tematu najlepsze, sprawdzone i polecane pokarmy ?
Avatar użytkownika
Hotei
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr 25 lis, 2015 16:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez mnicg » Pt 24 lut, 2017 20:14

=Fresz= napisał(a):Albo grubo albo wcale :-P ja firmówek już nie używam od dłuższego czasu i lecę tylko na swoim Diy'u przynajmniej wiem co daję.

co dodajesz do diy? mam sn w postaci pyłu, sypiecie do akwa bezpośrednio czy do diy ?
mnicg
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz 26 sty, 2017 01:50

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez Frankie » So 25 lut, 2017 17:46

Mam sporo opakowań BWS, ale za bardzo nie ma, co z nimi robić. Ogólnie tylko większe stado jest w stanie zjeść płatek do rana. inaczej i tak sporo się marnuje. Co do samych pokarmów, to dużo lepiej pod względem składu wypada Benibachi. Taki colour za dużo sobie nie ma, a 50 zł kosztuje. Jeśli chodzi o SN, to od ponad roku stosuje głównie te pokarmy ( cała linia) i mi najbardziej odpowiadają. Z innych "kostek", całkiem bogaty skład ma shrimp dinner GG, pokarmy Ebity też wydaja się być w porządku. Nie zauważyłem, aby skład pokarmów SN się zmieniał, jedynie Czerwony ma nowy składnik. Zmianie uległy nazwy niektórych pokarmów, ale to kosmetyka.
Avatar użytkownika
Frankie
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 81
Dołączył(a): N 12 kwi, 2015 21:01

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez perwersja. » Cz 23 mar, 2017 19:36

Nie polecam bakterii Shrimp Nature chyba najbardziej. Gdy miałam kryzys w baniakach musiałam kupić coś na miejscu w KRK. Było to 2 msce temu. Były tylko Bakterie SN. Po otwarciu opakowania wyglądało to fajnie, w akwarium gorzej, nic sie nie rozpuszczało. Efekt - znikomy. W dodatku brak łyżeczki o której mowa na opakowaniu. Nie uzyskałam odpowiedzi jaka to miała być łyzeczka od sprzedającego a od Pana WK, że takie jak ma Mosura. Fajnie! To jeszcze mam kupic cos Mosury, by dawkować JEGO bakterie? Łyzeczke Mosury miałam, więc pół biedy, ale co? Każdy ma ją mieć?

Najlepsze zrobiło się pózniej.

Otwieram dobrze zamknięte bakterie po tygodniu, a tam zbita kulka. Nie udało się jej rozwalić do końca, by wyglądało tak jak świeżo po otwarciu. Dodatkowo zaczęły lekko śmierdzieć.

Dodam, że przechowywane były w suchej szufladzie, gdzie mam rózne rzeczy delikatne, przy których mam mase pochłaniaczy wilgoci w razie W. Bakterie w opakowaniu nie miała styczności z wodą, więc skąd to sie dzieje?

Ostatecznie, otwieram je po 2 miesiącach i śmierdzą pleśnią, i siarką. W działaniu bakterie średniak, coś tam działały i coś tam nie. Ostatecznie strach się je teraz używać. Co to wgl. są za bakterie?

Marketing jest okrutny. Jakbym wiedziała, to bym kupiła wtedy bakterie z Tropicala albo Sery, bo przynajmniej są trochę lepsze i się nie psują tak szybko.
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez matu » Cz 23 mar, 2017 19:43

Kupiłem rok temu całą paczkę i do teraz jest OK. Zareklamuj, nóż widelec przyjmą.
Avatar użytkownika
matu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1089
Dołączył(a): Cz 07 sie, 2014 16:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez perwersja. » Cz 23 mar, 2017 20:19

matu napisał(a):Kupiłem rok temu całą paczkę i do teraz jest OK. Zareklamuj, nóż widelec przyjmą.


całą paczkę? jak to jest w pojemniczku takim jak na lekarstwa...
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: Shrimp Nature- pokarmy

Postprzez matu » Cz 23 mar, 2017 21:36

Jop, 20-25g czy coś.
Avatar użytkownika
matu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1089
Dołączył(a): Cz 07 sie, 2014 16:30
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do NOWOŚCI-POKARMY DLA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości