A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Cherry?

Moderator: =Fresz=

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Pethro » Pn 22 wrz, 2014 13:06

Też miałem taki miks h. dawidi kundelkowy.. po 3 lata chowu wsobnego większość wyglądała tak
Obrazek
brązowe stworki, ale też miały swój urok :-> oprócz tych dalej było troszeczkę przeźroczystych i czerwonych a nawet czarnych
Pethro
 

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Piaskowyludek » Pn 22 wrz, 2014 15:06

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czarne kolega uzyskał? Musiały ciekawie wyglądać. Schoko były na starcie?
W zbiorniku ogólnym to rybki niestety robią główną selekcję. Zostawiają najmniej widoczne czyli mało ciekawe dla nas. Ja miałem kiedyś takie sherry, po roku z neonami.
Piaskowyludek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 136
Dołączył(a): Pn 25 sie, 2014 20:07

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Pethro » Pn 22 wrz, 2014 15:19

Tak normalnie czarne tyle że z jasnym pasem grzbietowym. Na starcie były czerwone prawie sakury, przezroczysto-niebieskawe i przezroczysto czerwone red cherry. Taki miksik jako babaulti i red cherry kupiłem w sklepie akwarystycznym.
Pethro
 

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Piaskowyludek » Pn 22 wrz, 2014 15:40

Czarne by mnie bardzo interesowały. Chyba że kolega sobie j..a robi :mrgreen:
Piaskowyludek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 136
Dołączył(a): Pn 25 sie, 2014 20:07

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Pethro » Pn 22 wrz, 2014 17:00

Jak znajde ich zdjecie to wkleje, pozbyłem się tego towarzystwa bo mi sie czarne brazowe i przezroczyste nie podobały :-P nie wiem co ludzie widzą w shoko :lol:
Przy czym czarne to może za dużo powiedziane bo miały dziury w pokryciu kolorem coś jak red cherry tylko zamiast czerwonego był czarny kolor, jak king kongi to one nie wyglądały ;-)
Pethro
 

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Pethro » Pn 22 wrz, 2014 17:06

Znalazłem podobne w necie, takie były te czarne http://ramonaosche.com/wp-content/uploa ... shrimp.jpg" target="_blank" target="_blank
z tymże nie rób sobie nawet na nie wielkich nadziei bo tych ledwo czarnych to było najwyzej kilka samiczek na xxx zwykłych brzydalków
Pethro
 

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Piaskowyludek » Pn 22 wrz, 2014 20:05

Mi się schoko też nie podobają, ale całkiem czarne były by niezłe a je chyba z schoko trzeba selekcjonować. Te w brązowe moro też są średnie. Ja chciałbym uzyskać blue rili z czerwonymi ogonkami i czerwoną kropką na karapaksie. Coś jak to:
https://www.youtube.com/watch?v=Bn266jSRYgA
Chociaż widać że filmik jest przekłamany niebieskim światłem.
Piaskowyludek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 136
Dołączył(a): Pn 25 sie, 2014 20:07

Re: A co sądzicie o burakach czerwonych dla krewetek Red Che

Postprzez Pethro » Pn 22 wrz, 2014 20:39

Ładne tylko słaby ten niebieski. Zauważyłem u blue carbon rili że im więcej chromatoforu tym mniej widocznego pigmentu i na odwrót :-P myślę że tu może być podobnie
Pethro
 

Poprzednia strona

Powrót do NOWOŚCI-POKARMY DLA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości