QualDrop - Mironekuton Super Powder

Moderator: =Fresz=

QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez Szopen » N 23 paź, 2016 10:52

Może kogoś to zainteresuje.
Pojawiło się to w takiej formie niedawno w sklepie QualDrop.
Obrazek
Obrazek

Mironekuton super powder to sproszkowana forma japońskiego minerału Mironekutonu. Mironekuton super powder powstał podczas specjalnego procesu wielokrotnego mielenia i przesiewania. Założeniem naszym przy produkcji i przygotowaniu takiej właśnie postaci Mironekuton super powder było maksymalnie jak to możliwe osiągnięcie bardzo drobnego pyłu. Taka postać, drobno zmielonego Mironekuton super powder, umożliwia maksymalne uwolnienie cennych minerałów i pierwiastków śladowych w wodzie. Mironekuton super powder jest jedyną tak mocno rozdrobnioną formą Mironekuronu na rynku. Ten japoński minerał w postaci pyłu działa o wiele intensywniej niż Mironekuton w postaci skałki, który uwalnia w wodzie stopniowo i wolno zawarte w nim minerały.
http://www.shop.qualdrop.pl/httpwwwshop ... -p-48.html" target="_blank

**********************************************
Koniecznie zerknij pod ten link:
http://www.szopensshrimps.pl

Sklep z gadżetami akwarystycznymi:
http://www.szopensshrimps.cupsell.pl

**********************************************
Avatar użytkownika
Szopen
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1455
Dołączył(a): So 14 maja, 2011 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez =Fresz= » Pn 24 paź, 2016 11:10

Trochę mało produktów jak na razie w tym sklepie. Szukałem pokarmów, nie znalazłem ;-)
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez Szopen » Pn 24 paź, 2016 20:32

=Fresz= napisał(a):Trochę mało produktów jak na razie w tym sklepie. Szukałem pokarmów, nie znalazłem ;-)


Będą :) oni nad swoimi produktami ostro pracują.
W testach jest trochę ciekawych produktów, pewnie niedługo się pokażą na sklepie.
**********************************************
Koniecznie zerknij pod ten link:
http://www.szopensshrimps.pl

Sklep z gadżetami akwarystycznymi:
http://www.szopensshrimps.cupsell.pl

**********************************************
Avatar użytkownika
Szopen
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1455
Dołączył(a): So 14 maja, 2011 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez perwersja. » N 27 lis, 2016 11:01

Nie polecam, dostałam od nich próbki pokarmów. Krewetki nie tykają się pokarmów. A co do owego sproszkowanego kamienia, jest słaby, to nic innego jak odpad z kamyczków, który jest narażony np. na zwietrzenie. Nie wiadomo też jak wygląda sprawa czystości danego minerału. Jeśli już kupować mironekuton to tylko w formie skałki.
Ostatnio edytowano Wt 09 sty, 2018 22:31 przez perwersja., łącznie edytowano 1 raz
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez Mosur » N 27 lis, 2016 11:24

Kupiłem jakiś miesiąc temu w Amazonii24 (mieszkam nie daleko) moim zdaniem wspomaga nieco wylinke bo zawsze jak wrzuce widzę parę pancerzykow ale dawkowanie jest dosyć duże bo jedna cała łyżeczka na 20 l , a ta łyżeczka to szpadel w porównaniu do innych łyżeczek np. Z mosury
Mosur
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 374
Dołączył(a): N 28 gru, 2014 16:39
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez kaboom » Pn 28 lis, 2016 12:55

Odpad to napewno nie jest bo byłby w grudkach a nie pyle a czy zmielili drobną frakcję czy wielkie głazy to nie ma to znaczenia, skład ten sam, jak dla mnie to produkt ciekawy choć faktycznie zalecane dawkowanie może przyprawić o ból głowy, ja daję jedną łyżeczkę z Mosury na 20l i uważam że tak jest OK. Po krewetkach mogę stwierdzić że produkt na plus, są żywsze i skończyły się problemy z wylinkami. Osobiście uważam że warto stosować.
kaboom
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 784
Dołączył(a): Wt 07 sty, 2014 19:47
Lokalizacja: Kielce

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez perwersja. » Pn 28 lis, 2016 13:36

kaboom napisał(a):Odpad to napewno nie jest bo byłby w grudkach a nie pyle a czy zmielili drobną frakcję czy wielkie głazy to nie ma to znaczenia, skład ten sam, jak dla mnie to produkt ciekawy choć faktycznie zalecane dawkowanie może przyprawić o ból głowy, ja daję jedną łyżeczkę z Mosury na 20l i uważam że tak jest OK. Po krewetkach mogę stwierdzić że produkt na plus, są żywsze i skończyły się problemy z wylinkami. Osobiście uważam że warto stosować.


ja dostałam w grudkach...
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez krewetkowiec » Pn 02 sty, 2017 15:34

perwersja. napisał(a):
kaboom napisał(a):Odpad to napewno nie jest bo byłby w grudkach a nie pyle a czy zmielili drobną frakcję czy wielkie głazy to nie ma to znaczenia, skład ten sam, jak dla mnie to produkt ciekawy choć faktycznie zalecane dawkowanie może przyprawić o ból głowy, ja daję jedną łyżeczkę z Mosury na 20l i uważam że tak jest OK. Po krewetkach mogę stwierdzić że produkt na plus, są żywsze i skończyły się problemy z wylinkami. Osobiście uważam że warto stosować.


ja dostałam w grudkach...


Bzdura wierutna, nie mogłaś dostać w grudkach bo po pierwsze nikomu nie dawali próbek, po drugie jest to najlepiej zmielony mironekuton na rynku a skąd o tym wiem, bo współpracuję z nimi i gdyby był w grudkach to bym go od nich nie kupował. Staram się sprzedawać towar najwyższej jakości i nie wciskam ludziom bubli, sam mam hodowlę (ponad 30 baniaków) i produkty które sprzedaję sam najpierw sprawdzam na swoich krewetkach. Sorry, ale śmierdzi mi tu hejtem nasłanym przez firmę sprzedającą taki produkt, jednak produkt broni się sam swoją jakością.
Ostatnio edytowano Wt 03 sty, 2017 10:36 przez krewetkowiec, łącznie edytowano 1 raz
krewetkowiec
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pt 11 mar, 2016 13:06

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez Inc0gnit0 » Pn 02 sty, 2017 19:41

Zakupiłem ,szybko doszło, zawartość nie budzi zastrzeżeń żadnych grudek ani innych felerów i faktycznie na oko to jeden z najdrobniej zmielonych produktów tego typu( skałki) jaki stosowałem , praktycznie test "dwóch paznokci" zdany celująco nic nie wyczułem miedzy paznokciami o wartości użytkowej mogę się wypowiedzieć za jakiś czas na razie stosuje i na efekty o ile i jakie będą trzeba poczekać .
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez diakon » Cz 05 sty, 2017 10:04

Zgadzam się z Inc0gnit0 mam słoiczek 60g i wszystko jest spoko żadnych gródek zmielone idealnie
Avatar użytkownika
diakon
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt 16 sie, 2016 15:06
Lokalizacja: Hajnówka

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez perwersja. » Pt 20 sty, 2017 14:59

krewetkowiec napisał(a):
perwersja. napisał(a):
kaboom napisał(a):Odpad to napewno nie jest bo byłby w grudkach a nie pyle a czy zmielili drobną frakcję czy wielkie głazy to nie ma to znaczenia, skład ten sam, jak dla mnie to produkt ciekawy choć faktycznie zalecane dawkowanie może przyprawić o ból głowy, ja daję jedną łyżeczkę z Mosury na 20l i uważam że tak jest OK. Po krewetkach mogę stwierdzić że produkt na plus, są żywsze i skończyły się problemy z wylinkami. Osobiście uważam że warto stosować.


ja dostałam w grudkach...


Bzdura wierutna, nie mogłaś dostać w grudkach bo po pierwsze nikomu nie dawali próbek, po drugie jest to najlepiej zmielony mironekuton na rynku a skąd o tym wiem, bo współpracuję z nimi i gdyby był w grudkach to bym go od nich nie kupował. Staram się sprzedawać towar najwyższej jakości i nie wciskam ludziom bubli, sam mam hodowlę (ponad 30 baniaków) i produkty które sprzedaję sam najpierw sprawdzam na swoich krewetkach. Sorry, ale śmierdzi mi tu hejtem nasłanym przez firmę sprzedającą taki produkt, jednak produkt broni się sam swoją jakością.



przecież na zdjęciu masz nawet grudki, wiesz wgl. co to oznacza? :D Nie wybacz, ale w tych śmiesznych cenach minerałów nie kupuje a pojemnik dostałam cały, bo kolega nawet nie chciał tego używać.
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez tomek.b » Pt 20 sty, 2017 22:47

perwersja. napisał(a):przecież na zdjęciu masz nawet grudki, wiesz wgl. co to oznacza? :D


Co to właściwie oznacza? Jeśli masz wiedzę na ten temat to bardzo proszę, interesuje mnie to.
Avatar użytkownika
tomek.b
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 898
Dołączył(a): So 05 lis, 2011 08:59
Lokalizacja: Gostynin

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez raiders » N 25 cze, 2017 16:43

Używam tego produktu od nieco ponad miesiąca i jestem nim rozczarowany a to dla tego że po dodaniu go do wody mam w akwarium mleko przez 3-4dni! Co jest skandalem
Producent podaję 1 łyżeczka co 3-4 dni na 20l wody.
Ja podaję 1lyzeczke na7 dni na zbiornik 50litrowy podmiana 10l wody

Nie miałem takiego efektu na produkcie benibachi a tu po każdej podmianie " siwy dym w akwarium"

Wysłane z Redmi 4 Prime przy użyciu Tapatalka
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez Inc0gnit0 » N 25 cze, 2017 18:03

olej dawkowanie producenta ( producentowi zalezy żeby klient szybko zuzył opakowanie i pobiegł do sklepu kupić nastepne )zdaj sie na zdrowy rozsądek ja podaje płaska miarke mosury na 20l i żadne mleko nie wystepuje
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: QualDrop - Mironekuton Super Powder

Postprzez raiders » N 25 cze, 2017 19:16

Nie mam płaskiej miarki mosury .... ile to będzie względem tej łopaty od qualdropu ? połowa ,1/4 ?
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55


Powrót do NOWOŚCI-POKARMY DLA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości