O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez PablozSanEscobar » Pn 08 maja, 2017 21:53

Witajcie , jak mój nick pewnie wskazuje związany jestem z akwarystyką nie tylko pasją i miłością do podwodnego świata ale także biznesowo poprzez sklep ,który prowadzi moja Żona. Zdecydowałem się na ten nick ponieważ nie chciałem aby ktoś myślał ,żę podpowiadając czy odpowiadając na komentarze robię krypto reklamę , będzie to zawsze jak najbardziej rzetelna i uczciwa odpowiedź człowieka z pasją. Mam na imię Paweł i obecnie opiekuje się 3ma akwariami od 20 do 112L , zawsze kochałem się w Akwariach ale moją największą miłość znalazłem w białoczarnej Królowej ,która kąsała kawałek hokaido na liściach monte carlo , nota bene do dzisiaj mam jej potomstwo w kosteczce; Cieszę się bardzo ,że mogę tu z wami być a ponieważ zarażam pasją do akwarystyki ludzi z którymi mam kontakt to chętnie pogłębie swoją wiedzę tutaj na forum od was :)
Która Krewetka jest najlepsza ? Nieważne ,która ważne jak powiedzieć Żonie ,że mamy kolejne krewetkarium :)
PablozSanEscobar
Początki Krewetkowej Mani

Postprzez prolife » Pn 08 maja, 2017 22:13

cykada28 napisał(a):Witam, nazywam się Ania. Akwarystyką praktycznie nigdy się nie intersowałam (mimo, że mój brat miał akwaria za młodego), moją wielką pasją od zawsze były konie i mój nick jest z tym związany (mój kiedyś ulubiony koń + moja liczba ;-)). Akwarystyką zaraziłam się od mojego chłopaka (obecnego), który hodował i hoduje rybki, no i tak się zaczęło. Najpierw w jego akwarium było kilka moich rybek, a potem już na moim mieszkaniu tymczasowym założył mi własne akwarium z rybkami ok. 2010/2011 r. Pierwsze moje krewetki to Amano i Filtrujące, kupione tak z ciekawości, a potem było stadko Red Cherry. W między czasie miałam też stadko raczków Texanus, które zamieniłam na krewetki Yellow. Ale prawdziwa moja "zabawa" z krewetkami zaczęła się, gdy dostałam "własne" mieszkanie, gdzie postawiłam regał i więcej akwarii :-D. Obecnie na regale mam krewetki: Red Cherry, Red Rili, Blue Rili, Blue Jely, Yellow, Blue Bee, Cristal Black, Cristal Red i Snow White oraz rybki: Gupiki Endlera i Drobniczki Jednodniówki oraz w akwariach obok różne rybki i ślimaki. A za jakiś czas (jak doksładam sprzęt) przenoszę akwaria na mocniejszy i trochę większy regał. Forum przeglądam od niedawna, bo jestem też na innym forum, ale nie można trzymać się jednego :-), a kilka osób z tąd kojarze :-). Pozdrawiam wszystkich ;-)

cześć ;-)
prolife
Rasowy Maniak Krewetkowy

Postprzez Hotei » Pn 08 maja, 2017 22:14

Witaj PabloSanEscobar...
Ogólnie to biznes zabija z czasem pasję u ludzi. Choć zawsze są wyjątki ;-)
Prowadzenie sklepu zoologicznego, czy też co gorsza akwarystycznego to mnóstwo wyrzeczeń ...
Ale skoro nadal pasja u Ciebie bryka wesoło, będzie siė działo.
Nie ma lepszego układu, robisz to co kochasz i jeszcze na tym zarabiasz ;)
Wrzuć fotki akwarii i podziel się z nami swoją pasją ;)
Pozdrawiam
Hotei
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej

Postprzez PablozSanEscobar » Pn 08 maja, 2017 22:51

Hotei napisał(a):Witaj PabloSanEscobar...
Ogólnie to biznes zabija z czasem pasję u ludzi. Choć zawsze są wyjątki ;-)
Prowadzenie sklepu zoologicznego, czy też co gorsza akwarystycznego to mnóstwo wyrzeczeń ...
Ale skoro nadal pasja u Ciebie bryka wesoło, będzie siė działo.
Nie ma lepszego układu, robisz to co kochasz i jeszcze na tym zarabiasz ;)
Wrzuć fotki akwarii i podziel się z nami swoją pasją ;)
Pozdrawiam

Biznes jest dla mnie dodatkiem, zarobkowo zajmuję się zupełnie inną branżą więc mnie narazie nie zmieni. Sklep jest nowy i powoli się rozwija a jeśli BÓG da to może kiedyś zajmę się tym co kocham i będę to robił dla siebie strickte. Narazie cieszę się bardzo z oglądania robaczków , właśnie powoli wychodzę z rybek w 112L i mam zamiar je zasiedlić moimi Red Cherry.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Która Krewetka jest najlepsza ? Nieważne ,która ważne jak powiedzieć Żonie ,że mamy kolejne krewetkarium :)
PablozSanEscobar

Postprzez cykada28 » Śr 10 maja, 2017 11:57

Agnieszk, a wiesz, moja mama pochodzi z Murowa :-), a kilka lat temu mieszkała w Grabczoku, więc może nasze mamy się znają? Jak by coś to pisz pw, może się zgadamy, czy się znają :-D ;-)
cykada28
cykada28
Potencjalny Maniak

Postprzez macieymm » Pn 29 maja, 2017 19:00

Witam
Maciej z Gniezna. Jestem tu ponieważ lubię oglądać krewetki (godzinami). Moje baniaczki to 300l same małe rybki, 200l także rybki i 40l krewetki snow white.
macieymm
Potencjalny Maniak

Postprzez =Fresz= » Wt 30 maja, 2017 09:11

Cześć Maciej. Pochwal się fotkami co tam za rybki u Ciebie pływają ;-)
=Fresz=
Moderator

Postprzez adi87 » N 11 cze, 2017 20:32

Witam wszystkich, mam na imię Adrian, czasem żona Gabrysia będzie tu pewnie przebywać na tym koncie więc oboje witamy, po wizycie na IX Śląskim Weekendendzie Akwarystycznym w Katowicach stwierdziliśmy że będziemy zakładać krewetkarium i szukamy informacji na start :)
adi87
Potencjalny Maniak

Postprzez PablozSanEscobar » So 17 cze, 2017 10:15

No to na pewno trafiliście w dobre miejsce. :-D :-D :-D
PablozSanEscobar

Postprzez lesniczu » So 17 cze, 2017 18:52

Witam. Jestem z Lubuskiego. Aktualnie mam trzy krewetkaria, dwa z hybrydami i jedno z red cherry.

Mateusz.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
lesniczu

Postprzez KoxNaSterydach » Pt 30 cze, 2017 15:45

Cześć zbiorników mam 3 progresywnie rosnące ;-) Płock mym miastem jest. 34 wiosny i śnieżne zimy były, minęły, trwam. W akwarysty-kie się trochę pcham. Biało czerwony mój ulubiony, plamy na krewetach to jest to ;-) wyróżniam, wyłapuje i selekcjonuje;-)
KoxNaSterydach
Potencjalny Maniak

Postprzez Sebus1211 » So 15 lip, 2017 11:47

Czesc Mam na imie Sebastian i jestes z Gliwic.
Mam taki nick bo mam takie imie a liczby sa tak ooo;)
Akwarystyka zajmuje sie juz dwa lata i posiadam dwa baniaki
W jednym mam krewetki red sherry i ma one 25l a drugie to kostka 10l i plywa w niej bojownik.
Sebus1211
Potencjalny Maniak

Postprzez Ryszard Ff » Pt 18 sie, 2017 21:23

Witam wszystkich serdecznie , na imie mam tak jak w nicku Ryszard , akwarystyka interesuje sie od 40 prawie lat , krewetki sa w domu od kilku lat.
Pozdrawiam
Ryszard Ff
Potencjalny Maniak

Postprzez =Fresz= » Pt 18 sie, 2017 21:30

Panie Ryszardzie witamy w naszym gronie ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
=Fresz=
Moderator

Postprzez Raffy » Pt 18 sie, 2017 22:58

Ryszard Ff napisał(a):Witam wszystkich serdecznie , na imie mam tak jak w nicku Ryszard , akwarystyka interesuje sie od 40 prawie lat , krewetki sa w domu od kilku lat.

Witaj :) Aż mi się przypomniała akwarystyka z lat 90tych, jestem z 1990 rocznika. Żywy rurecznik na ladzie, widelcowa porcja 2zł, krajowe dorodne miecze, gupiki których już nie ma teraz. Ach, fajnie powspominać :)
Raffy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do JESTEM TU NOWY . . .