Helou :)

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

Helou :)

Postprzez Nunezik » So 25 mar, 2017 15:20

Cześć! Kłania się nisko Tomek z Wrocławia :->
W szkole podstawowej i średniej akwarium zawsze było u mnie w domu. Niestety moja przygoda z ogólnie pojętą akwarystyką skończyła się prawie 25 lat temu, czyli przed wyjazdem na studia :roll:
Natomiast od paru lat z dużym zaciekawieniem obserwuję rozwój krewetkowego hobby i rynku. W chwili obecnej znalazłem w końcu :!: miejsce na niewielki baniaczek 30l, który stoi jeszcze pusty i czeka na aranżację, do której zdolności u mnie mocno kuleją :oops: Przymierzam się do jednogatunkowego z CR, ale to na spokojnie za 2-3 miesiące. Na razie priorytet to aranżacja i start, więc kompletuję pomału sprzęt.
Z wykształcenia jestem chemikiem, co prawda przebranżowiłem się całkowicie, niemniej chętnie pomogę z chemią wody jak będzie taka potrzeba :-P
Avatar użytkownika
Nunezik
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): So 25 mar, 2017 14:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Helou :)

Postprzez jalar » So 25 mar, 2017 16:34

Witamy na forum :-) . Polecam czytać i wgłębiać się w ciekawe tematy ,których tu jest multum . Z pomocy kolegi chemika na pewno skorzystamy. Pozdrawiam.
jalar
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 122
Dołączył(a): N 15 lut, 2015 20:19
Lokalizacja: Trzcianka k/Piły


Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron