O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez Tobik » Pn 05 lis, 2007 22:21

a tym temacie bedziemy sie blizej poznawac
1 przedstawmy sie:) powitajmy miło
2 podajmy chociaz imie:)
3 napiszmy dlaczego mam taki nick:)
4 ile siedzimy w akwarystyce, jakie mamy baniaczki,
Ostatnio edytowano So 24 lis, 2007 20:24 przez Tobik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez Tobik » Pn 05 lis, 2007 22:27

oto co sie dzialo w tym temcie na poprzednim forum
batman

Administrator

A więc ja jako przodowniczka witam Was BARDZO miło,mam na imię Gośka i wcale nie jestem facetem,jak większość myśli i pisze,tak przyzwyczaiłam się do tego nicka,że akceptuje nawet,że mówią do mnie na "pan" hehe,a dlaczego taki nick?Taką mam ksywę,wszystko dlatego,że jestem dość wysportowana i pierwszego dnia w liceum wlazłam na spory słup telefoniczny,na którym wisiał plecak pierwszaka,którego ocaliłam od wyśmiania.......i tak zostałam obrońcą uciśnionych -batmanem.
W akwarystyce siedzę od roku jako krewetkomaniaczka, a w akwarystyce ogólnej mam jakieś 10lat praktyk jako dziecko,ojciec hodował najróżniejsze ryby,oczywiście wtedy nie było takich nowości i wyboru sprzętu ,więc człowiek uczy się na nowo.
Chętnie odpowiem na każde pytanie,jeżeli tylko będę znała na nie odpowiedz,pozdrawiam i zapraszam

----------------------------------------------------------------------------------
Tobik1
Administrator

no coz to widze kolej na mnie jako moderatora (a wlasnie dlaczeg ja dostalem tylko moga a nie admina no ale to juz zalwie z ADmin)wiec tak mam na imie Dominik miszkam w kujawsko-pomorskim w jakze pieknym miescie o ladnej nazwie Kcynia moja ksywa no coz wziela sie od nazwiska (Tobijanski) w krewetkach siedze od roku a w akwarystyce jakies 4 laa lecz podbnie jak batmanka mialem w domu akwarium juz we wczesnym stadium mojego dziecinstwa
a zeby nie byc gorszym to ja rowniez bardzo chetnie odpowiem na kazde pytanie oczywiscie jesli bede znal odpowiedz

----------------------------------------------------------------------------------
Adekm89
Administrator

Batmanko nie zaczynamay zadania od "A więc" (nie mowie ze ja nie robie błędów)
Tobik ktos musi miec podpis pod kazdym watkiem ze go modował padło na Cibie:)
ale za TWoją łagodność i dobroc uczynie Cie Adminem.

to teraz moja kolej:)

WITAM SERDECZNIE:)
Mam na imie Adrian mieszkam w małej a jakze pieknej miejscowośći Klęk w okolicach Łodzi.
normalnie mam tam wszystko o czym akwarysta by mógł mazyc (chodzi mi o naturalne rzeczy)

o nicku nie mowie bo CHyba jasne.
ale nnie podoba mi się ADmin...
wolałem adekm89; Adek-mowi tak na mnie kazdy, rodzice, znajomi nauczyciele, szefostwo nawet ksiądz w kośćiele:) "m" pierwsza litera od nazwiska "89" rocznik:)
w akwarystyce jestem od małego majac 3 lataka tata miał akwa ogrzewane zarówka:) i jakis jeden zabytkowy brzeczyk po roku sie pojawił
pozniej i az do mojego 9 roku zycia to akwa było.
pozniej nastapiła 3-4 letnia przerwa a ja zacząłem od 18 ltrowego akwa z rybkami złapanymi słoikiem na brzegu stawu:) pozniej gupiki. coraz wieksze akwaria itd:) inne biotopy:)
obecnie posiadam
13l - kotnik
18l - mam obecnie w nim patyczaki:P
24l - żłobek dla molinezji (okolo 60 szt)
80l - krewetkarium (juz rok albo dopier rok siedze w krewetkomaniactwie)
110l- korzeniarium- brązowe (nie czarne) wody
375l- ogólne u rodziców
chyba wszystko... a no i standard:
jezeli macie jakies pytania piszcie bede starał sie odp, najlepiej jak tylko sie da, jesli bede potrafił

----------------------------------------------------------------------------------
Sonickx
Użytkownik

Cześć
Mam na imię Damian i jestem z Bydgoszczy, dokładnie z Fordonu.
Mam taki nick ponieważ kiedyś grałem w tibie (gra MMORPG) i tak już zostało.
Z akwarystyka mam styczność od dzieciństwa, ale taką że ogladałem jak ojciec hodował rybki, miał akwarium 40l i 12l teraz już wszystko zlikwidowane, a ja kupiłem sobie swój baniaczek tydzień temu i wiedziałem że tam muszą być krewetki, ponieważ są piękne i bardzo je lubie.

P.S.
Chyba jestem jedyny bez jakiejkolwiek pozycji, ale nie narzekam.

Pozdrawiam Damian

----------------------------------------------------------------------------------
polobis
Użytkownik


Witam.

Zaczyna się robić ciekawiej, mimo, że forum ma 2 dni :-) Głównie dlatego, że nie widziałem na innych forach postów przedstawiających userów. Mam na imię Paweł, mieszkam w Brzezinach koło Kalisza. Nick się wziął od polo. Kiedyś w automatach do gier i w ogóle grach rekordy wpisywało się w trzy, czteroliterowe miejsca, ja wpisywałem pol (od paul po angielsku) lub polo (jak można było wpisać cztery litery). W internecie siedzę od 1998 roku, gdzie początkowo polo było ksywką... niestety szybko okazało się, że jest takich więcej, więc ksywka pilnie zmieniła nazwę na polo - bis no i tak zostało :-)
Przygodę z akwarystyką zacząłem mając lat 12? 13? Zbiornikiem o ogromnej pojemności 20 litrów i pompką powietrza wykonanej z głowicy paliwowej od malucha i silnika od gramofonu :-) (o brzęczykach można było wówczas sobie pomarzyć). Prowadziłem dziennik obserwacji i płakałem, jak coś się źle działo, a źle działo się często, bo nie było forów internetowych, a od ciekawskiego bezczelnego gówniarza każdy się opędzał :-).
Taka sytuacja trwała z przerwami do zeszłego roku, kiedy to chrześniak namówił mnie na nowoczesną akwarystykę... Miałem wówczas wegetujący baniak 70 litrów z szokującym 20W oświetleniem mojego wynalazku na żarówkach kompaktowych :-) Rosły w nim kryptokoryny i glony pędzelkowate z przewaga tych drugich.
Stan posiadania na dziś:

mcharium 300l są w nim między innymi raki błękitne
ogólny 70l
krewetkarium 25l
doświadczalne nano 10 l i 5l
monitorkarium około 15l
krabarium (?) 50l
patyczakarium 20l :-D

--------------------------------------------------------------------------------

batman
Administrator

:-P Ja lubię zaczynać od "a więc" choć chyba każdy wie,że tak być nie powinno! Nie bierzcie ze mnie przykładu hehe (nie jest to kwestia niedouczenia hehe)

----------------------------------------------------------------------------------
Tobik1
Administrator

a mam jeszcze taka propozycje zeby kazdy podrzucil jakis kontakt moje gg:4440091 email tobik1991@vp.pl

----------------------------------------------------------------------------------
Cukierpudel
Administrator


Cześć
Mam na imię Remek. Nick wymyśliłem kiedyś na poczekaniu i jest to kwestia przypadku.

Chyba tak jak każdy , miałem kiedyś akwarium jako maluch. W swoim trzymałem traszki japońskie (albo chińskie). Śmieszne bestie. Razem z traszkami miałem chyba jakieś gupiki i parkę bojowników.

Na nowo akwarystyką zacząłem interesować się gdy w sklepie obok zobaczyłem raki i krewetki. I tak 4-5 miesięcy temu wziąłem do siebie raka. Niestety kiedy zmieniałem akwarium na nowe rak padł, razem z paroma Amano. Ze starej obsady zostały mi tylko dwie babaulti.

Od półtorej miesiąca mam akwarium 65 litrów w którym siedzą 3 babaulti, 4 Redy + małe i 5 neonek. Mam zamiar dołożyć jeszcze jakieś 3 babaulti (jak będą w sklepie) żeby czuły się raźniej i rozwijać populację Redków.

----------------------------------------------------------------------------------
akwarybka
Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Mam na imie Łukasz.Moj nick wymyśliłem na poczekaniu żeby nawiązać do akwarystyki.
Akwarystyką zajmuje się prawie od zawsze.Troche w dzieciństwie no i teraz nieprzerwanie od ok.8 lat.
Zbiorników miałem w życiu bardzo wiele, ale nic większego niż 70l.Obecnie mam akwa 54l z niczym nadzwyczajnym,proste rybki:neonyi,prętnik,otoski,itp.Oczywiście mam też krewetkarium 20l z fire red.
Pozdrawiam.

----------------------------------------------------------------------------------
Firebee
Użytkownik

Pouczony przez administratorów przedstawiam się


1 Przedstawiam się! Miło witam!
2 Patryk chociaż jestem !
3 nick? bo nikt inny takiego nie ma od 15 lat...
4 w akwarystyce nie długo, pare miesięcy...
akwa 112l - malawi zwane "wielką porażką" (obsada + wystrój )
akwa 60l - nienazwane jeszcze (ale za obsade też by mnie zamordowali pewnie niektórzy) - co do tego forum, to siedzi w nim jedna żabcia co jej TObik nie kuma, wrzucone bylo 11x red cherry, ale niestety raczej jest mniej i 4x amano, które okazały się nie amano bo zzieleniały
Pozdrawiam

----------------------------------------------------------------------------------
Cukierpudel
Administrator


Tobik - informacje kontaktowe są już w forum , pozatym niekażdy sobie może życzyć.

Firebee - może te Amano się upodabniają do żaby :-)

----------------------------------------------------------------------------------
mechatronik
Nowy użytkownik


1. Witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie .

Skoro już tyyle napisałem to się przedstawię tak jak admin @Adekm89 chciał żeby było :

2. Marcel

3. Nick mam taki, bo taki sam mam na większości innych for a poza tym nie lubię kombinować i wymyślać coraz to nowe bo później to wszystko trzeba pamiętać (avatar też mam wszędzie taki sam ).

4. W akwarystyce siedzę hmmm... nie siedzę . Z tego typu rzeczami miałem ostatni raz do czynienia w zerówce gdy do klasy przynieśli akwarium z rybkami a ja byłem "odpowiedzialny" żeby inne dzieci się do niego nie zbliżały .

Raczej na forum pisywał nie będę, co myślę, że będzie z pożytkiem dla tego forum, a napisałem bo nie wypadało być zarejestrowanym i nie przedstawić się .

Pozdrawiam i zapraszam na www.mechatronik.vgh.pl .

--------------------------------------------------------------------------------

Adekm89
Administrator

oż TY Marcel!!
ładnie to tak reklamować forum ja Ci dam:)
wiesz napisz od czasu do czasu np co sadzisz o akwarium jakimś, ooooo ale mozesz sie bardzo przydac w dziale technika:)
jak ktoś nie bedzie wiedział jak coś podłaczyc

----------------------------------------------------------------------------------
Viola
Nowy użytkownik

Witam Mam na imie Violetta, to widac po nicku . Z akwarystyki raczej "czuję się zielona" - uczę sie na błędach swoich i innych, forum jest dla mnie kopalnia wiedzy. Mimo, czyichś doświadczeń i tak lubie robić coś po swojemu. . Babska natura .
Pierwsze akwarium miałam w wieku 13 lat, potem długo, długo nic. Od keidy weszłam w dorosłe życie i przeprowadziłam sie w pięknej lesniej krainy do blokowiska - zaczęło brakować mi natury. Wróciłam do baniaczków. Zaczęło sie od pyszczaków, potem zamarzyło mi się roślinne, a potem krewetki. Poniewaz każde z marzeń wymagało osobnego akwarium, tak ilośc baniaczków rosła W chwili obecnej mam:
160 litrów - roślinne ( narazie nie jest tak ładne jak fachowców, ale mnie się podoba - gdyż jest w domu zielono)
126 l - pyszczaki
63 l - gupikarium
25 l- krewetki WP
30 l - krewetki C.cf.Babaulti
nie mam wielkiem wiedzy, ale jezeli ktoś bedzie potrzebował jakies pomocy - równiez chętnie służe

----------------------------------------------------------------------------------

PABLO
Moderator

No to moze ja zaczne.


Mam na imie Pawel. Mam 22 lata. Studiuje zarzadzanie i marketing. Na codzien jestem managerem w zepterze. Mam 178cm i 80kg wagi, oczy niebieskie. Postura muskularna(trenowalem sporty walki, silka i te sprawy). Moje hobby: motoryzacja, akwarystyka roslinna, sporty walki - krav maga, silka, pilka nozna

a to moj idol. Jego mam w awatorze:

http://youtube.com/watch?v=4B0YsBnc9FM ostatnie sekundy filmu sa najlepsze i ten koles
----------------------------------------------------------------------------------
Ryba.90
Moderator


Witam!

Jestem Ryba. Ksywę mam już od urodzenia . Mieszkam w Nysie woj Opolskie, krewetkami zacząłem interesować się jakiś rok temu, ale dopiero teraz zakładam krewetkarium. W Akarystycę siedzę hmm...4-5 lat . Udzielam się bardzo często na http://akwaria.pl/forum/index.php . Posiadam baniak 98l i 44l z którego obecnie robię krewetkarium. Pozdrawaim!
----------------------------------------------------------------------------------
szpak361
Nowy użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!

Na chrzcie dostałem Arkadiusz w skrócie Arek .
Mój nick to pozostałość po latach szkolnych a konkretnie po lekcji biologi na której była mowa o ptaszkach .
W którymś momencie wyrwało mi się cytuję ,, bo szpak to piękny ptak '' nie pamiętam w jakim kontekście zostało to powiedziane , ale oczywiście śmiech na sali i tak zostało . W akwarystyce od roku , czyli dopiero raczkuję ale apetyt mam ogromny / chodzi oczywiście o ilość i wielkość zbiorników /.Obecnie 112 L ogólne , chociaż wydaję mi się że jest o niebo lepiej niż przed rokiem . W planach krewetkarium 72 L , tak coś koło marca .
Ostatnio edytowano N 21 mar, 2010 18:19 przez Tobik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez Sebex » Pn 19 lis, 2007 09:56

Witam wszystkich.
Mam na imię Sebastian więc z sąd ksywa Sebex.
Interesuje sie akwarystyką od 7 roku życia ale tak na poważne to od 3 miesięcy planuje zakupić krewetki w najbliższym czasie. Mmam 3 zbiorniki
45l- będzie to krewetkarium
60l- ogulne na spułe z bratem
18l- roślinki sobie tam rosną
No to chyba wszystko o mnie nie lubie dużo pisać.
Sebex
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pn 19 lis, 2007 09:42
Lokalizacja: Borek

Postprzez Cukierpudel_ » Pn 19 lis, 2007 12:18

Siemanko. Ja też nie dawno zacząłem , gdzieś tak przed wakacjami, a teraz to już obsesja :-D
Cukierpudel_
 

Postprzez Tobik » Pn 19 lis, 2007 19:18

witam serdecznie mam nadzieje ze milo sie nam bedzie pisalo
PS jak chcesz krewetki to ja mam do opylenia jak cos to wal na gg 4440091
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez Allex » N 25 lis, 2007 03:00

Cześć. Pewnie większość obecnych tutaj mnie zna (ja znam Was 8-)), ale wypada się przedstawić na nowym forum. Jestem Michał i lubię wszystkie zwierzaki. Im więcej mają nóg, tym lepiej. No dobra, nie muszą nawet w ogóle mieć nóg.
Avatar użytkownika
Allex
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt 23 lis, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Tobik » N 25 lis, 2007 11:24

witam Allex my oczywiscie tez Cie znamy :)
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez Sebex » N 25 lis, 2007 17:50

Nie wszyscy ja przykładna to nie za bardzo.
Sebex
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pn 19 lis, 2007 09:42
Lokalizacja: Borek

Postprzez Allex » N 25 lis, 2007 21:42

Dlatego mamy możliwość w tym temacie przedstawić się i poznać. 8-)
Avatar użytkownika
Allex
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt 23 lis, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Cukierpudel_ » Pn 26 lis, 2007 22:26

Siema Allex :-)
Allex to niewątpliwie rozpoznawalna postać w świadku akwarystycznym.
Cukierpudel_
 

Postprzez Sebex » Śr 28 lis, 2007 19:06

a możecie mi go trochei przybliżyć.
Sebex
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pn 19 lis, 2007 09:42
Lokalizacja: Borek

Postprzez Tobik » Śr 28 lis, 2007 20:01

moze niech lepeij sam sie przyblizy
Allex co ty na to ?
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez Allex » Cz 29 lis, 2007 00:41

:shock: Ummm... :-/ yyyy... :oops: eeee ...PW?
Avatar użytkownika
Allex
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt 23 lis, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PABLO » Cz 29 lis, 2007 09:24

nie na PW tutaj:) w sumie ja tez nic wiecej nie wiem oprocz tego, ze masz duzo wiedzy o swiecie podwodnym :)
Avatar użytkownika
PABLO
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 192
Dołączył(a): Cz 08 lis, 2007 10:34
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez HirVi » Śr 19 gru, 2007 14:27

Witam wszystkich :mrgreen:

Mam na imię Dominik :-/
Mój nick tj. Łoś po fińsku, dlaczego? Bo w szkole na mnie mówią Łoś, a taki nick bo po fińsku lepiej brzmi :mrgreen:
Akwarystyką interesuje się ok. 4 mieś.

Pozdrowienia ;-)
Avatar użytkownika
HirVi
Potencjalny Maniak
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr 19 gru, 2007 14:18
Lokalizacja: Borek

Następna strona

Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron