O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez AbstractPL » Śr 06 lut, 2019 15:23

Witam wszystkich serdecznie!

Na imię 25 lat temu dostałem Dawid ;) Akwarystyką interesuję się od mniej więcej roku. Pewnie jak większość zaczynałem od złotej rybki, poprzez lepsze poznawanie innych gatunków (brzanki, danio, otoski etc,.) aż do krewetek własnie, które mniej więcej 1,5 miesiąca temu zawładnęły całym akwarium ;) Aktualnie posiadam tylko 30l akwarium z Red Cherry. W przyszłości planuję budowę paludarium, w którym krewetki na pewno znajdą swoje miejsce ;)

Konto założyłem tutaj bo wiedza zgromadzona na tym forum jest aż przytłaczająca :D Pozdrawiam wszystkich ;)
Avatar użytkownika
AbstractPL
Potencjalny Maniak
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt 05 lut, 2019 09:54
Lokalizacja: Myślenice

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez meluzyna10 » So 16 lut, 2019 00:24

Cześć mam na imię Wojtek. Jestem z gdańska. Dzisiaj zalałem pierwszy zbiornik 45l. Nick dlatego że tak się nazywam na allegro. Pozdrawiam
meluzyna10
Potencjalny Maniak
 
Posty: 10
Dołączył(a): So 16 lut, 2019 00:22

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez Gravis » Pt 14 cze, 2019 14:02

Hej,
Jestem z Krakowa i właśnie zaczynam zabawę z kosteczką 30L :)
Miłego weekendu!
Gravis
Potencjalny Maniak
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt 14 cze, 2019 14:01

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » Pt 14 cze, 2019 15:26

Witaj w naszym gronie ;) i wzajemnie najlepszego na weekend ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez Kemi » N 23 cze, 2019 12:19

Hej, jestem tu nowa ;)
Nazywam się Kamila stąd też nick, jestem z Lubelskiego.
Chce zacząć przygodę z krewetkarium ale jestem całkowicie zielona więc szukam wszystkiego co może mi pomóc :)
Kemi
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N 23 cze, 2019 12:14

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » N 23 cze, 2019 16:25

Cześć Kama ;) no to teraz polecam lekturę jaką jest to forum. Czytaj i pytaj jakby coś było niejasnego.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez shrimps.mother » Cz 27 cze, 2019 20:36

Hi.
Mam na imię Dominika i od pięciu godzin jestem świeżo upieczoną mamusią trzech krewetciątek - Ricky'ego Knuppsa, George'a i Stanley'a. Niebawem będzie więcej, ale trzeba czekać na sponsorów. Wcześniej nie miałam do czynienia z krewetkami, za to trzy razy miałam pod moim dachem przeciętne akwarium z welonkiem, a następnie z neonkami. Po za tym, szukam osób z którymi można popisać o wszystkim i niczym, czyli chyba tak zwanych znajomych.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pierwsze żyjące forum na jakim jestem, rozpędzi moje obawy na temat społeczności :)
shrimps.mother
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz 27 cze, 2019 19:40
Lokalizacja: Gdzieś na Ziemi

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » Cz 27 cze, 2019 20:40

Cześć Dominika ;) czytaj pytaj jak coś niejasnego. Forum to najlepsza lektura o krewetkach.

P.s. jestem ciekaw co tam masz za krewetki i czy masz dla nich warunki [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez kolejregionalna » N 01 wrz, 2019 08:05

Dzień dobry wszystkim. Zainteresowałem się hodowlą krewetek akwariowych. Dużo czytam na początek. Bardzo dobre forum myślę że są tu najlepsze informacje. Spodobał mi się ten post gdzie było opisane jakie podłoże ma być do jakiego gatunku itd. Pozdrawiam wszystkich.
Avatar użytkownika
kolejregionalna
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 31 sie, 2019 19:06

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » N 01 wrz, 2019 09:26

Witaj w naszym gronie ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez marcin_zsl » Śr 04 wrz, 2019 20:43

Cześć,
Forum podczytuję od dawna, w końcu postanowiłem dołączyć. Miałem dotychczas jedno ogólne akwa z sakurami, amano, sumikami szklistymi i razborami, chodzi pięknie od 2 lat i będzie tak chodziło dalej. Drugie właśnie zakładam, ma to być kostka dedykowana crystalom oraz szeroko pojętej kulturze japońskiej :mrgreen: , liczę na wielki sukces tego przedsięwzięcia ;)
Pozdrawiam wszystkich :)
marcin_zsl
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr 04 wrz, 2019 20:27

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez Arek_alien » Wt 24 wrz, 2019 09:17

Dzień dobry.
Mam na imię Arek i z okazji 40 urodzin postanowiłem powrócić do starego hobby jakim jest posiadanie krewetkarium. Zarejestrowałem się w 2011 roku ale ze mnie niewychowane bydlę to i zapomniałem się przedstawić, co czynię niniejszym :) Kiedyś była kostka z Red Cherry na kranówce, z racji mojej niewiedzy dołożyłem tam Crystal Red i też żyły. Aktualnie mam Neocaridiny Yellow Neon w ilości ok. 30 szt. oraz Caridiny - Taiwan Mosura Shadow - 20 szt. Do tego kilka razborek borneańskich, lubię też ciekawe mchy. Posiadam w akwarium Flame moss, Phoenix moss, Brazil moss, i (chyba) miroshaki - o tym mchu muszę znaleźć trochę więcej informacji. Zatem witam i mam zamiar się rozgościć :)
Arek_alien
Potencjalny Maniak
 
Posty: 11
Dołączył(a): So 08 sty, 2011 14:18

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » Wt 24 wrz, 2019 14:14

Cześć Arku. Wrzuć foty, zobaczymy co tam masz za aranż ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez Edef » Cz 28 lis, 2019 17:57

Cześć, jestem Dominik z Bydgoszczy.

Nick wymyślony już chyba z 10 lat temu do jakiejś gry online, i jak sie gdzieś znowu rejestruje, a nie jest ten nick jeszcze przez nikogo użyty to ja go używam.

Z akwarium to chyba jak większość miałem do czynienia już od dzieciństwa, z tym że dopiero teraz na poważnie zacząłem myśleć o swoim baniaczku.

Moje akwarium 25 l (prostokąt 40x25x25)

Lubię odwiedzać sklepy zoologiczne kiedy akurat przechodzę nieopodal, i tak oto natrafiłem niedawno na białego raka na sprzedaż, spodobał się mi, więc zacząłem myśleć o jego kupnie. Chociaż długo sie zastanawiałem czy warto go kupić.
Jakiś czas później już nie było go w tym sklepie, ale były krewetki red cherry. Kiedy je zobaczyłem pomyślałem, że może warto o nich poczytać i w taki oto sposób na tyle się nimi zaciekawiłem, że postanowiłem że bede je hodować.
Temat jest na tyle świeży, że dopiero 5 dni temu kupiłem akwarium, a od 4 dni stoi zalane, z tym że dopiero jutro przyjedzie paczka z filtrem i grzałką. Także mam wielką nadzieję, że nikt mi tych krewetek nie wykupi zanim mi akwarium dojrzeje :D

Zarejestrowałem się na forum, bo mimo wielu filmów na YT i tematów na forach nie mogę znaleźć niektórych informacji..

To chyba na tyle o mnie, pozdrawiam :D
Edef
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz 28 lis, 2019 17:09

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » Cz 28 lis, 2019 19:27

Jak Ci wykupią to zawsze może ktoś Ci z forum wysłać ;) witaj na forum ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron