O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » So 26 lis, 2016 15:13

Podstawowy błąd to zalewać podłoże aktywne wodą kranową. Jeszcze ph w miarę trzyma ale za chwilę będą niespodzianki. Dobrze doczytałeś jakich parametrów potrzebuje neocaridina? Nie ma to jak powtarzać kogoś błędy. Po co wywarzać drugi raz, otwarte już drzwi?:)

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez Szamanka » Pt 16 gru, 2016 04:54

Witajcie, jak kultura wymaga to i ja się przedstawię..
imię me brzmi Weronika,
Dlaczego taki nick? mało ciekawe. Chyba ze względu na me nazwisko "KRUK". Co ono ma do "szamanka"? Często się zdarza, a i życie pokazało nie raz z różnym skutkiem, iż kruki są od tego żeby krakać (czyt. przewidywać coś bardzo prawdopodobnego). Trochę się utożsamiam z kimś... chyba takim (mam na myśli zarówno pozytywy jak i negatywy - jestem trochę pokręcona, niczym me własne włosy :) - czyt. roztrzepana? ze zwiewnymi myślami?). Ma osobowość podobnież określa się się jako "INFP". 26 latka.
Akwarystyką chciałam jako dziecko się zajmować, ale nieudolnie.
Początkująca dopiero BĘDĘ! Obecnie zakupiłam 20l baniaczek, jeszcze bez krewetek.
Zastanawiam się nad tym jakie krewetki... i tak dumam od dwóch tygodni i czytam.. i czytam.. i nie mogę się zdecydować.
W związku z tym postanowiłam zawitać na to forum poświęcone tylko krewetkom. Gdyby ktoś chciał mi doradzić lub nawet sprzedać to..

Obecnie mieszkam w Łodzi, natomiast prowadzę koczowniczy tryb życia (od wynajmu do wynajmu).
Szamanka
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt 16 gru, 2016 02:45

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » Pt 16 gru, 2016 08:04

Cześć Weronika. Mogę Ci pomóc w rozwiązaniu problemu heh witaj na naszym forum ;)

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez ladynaf » So 17 gru, 2016 17:13

Cześć jestem Natalia. Akwarystyka wciągnęła mnie 2 lata temu, ciągle się rozwijam, chce sobie stawiać nowe wyzwania i liczę że z Waszą pomocą sobie poradzę :)
ladynaf
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): So 17 gru, 2016 17:05

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez raiders » So 17 gru, 2016 17:17

O widzę ze koleżanka trafiła na to forum :) pewnie będą i następni
Lumia 640
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez popek2002 » N 25 gru, 2016 22:46

Cześć! Witam wszystkich forumowiczów!!
Nazywam się Piotrek i jestem w akwarystyce odkąd pamiętam :mrgreen:
Krewetkami zajmuję się od około czterech miesięcy. Od początku obrałem za cel PRl-ki. Myślę że to najładniejsze krewety. Mam dwa akwaria:
jedno ogólne i jedno z Prl-kami. Wszystko jest u nich w porządku. Jak na razie potroiły swoją liczebność :-D Oby tak dalej!
Avatar użytkownika
popek2002
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 115
Dołączył(a): N 25 gru, 2016 20:39
Lokalizacja: Świątniki Górne

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez mokry » Pn 26 gru, 2016 11:26

Cześć mam na imię Adam, jestem z Bydgoszczy. Forum przeglądam od roku i właśnie dojrzewa moje skromne 45l dla neocaridin przeznaczone dla blood mary. Wybrałem sobie nick quest ale był zajęty więc na szybko wybrałem nick mokry w opozycji do suchego, którego macie już na forum. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i obiecuje nie zadawać nierozgarniętych pytań.
mokry
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 65
Dołączył(a): Pn 26 gru, 2016 11:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » Pn 26 gru, 2016 12:45

Witajcie ;)

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez związkowiec » Śr 08 lut, 2017 23:35

cześć

Imię Kuba

Miejsce zamieszkania Międzyrzecz woj Lubuskie

chcę wrócić do akwarystyki po prawie 30 latach przerwy, Zainteresowały mnie krewetki na razie bez zbiornika (muszę się jeszcze douczyć)
związkowiec
Potencjalny Maniak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr 08 lut, 2017 23:28

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez =Fresz= » Cz 09 lut, 2017 10:06

Cześć Kuba, przed Tobą teraz lektura i sączenie wiedzy, znajdziesz tu odpowiedź na wszystkie pytania ;-)
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez związkowiec » Cz 09 lut, 2017 12:51

=Fresz= napisał(a):Cześć Kuba, przed Tobą teraz lektura i sączenie wiedzy, znajdziesz tu odpowiedź na wszystkie pytania ;-)


dziękuję za powitanie na razie jestem przerażony :-(
związkowiec
Potencjalny Maniak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr 08 lut, 2017 23:28

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez ReqImrik » Cz 09 lut, 2017 13:48

Bo za dużo czytasz :-P najważniejszy temat na start to: http://krewetki.org/forum/viewtopic.php?f=18&t=7874 i tyle wystarczy :-D zakładasz baniak, opiekujesz się, podziwiasz krewety i systematycznie pogłębiasz wiedzę. Przy pierwszym kontakcie to faktycznie ta ilość wiedzy i problemów może przytłoczyć ale jak mówię, najważniejsze są podstawy! :)
ReqImrik
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pn 16 sty, 2017 09:08
Lokalizacja: Kraków

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez związkowiec » Cz 09 lut, 2017 19:59

ReqImrik napisał(a):Bo za dużo czytasz :-P najważniejszy temat na start to: http://krewetki.org/forum/viewtopic.php?f=18&t=7874 i tyle wystarczy :-D zakładasz baniak, opiekujesz się, podziwiasz krewety i systematycznie pogłębiasz wiedzę. Przy pierwszym kontakcie to faktycznie ta ilość wiedzy i problemów może przytłoczyć ale jak mówię, najważniejsze są podstawy! :)


Świetne opracowanie mi do gustu przypadły blue velvet - teraz szukam niedużego gotowego zestawu dla nich
związkowiec
Potencjalny Maniak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr 08 lut, 2017 23:28

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez tanana » Pt 17 lut, 2017 23:58

1. Witam Wszystkich ;)
2. Edyta
3. Tanana- nazwa rzeki na Alasce, nazwa mojej hodowli psów rasy Alaskan Malamute :)
4. ile siedzimy w akwarystyce- szaleństwo w moim przypadku :D od lutego 2017,
miałam różne zwierzęta ale NIGDY nic wodnego (poza ciernikami w słoiku :) a było to jakieś ponad 30 lat temu !)
jakie mamy baniaczki- całe 30 litrów ( Aquael Shrimp set założone 3.02.2017) mają być krewetki i kilka drobnych rybek, a jako pan i władca obecnie jest Leon bojownik
Avatar użytkownika
tanana
Potencjalny Maniak
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt 17 lut, 2017 23:20
Lokalizacja: Lubin k/Legnicy

Re: O forumowiczach ( czyli "przedstaw się" )

Postprzez Agnieszk » So 18 lut, 2017 00:18

Witaj, ale Pan i Władca bojownik skonsumuje krewetki przemyśl to jeszcze. Agnieszka
Agnieszk
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 223
Dołączył(a): Cz 13 paź, 2016 14:07
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron